Coupon Affiliates for WooCommerce - en to nl_NL translation catalogue (3145 entries)

en:  Fallback attempt also failed:
nl_NL:  Terugvalpoging ook mislukt:

en:  You can also view the <a href="%s">plugin documentation</a> for more information on all the plugins features.
nl_NL:  Je kunt ook de <a href="%s">plugin documentatie</a> bekijken voor meer informatie over alle functies van de plugins.

en:  on each product sold,
nl_NL:  op elk verkocht product,

en:  on each sale referred,
nl_NL:  op elke doorverwezen verkoop,

en: " deleted successfully.
nl_NL: " met succes verwijderd.

en: "Account Number" Field Label
nl_NL: "Label veld "Rekeningnummer

en: "Coupon Affiliate" User Role
nl_NL: "Coupon Affiliate" Gebruikersrol

en: "How did you hear about us?" Field
nl_NL: "Hoe heb je over ons gehoord?" Veld

en: "How will you promote us?" Field
nl_NL: "Hoe ga je ons promoten?" Veld

en: "My Account" Menu Link
nl_NL: "Menulink "Mijn account

en: "Network" Tab Text
nl_NL: "Tabblad "Netwerk

en: "Payee Name" Field Label
nl_NL: "Veldlabel "Naam begunstigde

en: "Referral URL" Tab
nl_NL: "Tabblad "Referral URL

en: "Sort Code" Field Label
nl_NL: "Veldlabel "Sort Code

en: "Sub-Affiliates" Tab Text
nl_NL: "Tabblad Tekst "Subpartners

en: "Website" Field
nl_NL: "Website" Veld

en: % - Percentage Of Total Order
nl_NL: % - Percentage van totale bestelling

en: % Change
nl_NL: % Verandering

en: % on each sale referred,
nl_NL: % op elke doorverwezen verkoop,

en: %1$s sales | %2$s commission | %3$d referrals
nl_NL: %1$s verkoop | %2$s commissie | %3$d verwijzingen

en: %d user has encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key. | %d users have encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key.
nl_NL[0]: %d gebruiker heeft gecodeerde bankgegevens die niet toegankelijk zijn zonder de coderingssleutel.
nl_NL[1]: %d gebruikers hebben gecodeerde bankgegevens die niet toegankelijk zijn zonder de coderingssleutel.

en: %d user has unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed. | %d users have unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed.
nl_NL[0]: %d gebruiker heeft onversleutelde bankgegevens die automatisch versleuteld zullen worden bij toegang.
nl_NL[1]: %d gebruikers hebben onversleutelde bankgegevens die automatisch worden versleuteld als ze worden geopend.

en: %s - Fixed Amount Per Order
nl_NL: %s - Vast bedrag per bestelling

en: %s - Fixed Amount Per Product
nl_NL: %s - Vast bedrag per product

en: %s Groups
nl_NL: %s Groepen

en: %s Orders
nl_NL: %s Bestellingen

en: %s Overview
nl_NL: %s Overzicht

en: %s Performance Bonuses
nl_NL: %s Prestatiebonussen

en: %s Program Statistics
nl_NL: %s Programmastatistieken

en: %s Registrations
nl_NL: %s Registraties

en: %s User
nl_NL: %s Gebruiker

en: %s Users
nl_NL: %s Gebruikers

en: %s groups are used to assign %s to specific user roles, so you can then configure a variety of settings for that group.
nl_NL: Affiliate groepen worden gebruikt om affiliates toe te wijzen aan specifieke gebruikersrollen, zodat je vervolgens allerlei instellingen voor die groep kunt configureren.

en: (1) Add the shortcode [couponaffiliates] to a frontend page (click the button below to generate automatically).
nl_NL: (1) Voeg de shortcode [couponaffiliates] toe aan een voorpagina (klik op de knop hieronder om automatisch te genereren).

en: (2) As an admin, you will see a full list of affiliate coupons and dashboard links on the
nl_NL: (2) Als beheerder zie je een volledige lijst met affiliate coupons en dashboard links op het

en: (2) As an admin, you will see a full list of dashboard URLs to share with affiliates on the
nl_NL: (2) Als beheerder zie je een volledige lijst met dashboard URL's om te delen met affiliates op de

en: (3) You can assign/link users to coupons so they can access their coupons affiliate dashboard directly, without needing the unique link.
nl_NL: (3) Je kunt gebruikers toewijzen/koppelen aan coupons zodat ze direct toegang hebben tot hun coupons affiliate dashboard, zonder dat ze de unieke link nodig hebben.

en: (4) Customise the plugin on the
nl_NL: (4) Pas de plugin aan op de

en: (4) Customise the settings on this page below, and view the 'How To Use' tab for more help on getting started.
nl_NL: (4) Pas de instellingen op deze pagina hieronder aan en bekijk het tabblad 'Hoe te gebruiken' voor meer hulp bij het aan de slag gaan.

en: (5) To view our plugin setup guide
nl_NL: (5) Om onze plugin installatiegids te bekijken

en: (5) To view our step-by-step setup guide
nl_NL: (5) Onze stapsgewijze installatiehandleiding bekijken

en: (Admin) Activity Log
nl_NL: (Admin) Activiteitenlogboek

en: (Admin) WooCommerce Orders "Affiliate Info" Sections
nl_NL: (Admin) WooCommerce Bestellingen "Affiliate info" Secties

en: (Custom discounts include negative fees, store credit, and discounts added by other plugins.)
nl_NL: (Aangepaste kortingen zijn onder andere negatieve kosten, winkeltegoed en kortingen die zijn toegevoegd door andere plugins)

en: (Custom) 3rd Party Wallet Plugin Integrations
nl_NL: (Aangepaste) 3e partij portemonnee-plugin-integraties

en: (ERROR) This page does not contain the shortcode:
nl_NL: (FOUT) Deze pagina bevat de shortcode niet:

en: (Free) Built-in Store Credit & Wallet System
nl_NL: (Gratis) Ingebouwd Store Credit & Wallet Systeem

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from email may be overridden.)
nl_NL: (Als je een SMTP-plugin voor e-mail gebruikt, kunnen de van e-mail en naam worden overschreven)

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from name may be overridden.)
nl_NL: (Als je een SMTP-plugin voor e-mail gebruikt, kan de from-naam worden overschreven)

en: (If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
nl_NL: (Als je het vinkje laat staan, blijft het hetzelfde, voor het geval er nieuwe commissie is verdiend sinds je deze pagina hebt geopend)

en: (Integration)
nl_NL: (Integratie)

en: (MLA) New Sub-Affiliate Referral
nl_NL: (MLA) Nieuwe subfiliaalverwijzing

en: (Only applies to coupons that have an affiliate user assigned to them.)
nl_NL: (Geldt alleen voor coupons waaraan een geaffilieerde gebruiker is toegewezen)

en: (PRO) Affiliate Email Reports
nl_NL: (PRO) Affiliate e-mailrapporten

en: (PRO) Affiliate Landing Pages
nl_NL: (PRO) Affiliate landingspagina's

en: (PRO) Affiliate Registration on Checkout
nl_NL: (PRO) Affiliate Registratie bij Afrekenen

en: (PRO) Auto Affiliate Registration for New Users
nl_NL: (PRO) Automatische Affiliate Registratie voor Nieuwe Gebruikers

en: (PRO) Automated Conversion Rates
nl_NL: (PRO) Geautomatiseerde conversiepercentages

en: (PRO) Automatic Payouts
nl_NL: (PRO) Automatische uitbetalingen

en: (PRO) Commission Tracking and Payouts
nl_NL: (PRO) Commissie bijhouden en uitbetalen

en: (PRO) Creatives
nl_NL: (PRO) Creatieven

en: (PRO) Custom Fields for Affiliate Registration
nl_NL: (PRO) Aangepaste velden voor Affiliate Registratie

en: (PRO) Custom Tabs
nl_NL: (PRO) Aangepaste tabbladen

en: (PRO) Direct Link Tracking
nl_NL: (PRO) Directe link volgen

en: (PRO) Dynamic Coupon Generation
nl_NL: (PRO) Dynamische coupongeneratie

en: (PRO) Export to Excel
nl_NL: (PRO) Exporteren naar Excel

en: (PRO) Invoices
nl_NL: (PRO) Facturen

en: (PRO) Lifetime Commission
nl_NL: (PRO) Levenslange Commissie

en: (PRO) Line Graphs
nl_NL: (PRO) Lijngrafieken

en: (PRO) MLA – Auto-assign referred customers as an MLA sub-affiliate.
nl_NL: (PRO) MLA - Klanten automatisch toewijzen als MLA-subaffiliate.

en: (PRO) MLA – How to edit a user’s parents
nl_NL: (PRO) MLA - De ouders van een gebruiker bewerken

en: (PRO) MLA – How to edit the MLA “unpaid commission” for a parent
nl_NL: (PRO) MLA - Hoe bewerk je de MLA "onbetaalde commissie" voor een ouder?

en: (PRO) MLA – Make MLA Dashboard “Invite Only”
nl_NL: (PRO) MLA - MLA-dashboard "Alleen uitgenodigden" maken

en: (PRO) MLA – Make MLA invite links a normal referral link.
nl_NL: (PRO) MLA - Maak van MLA-uitnodigingslinks een normale doorverwijslink.

en: (PRO) Monthly Summary Table
nl_NL: (PRO) Overzichtstabel per maand

en: (PRO) Multi-Level Affiliates – Overview
nl_NL: (PRO) Multi-Level Affiliates - Overzicht

en: (PRO) Multiple Template Coupons
nl_NL: (PRO) Coupons met meerdere sjablonen

en: (PRO) Payouts – How to Pay Affiliates
nl_NL: (PRO) Uitbetalingen - Hoe Affiliates betalen

en: (PRO) QR Code Generator for Referral URLs
nl_NL: (PRO) QR Code Generator voor Referral URL's

en: (PRO) Referral URL Campaigns
nl_NL: (PRO) Referral URL-campagnes

en: (PRO) Scheduled Payout Requests
nl_NL: (PRO) Geplande uitbetalingsverzoeken

en: (PRO) Short URL Generator for Referral URLs
nl_NL: (PRO) Korte URL-generator voor verwijzings-URL's

en: (PRO) Social Sharing for Referral URLs
nl_NL: (PRO) Sociaal delen voor verwijzings-URL's

en: (PRO) Statements
nl_NL: (PRO) Verklaringen

en: (PRO) Store Credit Payouts – Integrations
nl_NL: (PRO) Uitbetalingen met winkelkrediet - Integraties

en: (PRO) User Registrations as Lifetime Referral
nl_NL: (PRO) Gebruikersregistraties als levenslange verwijzing

en: (PRO) User-Role Specific Payout Methods
nl_NL: (PRO) Gebruikersrolspecifieke uitbetalingsmethoden

en: (Recommended)
nl_NL: (Aanbevolen)

en: (Required)
nl_NL: (Verplicht)

en: (The page that has the [couponaffiliates-mla] shortcode on.)
nl_NL: (De pagina waar de [couponaffiliates-mla] shortcode op staat)

en: (The page that has the [couponaffiliates-register] shortcode on.)
nl_NL: (De pagina waar de [couponaffiliates-register] shortcode op staat)

en: (The page that has the [couponaffiliates] shortcode on.)
nl_NL: (De pagina waar de [couponaffiliates] shortcode op staat)

en: (This is saved as meta data "wcusage_currency_conversion" for the order.)
nl_NL: (Dit wordt opgeslagen als metagegevens "wcusage_currency_conversion" voor de bestelling)

en: (Unknown)
nl_NL: (Onbekend)

en: *You can select multiple statuses if you create more additional custom order statuses. Currently one 1 is available.
nl_NL: *Je kunt meerdere statussen selecteren als je meer aanvullende aangepaste bestelstatussen maakt. Momenteel is er één 1 beschikbaar.

en: - Currently with this option enabled, if multiple affiliate coupons are applied with different custom commission rates, it will apply the commission rate for the first coupon to all affiliate coupons.
nl_NL: - Als momenteel deze optie is ingeschakeld en er meerdere affiliate coupons worden toegepast met verschillende aangepaste commissiepercentages, dan wordt het commissiepercentage van de eerste coupon toegepast op alle affiliate coupons.

en: - Default -
nl_NL: - Standaard -

en: - Disabled -
nl_NL: - Uitgeschakeld -

en: - MLA commission will also only apply to the first affiliate coupon.
nl_NL: - MLA commissie is ook alleen van toepassing op de eerste affiliate coupon.

en: - No Campaign -
nl_NL: - Geen campagne -

en: . It may have already progressed too far in the payment process.
nl_NL: . Het kan zijn dat het al te ver gevorderd is in het betalingsproces.

en: . Please check your Wise account.
nl_NL: . Controleer je Wise account.

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more about referral URLs.</a>
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Lees meer over verwijzende URL's.</a>

en: <strong>Check this to confirm you would like to update the "Unpaid Commission" and "Pending Payments" to the above.</strong><br/>(If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
nl_NL: <strong>Vink dit aan om te bevestigen dat je de "Onbetaalde Commissie" en "In afwachting van betalingen" wilt bijwerken naar het bovenstaande.</strong><br/>(Als je dit niet aanvinkt, blijft het hetzelfde, voor het geval er nieuwe commissies zijn verdiend sinds je deze pagina hebt geopend)

en: A custom "manual" payment method of your choice.
nl_NL: Een aangepaste "handmatige" betaalmethode naar keuze.

en: A direct bank transfer payment method (paid manually).
nl_NL: Een directe betalingsmethode via bankoverschrijving (handmatig betaald).

en: A fixed amount earned for sub-affiliate referrals
nl_NL: Een vast bedrag verdiend voor verwijzingen van subfilialen

en: A login form will be displayed on the affiliate dashboard for users to login to their account, and directly access their dashboard without needing to use the unique link.
nl_NL: Er wordt een inlogformulier weergegeven op het affiliate dashboard zodat gebruikers kunnen inloggen op hun account en direct toegang krijgen tot hun dashboard zonder de unieke link te hoeven gebruiken.

en: A new "Bonuses" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying all the available bonuses, and their current progress towards achieving it.
nl_NL: Er wordt een nieuw tabblad "Bonussen" weergegeven in het dashboard van de affiliate met alle beschikbare bonussen en hun huidige voortgang om deze te behalen.

en: A new "creatives" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying these creatives, including a HTML code for them to copy and paste, to show the banner on their own site (with the referral link).
nl_NL: Er wordt een nieuw tabblad "creatives" getoond in het affiliate dashboard met deze creatives, inclusief een HTML-code die ze kunnen kopiëren en plakken om de banner op hun eigen site te tonen (met de doorverwijslink).

en: A payout request will only be requested automatically if:
nl_NL: Een uitbetalingsverzoek wordt alleen automatisch aangevraagd als:

en: A shortlink will only be created once for the same URL. A shortlink can also only be created if the URL is pointing to this website
nl_NL: Een shortlink wordt maar één keer gemaakt voor dezelfde URL. Een shortlink kan ook alleen worden gemaakt als de URL naar deze website verwijst

en: A user has not yet been assigned to this coupon.
nl_NL: Er is nog geen gebruiker toegewezen aan deze coupon.

en: A user has not yet been assigned to this coupon. (This message is only visible to admins.)
nl_NL: Er is nog geen gebruiker toegewezen aan deze coupon. (Dit bericht is alleen zichtbaar voor admins)

en: ADD NEW BONUS
nl_NL: NIEUWE BONUS TOEVOEGEN

en: ADD NEW CREATIVE
nl_NL: NIEUW CREATIEF TOEVOEGEN

en: ADD NEW DYNAMIC CREATIVE
nl_NL: NIEUWE DYNAMISCHE CREATIE TOEVOEGEN

en: AES-256-CBC encryption with key stored outside database (in wp-config.php)
nl_NL: AES-256-CBC codering. Opgeslagen buiten database (in wp-config.php).

en: AJAX request failed.
nl_NL: AJAX verzoek mislukt.

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: APILayer API Key
nl_NL: APILayer API sleutel

en: Ability automatically collect the latest conversion rates for currencies, and update them automatically in the multi-currency settings.
nl_NL: Mogelijkheid om automatisch de nieuwste omrekeningskoersen voor valuta te verzamelen en deze automatisch bij te werken in de instellingen voor meerdere valuta.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL.
nl_NL: Mogelijkheid om een landingspagina te koppelen aan een affiliate coupon, die dan hetzelfde werkt als een doorverwijs-URL.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL. It is also possible to automatically generate pages.
nl_NL: Mogelijkheid om een landingspagina te koppelen aan een affiliate coupon, die dan hetzelfde werkt als een referral URL. Het is ook mogelijk om automatisch pagina's te genereren.

en: Accept
nl_NL: Accepteer

en: Accept Application
nl_NL: Aanvraag accepteren

en: Accept and decline affiliate registrations submitted via the affiliate registration form.
nl_NL: Accepteer en weiger affiliate registraties die zijn ingediend via het affiliate registratieformulier.

en: Accept or decline direct link tracking domains for affiliates.
nl_NL: Accepteer of weiger directe linktrackingdomeinen voor filialen.

en: Accept selected
nl_NL: Geselecteerde accepteren

en: Acceptance Field
nl_NL: Acceptatie Veld

en: Accepted
nl_NL: Geaccepteerd

en: Accepted Affiliate User Role
nl_NL: Geaccepteerde Affiliate gebruikersrol

en: Access denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Access to unlimited date range, export to excel, and date comparison features on the admin reports.
nl_NL: Toegang tot onbeperkt datumbereik, exporteren naar Excel en functies voor datumvergelijking in de beheerrapporten.

en: Account Details
nl_NL: Accountgegevens

en: Account Email
nl_NL: Account e-mail

en: Account Holder Name
nl_NL: Naam rekeninghouder

en: Account Holder Name is too long (maximum 100 characters).
nl_NL: Naam rekeninghouder is te lang (maximaal 100 tekens).

en: Account ID
nl_NL: Account-ID

en: Account Name
nl_NL: Rekeningnaam

en: Account Number
nl_NL: Rekeningnummer

en: Account Number is required for international transfers
nl_NL: Rekeningnummer is vereist voor internationale overboekingen

en: Account Number is required when using SWIFT code.
nl_NL: Rekeningnummer is vereist bij gebruik van SWIFT-code.

en: Account Number too short for international transfers (minimum 4 characters, provided: %d)
nl_NL: Rekeningnummer te kort voor internationale overboekingen (minimaal 4 tekens, opgegeven: %d)

en: Account Type
nl_NL: Type rekening

en: Account Type:
nl_NL: Type account:

en: Account Verified
nl_NL: Account geverifieerd

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action (Bonuses / Rewards)
nl_NL: Actie (bonussen / beloningen)

en: Action Required:
nl_NL: Vereiste actie:

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Active
nl_NL: Actief

en: Activity
nl_NL: Activiteit

en: Activity Log
nl_NL: Activiteitenlogboek

en: Add
nl_NL: Voeg  toe

en: Add Affiliate Coupon
nl_NL: Affiliate coupon toevoegen

en: Add Coupon
nl_NL: Coupon toevoegen

en: Add Domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add Group / Role
nl_NL: Groep / rol toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New %s
nl_NL: Nieuw %s toevoegen

en: Add New %s Group
nl_NL: Nieuwe %s groep toevoegen

en: Add New Bonus
nl_NL: Nieuwe bonus toevoegen

en: Add New Coupon
nl_NL: Nieuwe coupon toevoegen

en: Add New Coupon +
nl_NL: Nieuwe coupon toevoegen +

en: Add New Coupon for Affiliate
nl_NL: Nieuwe coupon toevoegen voor Affiliate

en: Add New Creative
nl_NL: Nieuw creatief toevoegen

en: Add New Domain
nl_NL: Nieuw domein toevoegen

en: Add New Domain:
nl_NL: Nieuw domein toevoegen:

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add New Order
nl_NL: Nieuwe bestelling toevoegen

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to automatically generate a QR code for their referral link.
nl_NL: Voeg een knop toe aan het referral URL tabblad, zodat affiliate gebruikers automatisch een QR code kunnen genereren voor hun referral link.

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to generate a short URL for their referral link automatically.
nl_NL: Voeg een knop toe aan het referral URL tabblad, zodat affiliate gebruikers automatisch een korte URL kunnen genereren voor hun referral link.

en: Add a coupon to this order for tracking. Since the order is already %s, the coupon will be added with a zero discount.
nl_NL: Voeg een coupon toe aan deze bestelling voor tracking. Omdat de bestelling al %s is, wordt de coupon toegevoegd met een korting van nul.

en: Add a referrer coupon to this order
nl_NL: Voeg een verwijzingscoupon toe aan deze bestelling

en: Add a square logo image in the center of generated QR codes.
nl_NL: Voeg een vierkante logoafbeelding toe in het midden van gegenereerde QR codes.

en: Add an "Affiliate" menu link to the "My Account" page.
nl_NL: Voeg een "Affiliate" menulink toe aan de pagina "Mijn account".

en: Add custom text that will appear at the top of each tab (below the section title).
nl_NL: Voeg aangepaste tekst toe die bovenaan elk tabblad verschijnt (onder de sectietitel).

en: Add social sharing buttons to the referral URL tab, so affiliates can instantly share their generated referral link.
nl_NL: Voeg knoppen voor sociaal delen toe aan het referral URL tabblad, zodat affiliates hun gegenereerde referral link direct kunnen delen.

en: Add subscriber to list:
nl_NL: Abonnee toevoegen aan lijst:

en: Add to Blacklist
nl_NL: Toevoegen aan zwarte lijst

en: Add your first %s
nl_NL: Voeg je eerste %s toe

en: Additional Email Addresses
nl_NL: Extra e-mailadressen

en: Additional Email Addresses: (Separate with Comma)
nl_NL: Extra e-mailadressen: (scheiden met komma)

en: Additional email addresses to send the affiliate email notifications. Separate each email with a comma.
nl_NL: Extra e-mailadressen om de e-mailmeldingen van de partner te versturen. Scheid elk e-mailadres met een komma.

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address Information
nl_NL: Adresgegevens

en: Address Line 1
nl_NL: Adresregel 1

en: Address Line 2
nl_NL: Adresregel 2

en: Address Line 3
nl_NL: Adresregel 3

en: Address Line 3 (City/State/ZIP)
nl_NL: Adresregel 3 (Stad/staat/postcode)

en: Adds an unsubscribe link at the bottom of each newsletter. Required for user control and recommended for compliance.
nl_NL: Voegt een afmeldlink toe onderaan elke nieuwsbrief. Vereist voor gebruikerscontrole en aanbevolen voor naleving.

en: Admin Permissions
nl_NL: Beheerdersrechten

en: Admin Quicklinks
nl_NL: Admin Snelkoppelingen

en: Admin Reports
nl_NL: Admin rapporten

en: Admin Reports & Analytics
nl_NL: Beheerrapporten en -analyses

en: Admin Tools
nl_NL: Beheerderstools

en: Admin notice: Please enable your preferred payout methods in the plugin settings, under the "Payouts" tab.
nl_NL: Admin mededeling: Schakel de uitbetalingsmethoden van je voorkeur in bij de instellingen van de plugin, onder het tabblad "Uitbetalingen".

en: Admin notice: The 'template coupon code' can not be applied to any cart.
nl_NL: Admin melding: De 'template coupon code' kan niet worden toegepast op een winkelwagen.

en: Admin – Assign affiliate users to coupons
nl_NL: Admin - Geaffilieerde gebruikers aan coupons toewijzen

en: Admin – List of all ‘Affiliate Dashboard’ Links
nl_NL: Admin - Lijst met alle 'Affiliate Dashboard' links

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Advanced Admin Reports
nl_NL: Geavanceerde beheerrapporten

en: Advanced CAPTCHA Spam Protection
nl_NL: Geavanceerde CAPTCHA Spambescherming

en: Advanced Calculation Settings
nl_NL: Geavanceerde rekeninstellingen

en: Advanced Orders Settings
nl_NL: Geavanceerde bestelinstellingen

en: Advanced Registration Features
nl_NL: Geavanceerde registratiefuncties

en: Advanced: Enable multiple order statuses.
nl_NL: Geavanceerd: Meerdere bestelstatussen inschakelen.

en: Affiiliate Info not available.
nl_NL: Affiliate info niet beschikbaar.

en: Affiliate Account Login Details
nl_NL: Affiliate account inloggegevens

en: Affiliate Application Accepted
nl_NL: Affiliate Aanvraag geaccepteerd

en: Affiliate Application Accepted!
nl_NL: Affiliate-aanvraag geaccepteerd!

en: Affiliate Application Declined
nl_NL: Aanvraag Affiliate Afgewezen

en: Affiliate Application Submitted
nl_NL: Affiliate aanvraag ingediend

en: Affiliate Application declined
nl_NL: Aanvraag affiliate afgewezen

en: Affiliate Commission
nl_NL: Affiliate Commissie

en: Affiliate Dashboard - Header
nl_NL: Affiliate Dashboard - Kopregel

en: Affiliate Dashboard - Login Form
nl_NL: Affiliate Dashboard - Inlogformulier

en: Affiliate Dashboard - Payouts
nl_NL: Affiliate Dashboard - Uitbetalingen

en: Affiliate Dashboard - Profile
nl_NL: Affiliate Dashboard - Profiel

en: Affiliate Dashboard - User Access
nl_NL: Affiliate Dashboard - Gebruikerstoegang

en: Affiliate Dashboard Customisation
nl_NL: Affiliate Dashboard Aanpassen

en: Affiliate Dashboard Page
nl_NL: Affiliate Dashboard Pagina

en: Affiliate Dashboard Page (ID):
nl_NL: Affiliate Dashboard Pagina (ID):

en: Affiliate Dashboard Page:
nl_NL: Affiliate Dashboard Pagina:

en: Affiliate Dashboard Statistics
nl_NL: Affiliate Dashboard Statistieken

en: Affiliate Dashboard Tabs
nl_NL: Tabbladen Affiliate Dashboard

en: Affiliate Dashboard URLs
nl_NL: Affiliate Dashboard URL's

en: Affiliate Email Newsletter
nl_NL: Affiliate e-mail nieuwsbrief

en: Affiliate Email Newsletters
nl_NL: Affiliate e-mail nieuwsbrieven

en: Affiliate Email Reports
nl_NL: Affiliate e-mailrapporten

en: Affiliate Fraud Prevention Features
nl_NL: Functies voor Affiliate Fraudepreventie

en: Affiliate Group
nl_NL: Filiaalgroep

en: Affiliate Groups
nl_NL: Filiaalgroepen

en: Affiliate Information
nl_NL: Informatie voor partners

en: Affiliate Landing Pages
nl_NL: Affiliate landingspagina's

en: Affiliate Landing Pages (Referrals)
nl_NL: Affiliate landingspagina's (verwijzingen)

en: Affiliate Login Form
nl_NL: Affiliate aanmeldingsformulier

en: Affiliate Performance Tips for This Month
nl_NL: Affiliate prestatie tips voor deze maand

en: Affiliate Portal
nl_NL: Affiliate portaal

en: Affiliate Portal Logo
nl_NL: Affiliate portaal logo

en: Affiliate Portal URL:
nl_NL: URL Affiliate portaal:

en: Affiliate Program - Signup Promo Page Generator
nl_NL: Affiliateprogramma - Inschrijf Promo Page Generator

en: Affiliate Program Invitation
nl_NL: Uitnodiging Affiliate Programma

en: Affiliate Program page has been updated successfully.
nl_NL: De Affiliate Programma pagina is succesvol bijgewerkt.

en: Affiliate Referrer Coupon
nl_NL: Affiliate verwijzer coupon

en: Affiliate Registration
nl_NL: Affiliate Registratie

en: Affiliate Registration Emails
nl_NL: Affiliate registratie e-mails

en: Affiliate Registration System
nl_NL: Affiliate registratiesysteem

en: Affiliate Registration – Overview
nl_NL: Affiliate Registratie - Overzicht

en: Affiliate Registrations
nl_NL: Affiliate registraties

en: Affiliate Reports Settings
nl_NL: Instellingen Affiliate rapporten

en: Affiliate User
nl_NL: Affiliate gebruiker

en: Affiliate Username
nl_NL: Affiliate gebruikersnaam

en: Affiliate commission
nl_NL: Affiliate commissie

en: Affiliate dashboard page
nl_NL: Affiliate dashboard pagina

en: Affiliate dashboard page created.
nl_NL: Affiliate dashboardpagina gemaakt.

en: Affiliate display name
nl_NL: Affiliate weergavenaam

en: Affiliate email address
nl_NL: Affiliate e-mailadres

en: Affiliate registration page
nl_NL: Affiliate registratiepagina

en: Affiliate registration page created.
nl_NL: Affiliate registratiepagina gemaakt.

en: Affiliate registration will allow your users to easily register to become affiliate, and automatically create an affiliate coupon for them.
nl_NL: Met affiliate registratie kunnen je gebruikers zich eenvoudig registreren om affiliate te worden en wordt er automatisch een affiliate coupon voor ze aangemaakt.

en: Affiliate stats will be automatically refreshed when changing these statuses.
nl_NL: Affiliate statistieken worden automatisch ververst als je deze statussen wijzigt.

en: Affiliate store credit available
nl_NL: Affiliate winkel krediet beschikbaar

en: Affiliate user not found
nl_NL: Affiliate gebruiker niet gevonden

en: Affiliate users will then just need to visit this page to see their affiliate dashboard.
nl_NL: Affiliate gebruikers hoeven dan alleen nog maar naar deze pagina te gaan om hun affiliate dashboard te zien.

en: Affiliates
nl_NL: Filialen

en: Affiliates can link directly to your website via their website without needing an affiliate link.
nl_NL: Affiliates kunnen via hun website direct naar jouw website linken zonder dat ze een affiliate link nodig hebben.

en: Affiliates can request payouts for coupons they are assigned to in the "Payouts" tab on the coupon affiliate dashboard page.
nl_NL: Affiliates kunnen uitbetalingen aanvragen voor coupons waaraan ze zijn toegewezen in het tabblad "Uitbetalingen" op de coupon affiliate dashboardpagina.

en: Affiliates can select a payment method, then request and track payouts for unpaid commission, if they meet the threshold.
nl_NL: Affiliates kunnen een betaalmethode selecteren en vervolgens uitbetalingen voor onbetaalde commissies aanvragen en bijhouden als ze aan de drempelwaarde voldoen.

en: Align:
nl_NL: Uitlijnen:

en: All
nl_NL: Alle

en: All Bonuses
nl_NL: Alle bonussen

en: All Campaigns
nl_NL: Alle campagnes

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All Existing & New Customers
nl_NL: Alle bestaande en nieuwe klanten

en: All Future Pro Features
nl_NL: Alle Future Pro-functies

en: All Groups & Roles
nl_NL: Alle groepen en rollen

en: All Methods
nl_NL: Alle methoden

en: All Roles
nl_NL: Alle rollen

en: All Roles & Groups
nl_NL: Alle rollen en groepen

en: All Users
nl_NL: Alle gebruikers

en: All numeric monetary values use store currency formatting if available. Leaderboard only renders if data exists.
nl_NL: Alle numerieke monetaire waarden gebruiken valutaopmaak indien beschikbaar. Leaderboard wordt alleen weergegeven als er gegevens bestaan.

en: All payouts are deducted from your store's base currency balance. Wise handles currency conversion automatically at their competitive exchange rates. You will see the exact conversion rate and fees before each transfer is processed.
nl_NL: Alle uitbetalingen worden afgetrokken van het saldo in de basisvaluta van je winkel. Wise rekent valuta automatisch om tegen hun concurrerende wisselkoersen. Je ziet de exacte omrekeningskoers en kosten voordat elke overboeking wordt verwerkt.

en: All registered affiliates will be automatically included in your newsletter campaigns.
nl_NL: Alle geregistreerde affiliates worden automatisch opgenomen in je nieuwsbriefcampagnes.

en: All-Time
nl_NL: Aller tijden

en: All-time
nl_NL: Aller tijden

en: Allow admin accounts to view payouts tab (and request payouts) for all coupons.
nl_NL: Sta beheerdersaccounts toe om uitbetalingstabbladen te bekijken (en uitbetalingen aan te vragen) voor alle coupons.

en: Allow administrator users to fill out the registration form for new users.
nl_NL: Gebruikers van de beheerder toestaan om het registratieformulier voor nieuwe gebruikers in te vullen.

en: Allow affiliate user to apply their own coupon code at cart / checkout.
nl_NL: Laat geaffilieerde gebruikers hun eigen couponcode toepassen bij het winkelwagentje / afrekenen.

en: Allow affiliates to enter a custom payout amount.
nl_NL: Sta affiliates toe om een aangepast uitbetalingsbedrag in te voeren.

en: Allow affiliates to upload their invoice when requesting a payout for their unpaid commission.
nl_NL: Sta affiliates toe om hun factuur te uploaden wanneer ze een uitbetaling aanvragen voor hun onbetaalde commissie.

en: Allow logged out users to register as an affiliate.
nl_NL: Uitgelogde gebruikers toestaan om zich te registreren als affiliate.

en: Allow multiple affiliate coupons to be used in the same order.
nl_NL: Sta toe dat meerdere affiliate coupons in dezelfde volgorde worden gebruikt.

en: Allow the affiliate to upload an invoice (PDF file) when requesting a payout.
nl_NL: Sta de affiliate toe om een factuur (PDF-bestand) te uploaden bij het aanvragen van een uitbetaling.

en: Allow your affiliates to create referral "campaigns" and then create custom URLs to track clicks/conversions per campaign.
nl_NL: Laat je affiliates "campagnes" voor doorverwijzingen maken en maak dan aangepaste URL's om klikken/conversies per campagne bij te houden.

en: Allow your affiliates to request commission payouts as "Store Credit" which they can use towards purchases in your store at checkout.
nl_NL: Sta je affiliates toe om commissie-uitbetalingen aan te vragen als "Store Credit" die ze bij het afrekenen kunnen gebruiken voor aankopen in je winkel.

en: Allow your affiliates to request commission payouts via Wise Bank Transfer.
nl_NL: Sta je partners toe om commissie uitbetalingen aan te vragen via Wise Bank Transfer.

en: Allows you to set custom commission rates per user role. This will replace the settings set above, if it is set.
nl_NL: Hiermee kun je aangepaste commissiepercentages instellen per gebruikersrol. Dit vervangt de instellingen hierboven, als het is ingesteld.

en: All‑time total commission earned
nl_NL: Totaal verdiende commissie aller tijden

en: All‑time total order value attributed (minus discounts if tracked)
nl_NL: All-time totale bestelwaarde toegekend (minus kortingen indien bijgehouden)

en: All‑time total referrals (uses coupon usage count)
nl_NL: Totaal doorverwijzingen aller tijden (gebruikt telling coupongebruik)

en: Also block MANUAL use of affiliate coupons, if referred by a blocked domain.
nl_NL: Blokkeer ook het MANUAL gebruik van affiliate coupons, als deze worden doorverwezen door een geblokkeerd domein.

en: Alt Text:
nl_NL: Alt-tekst:

en: Alternatively, enable the option below to disable this field and generate a specific code automatically via a merge tag template.
nl_NL: Je kunt ook de onderstaande optie inschakelen om dit veld uit te schakelen en automatisch een specifieke code te genereren via een sjabloon voor een samenvoegtag.

en: Alternatively, you can add the %s shortcode to a new page, then select the page from the dropdown below.
nl_NL: Je kunt ook de %s shortcode aan een nieuwe pagina toevoegen en dan de pagina in de dropdown hieronder selecteren.

en: Alternatively, you can allow affiliates to register as an affiliate. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
nl_NL: Je kunt ook toestaan dat affiliates zich registreren als affiliate. Wanneer deze wordt geaccepteerd, wordt de coupon automatisch aangemaakt en toegewezen.

en: Always Enabled
nl_NL: Altijd ingeschakeld

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Amount of orders to show on the affiliate dashboard by default.
nl_NL: Aantal bestellingen dat standaard wordt weergegeven op het affiliate dashboard.

en: An active affiliate is any user with at least one coupon assigned to them, and not unsubscribed from newsletter emails.
nl_NL: Een actieve affiliate is elke gebruiker die ten minste één coupon toegewezen heeft gekregen en zich niet heeft afgemeld voor nieuwsbriefe-mails.

en: An error occurred when attempting to reverse the Stripe payment.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het terugdraaien van de Stripe-betaling.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van de Stripe-betaling.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment. Please check your Stripe account.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van de Stripe-betaling. Controleer je Stripe account.

en: An error occurred while generating URL.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het genereren van de URL.

en: An error occurred while getting coupon code.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de couponcode.

en: An error occurred while getting coupon description.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de couponbeschrijving.

en: An error occurred while getting dashboard URL.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de dashboard URL.

en: An error occurred while loading content.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de inhoud.

en: An error occurred while loading creatives.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van creatives.

en: An error occurred while loading custom tab 1.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van aangepast tabblad 1.

en: An error occurred while loading custom tab 2.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van aangepast tabblad 2.

en: An error occurred while loading links.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de links.

en: An error occurred while loading payouts.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de uitbetalingen.

en: An error occurred while loading referrals.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van verwijzingen.

en: An error occurred while loading statistics.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de statistieken.

en: Applies to all text in the Affiliate Portal. Fonts available from the <a href="%s" target="_blank">WordPress Font Library</a>.
nl_NL: Geldt voor alle tekst in het Affiliate Portal. Fonts beschikbaar uit de <a href="%s" target="_blank">WordPress Font Library</a>.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply %s credit to this order.
nl_NL: Pas %s krediet toe op deze bestelling.

en: Apply restrictions on when affiliate coupons can be used to help prevent affiliate fraud.
nl_NL: Pas beperkingen toe op wanneer affiliate coupons gebruikt kunnen worden om affiliate fraude te helpen voorkomen.

en: Are shipping costs excluded from stats and calculations?
nl_NL: Worden verzendkosten niet meegenomen in statistieken en berekeningen?

en: Are you sure you want to cancel this Wise Bank Transfer payout? This will also attempt to cancel the transfer in your Wise account if it has been created and return the commission to unpaid balance.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze Wise overschrijving wilt annuleren? Dit zal ook proberen om de overboeking in je Wise account te annuleren als deze is aangemaakt en de commissie terug te zetten naar het onbetaalde saldo.

en: Are you sure you want to delete all these registration entries?
nl_NL: Weet je zeker dat je al deze registraties wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the
nl_NL: Weet je zeker dat je de

en: Are you sure you want to delete the selected coupons AND their assigned affiliate users? This will also delete all coupons belonging to those users and permanently remove their user accounts.
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde coupons EN hun toegewezen affiliate gebruikers wilt verwijderen? Hiermee verwijder je ook alle coupons van deze gebruikers en worden hun gebruikersaccounts permanent verwijderd.

en: Are you sure you want to delete the selected coupons?
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde coupons wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze coupon wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this role?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze rol wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to refresh all this coupons affiliate dashboard data? The next time you visit the affiliate dashboard, it may take significantly longer to load (first visit).
nl_NL: Weet je zeker dat je al deze gegevens van het affiliate dashboard voor coupons wilt vernieuwen? De volgende keer dat je het affiliate dashboard bezoekt, kan het laden aanzienlijk langer duren (eerste bezoek).

en: Are you sure you want to refresh the affiliate stats for this order? This will delete the current referral stats/commission and recalculate them.
nl_NL: Weet je zeker dat je de affiliate statistieken voor deze bestelling wilt vernieuwen? Hierdoor worden de huidige verwijzingsstatistieken/commissie verwijderd en opnieuw berekend.

en: Are you sure you want to remove this coupon from the order?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze coupon uit de bestelling wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to unassign the selected affiliates from these coupons? This will remove the affiliate assignment but will NOT delete coupons or users.
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde affiliates van deze coupons wilt verwijderen? Hiermee verwijder je de toewijzing van de affiliates, maar NIET de coupons of gebruikers.

en: As an admin, you can also manually add new affiliate registrations easily in the "Registrations" admin page, via the "Create New Registration" button.
nl_NL: Als beheerder kun je ook handmatig nieuwe partnerregistraties toevoegen op de beheerpagina "Registraties", via de knop "Nieuwe registratie aanmaken".

en: As an admin, you can then easily download/view the invoice in the admin "Payouts" list, found under a new "Files" column, before completing the payout.
nl_NL: Als beheerder kun je dan eenvoudig de factuur downloaden/bekijken in de lijst "Uitbetalingen" van de beheerder, te vinden onder een nieuwe kolom "Bestanden", voordat je de uitbetaling voltooit.

en: As the parent affiliate, they will then earn a percentage of extra commission for all sales that their sub-affiliates refer to you.
nl_NL: Als moederfiliaal verdienen ze dan een percentage van de extra commissie voor alle verkopen die hun subfilialen naar jou verwijzen.

en: Assign Affiliates to Coupons
nl_NL: Affiliates toewijzen aan coupons

en: Assign Orders to %s
nl_NL: Orders toewijzen aan %s

en: Assign affiliates to groups and then configure a variety of settings for that whole group.
nl_NL: Wijs filialen toe aan groepen en configureer vervolgens allerlei instellingen voor die hele groep.

en: Assign this landing page to an affiliate coupon. Enter the exact coupon code.
nl_NL: Wijs deze landingspagina toe aan een affiliate coupon. Voer de exacte couponcode in.

en: Assign to a new user role or affiliate group
nl_NL: Toewijzen aan een nieuwe gebruikersrol of gelieerde groep

en: Assign to role:
nl_NL: Toewijzen aan rol:

en: Assign user roles (groups) to specific templates
nl_NL: Gebruikersrollen (groepen) toewijzen aan specifieke sjablonen

en: Assigning a landing page to a coupon will act in the same way as a referral URL (click tracking and auto assign coupon).
nl_NL: Het toewijzen van een landingspagina aan een coupon werkt op dezelfde manier als een doorverwijzings-URL (klikken bijhouden en coupon automatisch toewijzen).

en: Attempt to apply coupon instantly on first page visited.
nl_NL: Probeer coupons direct toe te passen op de eerste pagina die je bezoekt.

en: Attribution Model
nl_NL: Attributiemodel

en: Audience ID
nl_NL: Publiek ID

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Auto Apply Coupon
nl_NL: Coupon automatisch toepassen

en: Auto-assign referred customers as an MLA sub-affiliate.
nl_NL: Wijs doorverwezen klanten automatisch toe als een MLA-subaffiliate.

en: Automated Conversion Rates
nl_NL: Geautomatiseerde conversiepercentages

en: Automatic Affiliate Registration
nl_NL: Automatische Affiliate Registratie

en: Automatic Payouts
nl_NL: Automatische uitbetalingen

en: Automatic encryption/decryption handling for bank details
nl_NL: Automatische encryptie/decryptie voor de meeste bankgegevens.

en: Automatically accept all affiliate registrations.
nl_NL: Accepteer automatisch alle affiliate registraties.

en: Automatically add unpaid commission a number of days after completion (optional).
nl_NL: Voeg een aantal dagen na voltooiing automatisch onbetaalde commissie toe (optioneel).

en: Automatically apply coupon to cart/checkout if referral URL is used.
nl_NL: Automatisch coupon toepassen op winkelwagen/afrekening als referral URL wordt gebruikt.

en: Automatically generate a PDF statement when your affiliates request a commission payout.
nl_NL: Genereer automatisch een PDF-overzicht wanneer je affiliates een commissie-uitbetaling aanvragen.

en: Automatically log the user in after registration.
nl_NL: Log de gebruiker automatisch in na registratie.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with PayPal Payouts! Your affiliates get paid instantly directly from your account.
nl_NL: Betaal je partners automatisch met één klik met PayPal Payouts! Je affiliates worden direct van je rekening betaald.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with Stripe! Your affiliates get paid instantly directly from your Stripe funds.
nl_NL: Betaal je affiliates automatisch met één klik met Stripe! Je affiliates worden direct betaald vanuit je Stripe-rekening.

en: Automatically register all new users as an affiliate.
nl_NL: Registreer automatisch alle nieuwe gebruikers als affiliate.

en: Automatically send an email report (and PDF) to affiliates every week/month with a summary of their recent commission and referral stats.
nl_NL: Stuur elke week/maand automatisch een e-mailrapport (en PDF) naar affiliates met een samenvatting van hun recente commissie- en verwijzingsstatistieken.

en: Automatically send an email report (with an attached PDF report) to affiliates every week/month with a summary of their recent referral/commission stats.
nl_NL: Stuur elke week/maand automatisch een e-mailrapport (met een bijgevoegd PDF-rapport) naar affiliates met een samenvatting van hun recente verwijzings-/commissiestatistieken.

en: Automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month, week or day, if they meet certain criteria.
nl_NL: Dien automatisch "uitbetalingsverzoeken" in voor je affiliates, elke maand, week of dag, als ze aan bepaalde criteria voldoen.

en: Available merge tags:
nl_NL: Beschikbare samenvoeg tags:

en: Available with Pro version.
nl_NL: Beschikbaar met Pro-versie.

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back To Payouts
nl_NL: Terug naar Uitbetalingen

en: Back to Affiliates
nl_NL: Terug naar Filialen

en: Back to Groups
nl_NL: Terug naar Groepen

en: Back to site
nl_NL: Terug naar site

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background color for the main floating button.
nl_NL: Achtergrondkleur voor de zwevende hoofdknop.

en: Background color when hovering over the floating button.
nl_NL: Achtergrondkleur wanneer je met de muis over de zwevende knop beweegt.

en: Bank Account Details
nl_NL: Rekeninggegevens

en: Bank Account Region
nl_NL: Bankrekening Regio

en: Bank Address
nl_NL: Adres bank

en: Bank Address is required for international transfers
nl_NL: Bankadres is vereist voor internationale overboekingen

en: Bank Address too short (minimum 5 characters, provided: %d)
nl_NL: Bankadres te kort (minimaal 5 tekens, opgegeven: %d)

en: Bank Data Encryption
nl_NL: Encryptie van bankgegevens

en: Bank Data Encryption - Setup Required
nl_NL: Encryptie van bankgegevens - installatie vereist

en: Bank Data Encryption Active
nl_NL: Encryptie van bankgegevens Actief

en: Bank Details Validation Errors
nl_NL: Fouten bij het valideren van bankgegevens

en: Bank Name
nl_NL: Naam bank

en: Bank Name is required for international transfers
nl_NL: Banknaam is vereist voor internationale overboekingen

en: Bank Name too short (minimum 2 characters, provided: %d)
nl_NL: Banknaam te kort (minimaal 2 tekens, opgegeven: %d)

en: Bank Transfer
nl_NL: Overschrijving

en: Bank details are missing or invalid format.
nl_NL: Bankgegevens ontbreken of hebben een ongeldig formaat.

en: Bank details validation failed. Please verify all information is correct.
nl_NL: Validatie bankgegevens mislukt. Controleer of alle informatie correct is.

en: Bank details will be automatically encrypted when saved or edited
nl_NL: Bankgegevens worden automatisch versleuteld wanneer ze worden opgeslagen of bewerkt

en: Bank transfer payouts are sent in your store's base currency and Wise automatically converts them to the recipient's bank currency:
nl_NL: Uitbetalingen per bankoverschrijving worden verstuurd in de basisvaluta van je winkel en Wise rekent ze automatisch om naar de bankvaluta van de ontvanger:

en: Bank transfers do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
nl_NL: Voor bankoverschrijvingen hoeft de ontvanger geen Wise account of e-mailadres te hebben. De uitbetaling wordt direct naar hun bankrekening gestuurd met behulp van de verstrekte bankgegevens.

en: Bare in mind: In both cases the referral link cookie will take priority over the cart coupon in terms of awarding the affiliate.
nl_NL: Denk eraan: In beide gevallen heeft de verwijzingslink-cookie voorrang op de winkelwagencoupon wat betreft de toekenning aan de affiliate.

en: Basic Admin Reports
nl_NL: Administratieve basisrapporten

en: Basic Fields Customisation
nl_NL: Basisvelden aanpassen

en: Basic Information
nl_NL: Basisinformatie

en: Batch size:
nl_NL: Partijgrootte:

en: Be sure to watch the setup guide video below, for a detailed walkthrough.
nl_NL: Zorg ervoor dat je de installatiegidsvideo hieronder bekijkt voor een gedetailleerde uitleg.

en: Belgium
nl_NL: België

en: Benefit #1
nl_NL: Voordeel #1

en: Benefit #1 Icon
nl_NL: Voordeel #1 Pictogram

en: Benefit #2
nl_NL: Voordeel #2

en: Benefit #2 Icon
nl_NL: Voordeel #2 Pictogram

en: Benefit #3
nl_NL: Voordeel #3

en: Benefit #3 Icon
nl_NL: Voordeel #3 Pictogram

en: Benefit #4
nl_NL: Voordeel #4

en: Benefit #4 Icon
nl_NL: Voordeel #4 Icoon

en: Benefits Section Subtitle
nl_NL: Voordelen Sectie Ondertitel

en: Benefits Section Title
nl_NL: Voordelen Sectie Titel

en: Beware of privacy issues when showing customer names. This is not recommended.
nl_NL: Pas op voor privacyproblemen als je namen van klanten toont. Dit wordt niet aanbevolen.

en: Black Friday / Seasonal Promo – Maximise Earnings
nl_NL: Black Friday / Seizoenspromo - Maximaliseer je inkomsten

en: Blocked "Visitor ID" or "IP Address" List
nl_NL: Geblokkeerde "Bezoeker-ID" of "IP-adres" lijst

en: Blocked Domains List
nl_NL: Geblokkeerde domeinen

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Bonus Amount
nl_NL: Bonus Bedrag

en: Bonus Archives
nl_NL: Bonus Archief

en: Bonus Attributes
nl_NL: Bonusattributen

en: Bonus Commission (%)
nl_NL: Bonus Commissie (%)

en: Bonus Commission:
nl_NL: Bonus Commissie:

en: Bonus Credit:
nl_NL: Bonuskrediet:

en: Bonuses
nl_NL: Bonussen

en: Bonuses & Rewards
nl_NL: Bonussen & beloningen

en: Bonuses Settings
nl_NL: Bonussen Instellingen

en: Bonuses and rewards that are available for this group:
nl_NL: Bonussen en beloningen die beschikbaar zijn voor deze groep:

en: Border color for the main floating button.
nl_NL: Randkleur voor de zwevende hoofdknop.

en: Bottom Left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

en: Brand Colors
nl_NL: Merk Kleuren

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Build "dynamic" creatives, which automatically generate unique and personalised image/banner for each of your affiliates based on certain merge tags.
nl_NL: Bouw "dynamische" creatives, die automatisch unieke en gepersonaliseerde afbeeldingen/banners genereren voor elk van je affiliates op basis van bepaalde merge tags.

en: Built-In Newsletter System
nl_NL: Ingebouwd nieuwsbriefsysteem

en: Built-in Safe Fonts
nl_NL: Ingebouwde veilige lettertypen

en: Bulk Assign: Coupons to Orders
nl_NL: Bulk Toewijzen: Coupons aan Bestellingen

en: Bulk Assign: Per-Affiliate Product Rates
nl_NL: Bulk toewijzen: Producttarieven per filiaal

en: Bulk Create Coupons
nl_NL: Bulk Coupons Maken

en: Bulk Create: Affiliate Coupons
nl_NL: Bulk aanmaken: Affiliate Coupons

en: Bulk Edit Coupons
nl_NL: Bulk bewerken coupons

en: Bulk Edit: Coupon Settings
nl_NL: Bulk bewerken: Couponinstellingen

en: Bulk Edit: Product Settings
nl_NL: Bulk bewerken: Productinstellingen

en: Bulk accept complete. Accepted: %1$d. Skipped: %2$d.
nl_NL: Bulk accepteren voltooid. Geaccepteerd: %1$d. Overgeslagen: %2$d.

en: Bulk actions
nl_NL: Bulkacties

en: Bulk assign affiliate coupons to orders for the affiliate to earn commission for that order.
nl_NL: Wijs in bulk affiliate coupons toe aan bestellingen zodat de affiliate commissie kan verdienen voor die bestelling.

en: Bulk assign affiliate coupons to orders. Enter the order ID and the corresponding coupon code to assign the coupon to the order.
nl_NL: Wijs in bulk affiliate coupons toe aan bestellingen. Voer de order-ID en de bijbehorende couponcode in om de coupon aan de order toe te wijzen.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis.
nl_NL: In bulk commissiepercentages per product toewijzen, per filiaal.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis. Any existing rates will also be updated.
nl_NL: Wijs in bulk commissiepercentages per product toe, per filiaal. Bestaande tarieven worden ook bijgewerkt.

en: Bulk create or import a list of affiliate coupons (and users) to be automatically created. This will automatically create the coupon, and assign the user to it. If the user does not exist, that will also be created.
nl_NL: Maak of importeer in bulk een lijst met affiliate coupons (en gebruikers) die automatisch moeten worden aangemaakt. De coupon wordt automatisch aangemaakt en de gebruiker wordt eraan toegewezen. Als de gebruiker niet bestaat, wordt deze ook aangemaakt.

en: Bulk create or import a list of new affiliate coupons (and users) to be automatically created.
nl_NL: Maak of importeer in bulk een lijst met nieuwe affiliate coupons (en gebruikers) die automatisch moeten worden aangemaakt.

en: Bulk decline complete. Declined: %1$d. Skipped: %2$d.
nl_NL: Bulkafwijzing voltooid. Afgewezen: %1$d. Overgeslagen: %2$d.

en: Bulk delete complete. Deleted: %1$d. Skipped: %2$d.
nl_NL: Bulk verwijderen voltooid. Verwijderd: %1$d. Overgeslagen: %2$d.

en: Bulk edit, import, or export existing coupon commission rates and assigned user.
nl_NL: Bestaande couponcommissietarieven en toegewezen gebruikers in bulk bewerken, importeren of exporteren.

en: Bulk edit, import, or export the per-product commission settings.
nl_NL: De commissie-instellingen per product in bulk bewerken, importeren of exporteren.

en: Bulk payouts processed. Done: %1$d, Paid: %2$d, Cancelled: %3$d, Deleted: %4$d, Skipped: %5$d
nl_NL: Bulk uitbetalingen verwerkt. Voltooid: %1$d, Betaald: %2$d, Geannuleerd: %3$d, Verwijderd: %4$d, Overgeslagen: %5$d

en: Button Background Color
nl_NL: Knop Achtergrondkleur

en: Button Border Color
nl_NL: Kleur rand knop

en: Button Hover Color
nl_NL: Knop zweefkleur

en: Button Icon
nl_NL: Knop Pictogram

en: Button Position
nl_NL: Knop Positie

en: Button Settings
nl_NL: Knop Instellingen

en: Button Size
nl_NL: Knopgrootte

en: Button Text (For Affiliates)
nl_NL: Knoptekst (voor affiliates)

en: Button Text (For Non-Affiliates)
nl_NL: Knoptekst (voor niet-leden)

en: Button Text Color
nl_NL: Knop Tekstkleur

en: Button Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid knop

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: Buttons Hover
nl_NL: Knoppen zweven

en: By default the order totals displayed on the dashboard, and used for % commission calculations exclude shipping costs, fees, taxes, and discounts (recommended).
nl_NL: Standaard zijn de besteltotalen die worden weergegeven op het dashboard en die worden gebruikt voor % commissie berekeningen exclusief verzendkosten, toeslagen, belastingen en kortingen (aanbevolen).

en: By default the tabs settings are all already set to recommended options.
nl_NL: Standaard staan de instellingen van de tabbladen allemaal al op aanbevolen opties.

en: By default, a required "preferred coupon code" field will be shown on the registration form for the affiliate to enter their prefered coupon code name.
nl_NL: Standaard wordt er op het registratieformulier een verplicht veld "voorkeurscouponcode" weergegeven waarin de affiliate de naam van zijn voorkeurscouponcode kan invoeren.

en: By which date should orders be sorted on the affiliate dashboard?
nl_NL: Op welke datum moeten bestellingen worden gesorteerd op het affiliate dashboard?

en: CREATE NEW NEWSLETTER
nl_NL: NIEUWE NIEUWSBRIEF MAKEN

en: Calculating statistics
nl_NL: Statistieken berekenen

en: Calculating statistics for all referrals. Since this is your first visit, it will take a little longer than normal.
nl_NL: Statistieken berekenen voor alle verwijzingen. Omdat dit je eerste bezoek is, zal het iets langer duren dan normaal.

en: Calculation Settings
nl_NL: Berekeningsinstellingen

en: Campaign
nl_NL: Campagne

en: Campaign Name
nl_NL: Naam campagne

en: Campaign URL variable
nl_NL: Campagne URL-variabele

en: Campaign name
nl_NL: Naam campagne

en: Campaigns (Referral URL)
nl_NL: Campagnes (Referral URL)

en: Can I assign affiliate users to multiple coupons?
nl_NL: Kan ik affiliate gebruikers aan meerdere coupons toewijzen?

en: Can I view the dashboard for each of my affiliates?
nl_NL: Kan ik het dashboard van al mijn filialen bekijken?

en: Can also be set on a per-coupon basis.
nl_NL: Kan ook per coupon worden ingesteld.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Payout & Transfer
nl_NL: Uitbetaling en overboeking annuleren

en: Cancel the selected payouts? This will return funds to unpaid commission for the affiliates.
nl_NL: De geselecteerde uitbetalingen annuleren? Hierdoor worden de fondsen teruggezet naar onbetaalde commissies voor de affiliates.

en: Cancel this payout request and the transfer in Wise.
nl_NL: Annuleer dit uitbetalingsverzoek en de overschrijving in Wise.

en: Cancel this payout request.
nl_NL: Annuleer dit uitbetalingsverzoek.

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancelled: When a payout is cancelled, the commission will be returned to the affiliate as unpaid commission.
nl_NL: Geannuleerd: Wanneer een uitbetaling wordt geannuleerd, wordt de commissie teruggegeven aan de affiliate als onbetaalde commissie.

en: Cannot process payout - Bank details validation failed
nl_NL: Kan uitbetaling niet verwerken - Validatie bankgegevens mislukt

en: Capitalize
nl_NL: Hoofdletter

en: Cart Discount Text
nl_NL: Winkelwagen Korting Tekst

en: Case:
nl_NL: Geval:

en: Center
nl_NL: Centrum

en: Center Left
nl_NL: Midden links

en: Center Right
nl_NL: Midden rechts

en: Change the status of this domain to declined.
nl_NL: Wijzig de status van dit domein in afgewezen.

en: Change to Declined
nl_NL: Veranderen in Afgewezen

en: Changing the coupon name may cause the affiliate dashboard statistics to be reset. Are you sure you want to proceed?
nl_NL: Als je de couponnaam wijzigt, worden de statistieken van het affiliate dashboard mogelijk gereset. Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: Changing the parent user will move over this affiliate, and all of their sub-affiliates into the network of the new parents.
nl_NL: Door de ouder-gebruiker te wijzigen, worden deze affiliate en al hun sub-affiliates overgezet naar het netwerk van de nieuwe ouders.

en: Chart Bar
nl_NL: Grafiekbalk

en: Chart Line
nl_NL: Grafieklijn

en: Check Circle
nl_NL: Controleren Cirkel

en: Check this to confirm updating the MLA parents.
nl_NL: Controleer dit om het bijwerken van de MLA-ouders te bevestigen.

en: Check this to confirm you would like to update the 'Unpaid Commission' and 'Pending Payments' to the above.
nl_NL: Vink dit aan om te bevestigen dat je de 'Onbetaalde Commissie' en 'Uitstaande Betalingen' wilt bijwerken naar het bovenstaande.

en: Checkbox Field
nl_NL: Selectievakje Veld

en: Checkbox label
nl_NL: Selectievakje label

en: Checkbox ticked by default?
nl_NL: Selectievakje standaard aangevinkt?

en: Checking
nl_NL: Controleren

en: Checking status...
nl_NL: Status controleren...

en: Checkout Page
nl_NL: Afrekenpagina

en: Checkout Page: Join Affiliate Program
nl_NL: Afrekenpagina: Word lid van het Affiliate Programma

en: Choose how the email is formatted for affiliates.
nl_NL: Kies hoe de e-mail wordt opgemaakt voor affiliates.

en: City
nl_NL: Stad

en: Click "show settings" to customise each specific tab.
nl_NL: Klik op "instellingen weergeven" om elk specifiek tabblad aan te passen.

en: Click / Visit History
nl_NL: Klik / Bezoek Geschiedenis

en: Click Attribution
nl_NL: Klik Attributie

en: Click for more details
nl_NL: Klik voor meer informatie

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Click here for a tutorial.
nl_NL: Klik hier voor een tutorial.

en: Click here to install %s
nl_NL: Klik hier om %s te installeren

en: Click here to learn more
nl_NL: Klik hier voor meer informatie

en: Click here to reset your password.
nl_NL: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Click the button below to automatically generate the page:
nl_NL: Klik op de knop hieronder om de pagina automatisch te genereren:

en: Click tracking is not currently enabled.
nl_NL: Click-tracking is momenteel niet ingeschakeld.

en: Clicks Per Page
nl_NL: Klikken per pagina

en: Cloudflare Turnstile is a new, user-friendly, privacy-preserving reCAPTCHA alternative.
nl_NL: Cloudflare Turnstile is een nieuw, gebruiksvriendelijk, privacy-beschermend reCAPTCHA-alternatief.

en: Cloudlare Turnstile (Recommended)
nl_NL: Cloudlare tourniquet (aanbevolen)

en: Code "EXAMPLE10", discount "10%", username "exampleuser", name "James", company "ExampleCompany".
nl_NL: Code "VOORBEELD10", korting "10%", gebruikersnaam "voorbeeldgebruiker", naam "James", bedrijf "VoorbeeldBedrijf".

en: Coins
nl_NL: Munten

en: Color Code:
nl_NL: Kleurcode:

en: Color:
nl_NL: Kleur:

en: Commission
nl_NL: Commissie

en: Commission %
nl_NL: Commissie %

en: Commission %s - Order
nl_NL: Commissie %s - Opdracht

en: Commission %s - Product
nl_NL: Commissie %s - Product

en: Commission (%) Per Order
nl_NL: Commissie (%) Per bestelling

en: Commission (%s) Per Order
nl_NL: Commissie (%s) Per order

en: Commission (%s) Per Product
nl_NL: Commissie (%s) Per product

en: Commission + Payouts
nl_NL: Commissie + Uitbetalingen

en: Commission Amounts
nl_NL: Commissiebedragen

en: Commission Earned
nl_NL: Verdiende Commissie

en: Commission Earnings
nl_NL: Commissie inkomsten

en: Commission Fixed
nl_NL: Commissie Vast

en: Commission Graph
nl_NL: Grafiek Commissie

en: Commission Line Graphs
nl_NL: Lijngrafieken van de Commissie

en: Commission Payouts
nl_NL: Commissie uitbetalingen

en: Commission Payouts Features
nl_NL: Uitbetalingsfuncties voor commissies

en: Commission Per Product
nl_NL: Commissie per product

en: Commission Percent
nl_NL: Commissie Procent

en: Commission Percentage Per Order
nl_NL: Commissiepercentage per bestelling

en: Commission Priority
nl_NL: Prioriteit Commissie

en: Commission Rate
nl_NL: Commissietarief

en: Commission Rate Increase
nl_NL: Verhoging Commissietarief

en: Commission Settings
nl_NL: Commissie-instellingen

en: Commission Tier
nl_NL: Commissieniveau

en: Commission granted to %s, ready for payout request.
nl_NL: Commissie toegekend aan affiliate, klaar voor uitbetalingsverzoek.

en: Commission last month (final)
nl_NL: Commissie vorige maand (definitief)

en: Commission not yet granted to %s.
nl_NL: Commissie nog niet toegekend aan filiaal.

en: Commission payouts setup guide (PRO):
nl_NL: Commission payouts setup gids (PRO):

en: Commission the user earned from their own MLA sub-affiliates.
nl_NL: Commissie die de gebruiker heeft verdiend aan zijn eigen MLA-subfilialen.

en: Commission the user earned from their own referral link.
nl_NL: Commissie die de gebruiker heeft verdiend met zijn eigen doorverwijslink.

en: Commission total so far this month
nl_NL: Commissietotaal tot nu toe deze maand

en: Commission will be earned for every renewal order in the subscription, at the rates you have set.
nl_NL: Er wordt commissie verdiend voor elke verlengingsopdracht in het abonnement, tegen de tarieven die je hebt ingesteld.

en: Commission £ - Order
nl_NL: Commissie £ - Bestelling

en: Commission £ - Product
nl_NL: Commissie £ - Product

en: Commission:
nl_NL: Commissie:

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Compare with another date range
nl_NL: Vergelijken met een ander datumbereik

en: Comparing with date period
nl_NL: Vergelijken met datumperiode

en: Complete (%1$d / %2$d)
nl_NL: Voltooien (%1$d / %2$d)

en: Complete Authentication in Wise
nl_NL: Volledige authenticatie in Wise

en: Complete Payment in Wise
nl_NL: Volledige betaling in wijsheid

en: Complete authentication in Wise to complete the bank transfer payout.
nl_NL: Voltooi de verificatie in Wijze om de uitbetaling via bankoverschrijving te voltooien.

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Completed Date
nl_NL: Datum

en: Completed Payments
nl_NL: Voltooide betalingen

en: Completed Payments:
nl_NL: Voltooide betalingen:

en: Compose and send a newsletter to all current affiliates.
nl_NL: Stel een nieuwsbrief samen en stuur deze naar alle huidige filialen.

en: Configure the Affiliate Email Newsletters module default settings.
nl_NL: Configureer de standaardinstellingen van de Affiliate E-mail Nieuwsbrieven module.

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Connect your affiliate registration system to a mailing list. When a user joins your affiliate program, they will be automatically added to your mailing list.
nl_NL: Verbind je affiliate registratiesysteem met een mailinglijst. Wanneer een gebruiker zich aansluit bij je affiliateprogramma, wordt hij automatisch toegevoegd aan je mailinglijst.

en: Connect your registration form to automatically add affiliates to your mailing list.
nl_NL: Sluit je registratieformulier aan om affiliates automatisch toe te voegen aan je mailinglijst.

en: Connected
nl_NL: Aangesloten

en: Contact List ID
nl_NL: Contactlijst ID

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Continue to Settings Page
nl_NL: Ga door naar de instellingenpagina

en: Conversion Rate
nl_NL: Omrekeningskoers

en: Conversions
nl_NL: Omrekeningen

en: Converted
nl_NL: Omgebouwd

en: Converted Only
nl_NL: Alleen omgebouwd

en: Converted?
nl_NL: Bekeerd?

en: Cookie Duration
nl_NL: Duur Cookie

en: Cookie Settings
nl_NL: Cookie-instellingen

en: Copied to clipboard!
nl_NL: Gekopieerd naar klembord!

en: Copy
nl_NL: Kopie

en: Copy Code
nl_NL: Code kopiëren

en: Copy Dashboard Link
nl_NL: Dashboardkoppeling kopiëren

en: Copy Link
nl_NL: Link kopiëren

en: Copy the code above and paste it into your wp-config.php file
nl_NL: Kopieer de bovenstaande code en plak deze in je wp-config.php bestand

en: Country
nl_NL: Land

en: Coupon "%s" already exists.
nl_NL: Coupon "%s" bestaat al.

en: Coupon "%s" created successfully and assigned to affiliate.
nl_NL: Coupon "%s" succesvol aangemaakt en toegewezen aan affiliate.

en: Coupon %s Users
nl_NL: Coupon %s Gebruikers

en: Coupon Affiliate - Bonuses
nl_NL: Coupon Affiliate - Bonussen

en: Coupon Affiliate Landing Pages
nl_NL: Coupon Affiliate Landingspagina's

en: Coupon Affiliates
nl_NL: Coupon Filialen

en: Coupon Affiliates & Commission
nl_NL: Coupon Affiliates & Commissie

en: Coupon Affiliates - Affiliate Groups
nl_NL: Coupon Affiliates - Affiliate groepen

en: Coupon Affiliates - Bank Transfer Settings
nl_NL: Coupon Affiliates - Instellingen voor bankoverschrijving

en: Coupon Affiliates - Extra Limits:
nl_NL: Coupon Affiliates - Extra limieten:

en: Coupon Affiliates - Lifetime Affiliate Settings
nl_NL: Coupon Affiliates - Levenslange Affiliate Instellingen

en: Coupon Affiliates - MLA Commission
nl_NL: Coupon Affiliates - MLA Commissie

en: Coupon Affiliates - MLA Parent Users
nl_NL: Coupon Affiliates - MLA Ouder Gebruikers

en: Coupon Affiliates - Payment Settings
nl_NL: Coupon Affiliates - Betalingsinstellingen

en: Coupon Affiliates - Store Credit
nl_NL: Coupon Affiliates - Winkelkrediet

en: Coupon Affiliates enhances affiliate marketing by integrating coupons as a core feature. Unlike traditional affiliate systems that rely primarily on referral links, this plugin allows affiliates to share their unique coupon codes. These codes not only track sales for commission purposes but also offer customers immediate discounts or special offers, enriching the purchasing experience. However, the Coupon Affiliates system still maintains the flexibility of referral links; affiliates can share URLs that automatically apply their coupon at checkout, and even if a coupon isn't used, you can <a href="%s" target="_blank">still make the link alone track referrals</a>, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
nl_NL: Coupon Affiliates verbetert affiliate marketing door coupons als kernfunctie te integreren. In tegenstelling tot traditionele affiliate systemen die voornamelijk vertrouwen op verwijzingslinks, stelt deze plugin affiliates in staat om hun unieke coupon codes te delen. Deze codes houden niet alleen de verkoop bij voor commissiedoeleinden, maar bieden klanten ook directe kortingen of speciale aanbiedingen, waardoor de koopervaring wordt verrijkt. Het Coupon Affiliates systeem behoudt echter nog steeds de flexibiliteit van doorverwijslinks; affiliates kunnen URL's delen die automatisch hun coupon toepassen bij het afrekenen en zelfs als een coupon niet wordt gebruikt, kun je <a href="%s" target="_blank">nog steeds de link alleen doorverwijzingen laten bijhouden</a>, zodat affiliates krediet ontvangen voor elke doorverwezen verkoop.

en: Coupon Affiliates for WooCommerce (PRO)
nl_NL: Coupon Affiliates voor WooCommerce (PRO)

en: Coupon Affiliates: Activity Log
nl_NL: Coupon Affiliates: Activiteitenlogboek

en: Coupon Affiliates: Creatives
nl_NL: Coupon Affiliates: Creatieven

en: Coupon Affiliates: Email Newsletters
nl_NL: Coupon Affiliates: E-mail Nieuwsbrieven

en: Coupon Affiliates: Info & Help
nl_NL: Coupon Affiliates: Info & Hulp

en: Coupon Affiliates: PRO Modules
nl_NL: Coupon Affiliates: PRO modules

en: Coupon Affiliates: Short URLs
nl_NL: Coupon Affiliates: Korte URL's

en: Coupon Affiliates: Statements
nl_NL: Coupon Affiliates: Verklaringen

en: Coupon Checkout Settings
nl_NL: Instellingen Coupon Afrekenen

en: Coupon Commission Settings
nl_NL: Instellingen Coupon Commissie

en: Coupon Details
nl_NL: Coupon details

en: Coupon Discount Amount:
nl_NL: Bedrag couponkorting:

en: Coupon Format
nl_NL: Coupon Formaat

en: Coupon History Start Date
nl_NL: Coupon Geschiedenis Startdatum

en: Coupon Info
nl_NL: Coupon info

en: Coupon Name
nl_NL: Coupon Naam

en: Coupon Title Prefix
nl_NL: Coupon titel voorvoegsel

en: Coupon Type
nl_NL: Type coupon

en: Coupon Usage Restrictions
nl_NL: Beperkingen coupongebruik

en: Coupon code already exists:
nl_NL: Couponcode bestaat al:

en: Coupon code successfully created:
nl_NL: Couponcode succesvol aangemaakt:

en: Coupon code was not created. Template has not been selected.
nl_NL: Couponcode is niet aangemaakt. Sjabloon is niet geselecteerd.

en: Coupon unavailable
nl_NL: Coupon niet beschikbaar

en: Coupon unlinked from user:
nl_NL: Coupon losgekoppeld van gebruiker:

en: Coupons List
nl_NL: Coupons Lijst

en: Create & Start Sending
nl_NL: Maken en beginnen met verzenden

en: Create Affiliate Registrations Manually
nl_NL: Handmatig Affiliate Registraties aanmaken

en: Create Coupon
nl_NL: Coupon maken

en: Create New Newsletter
nl_NL: Nieuwe nieuwsbrief maken

en: Create New Payout
nl_NL: Nieuwe uitbetaling aanmaken

en: Create Payout Request
nl_NL: Uitbetalingsverzoek aanmaken

en: Create Payouts
nl_NL: Uitbetalingen maken

en: Create Support Ticket
nl_NL: Support Ticket aanmaken

en: Create Your First Affiliate
nl_NL: Maak je eerste affiliate aan

en: Create a coupon based affiliate program for your WooCommerce website, and view coupon usage statistics.
nl_NL: Maak een op coupons gebaseerd partnerprogramma voor je WooCommerce website en bekijk statistieken over het gebruik van coupons.

en: Create a coupon code
nl_NL: Maak een couponcode aan

en: Create a more effective signup promo page design with the generator tool:
nl_NL: Maak een effectiever ontwerp voor een aanmeldingspagina met de generator tool:

en: Create a new coupon and assign it to this affiliate.
nl_NL: Maak een nieuwe coupon en wijs deze toe aan deze partner.

en: Create a new coupon code
nl_NL: Maak een nieuwe couponcode aan

en: Create a new support ticket
nl_NL: Maak een nieuw supportticket aan

en: Create a new template coupon
nl_NL: Maak een nieuwe sjablooncoupon

en: Create a support ticket.
nl_NL: Maak een supportticket aan.

en: Create and display leaderboards on your posts or pages with rankings for your affiliates total referrals.
nl_NL: Maak en toon leaderboards op je berichten of pagina's met rankings voor het totale aantal verwijzingen van je affiliates.

en: Create the affiliate dashboard page:
nl_NL: Maak de affiliate dashboardpagina:

en: Create the affiliate registration page:
nl_NL: Maak de affiliate registratiepagina:

en: Create the template coupon:
nl_NL: Maak de sjablooncoupon:

en: Create your own tabs, to display custom sections and content on the affiliate dashboard.
nl_NL: Maak je eigen tabbladen om aangepaste secties en inhoud weer te geven op het affiliate dashboard.

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Created Date (Recommended)
nl_NL: Aangemaakt (aanbevolen)

en: Created: When a payout is created but requires additional authentication (like SCA for Wise). The commission is moved to pending until the payout is completed.
nl_NL: Aangemaakt: Wanneer een uitbetaling is aangemaakt maar extra verificatie vereist (zoals SCA voor Wise). De commissie wordt verplaatst naar in afwachting totdat de uitbetaling is voltooid.

en: Creating Affiliates & Coupons
nl_NL: Affiliates en coupons maken

en: Creating...
nl_NL: Creëren...

en: Creative Details
nl_NL: Creatieve details

en: Creative Type:
nl_NL: Creatief Type:

en: Creatives
nl_NL: Creatieven

en: Creatives Per Row
nl_NL: Creatieven per rij

en: Creatives Settings
nl_NL: Creatieven Instellingen

en: Creatives Tab Custom Text
nl_NL: Tabblad Creatieven Aangepaste tekst

en: Creatives are not enabled.
nl_NL: Creatieven worden niet ingeschakeld.

en: Creatives that are available for this group:
nl_NL: Creatives die beschikbaar zijn voor deze groep:

en: Credit Amount
nl_NL: Kredietbedrag

en: Credit Card
nl_NL: Creditcard

en: Credit will be added to user
nl_NL: Tegoed wordt toegevoegd aan gebruiker

en: Currencies
nl_NL: Valuta

en: Currency Conversion:
nl_NL: Valuta omrekenen:

en: Currency Handling:
nl_NL: Omgaan met valuta:

en: Currency Settings
nl_NL: Valuta-instellingen

en: Currency mismatch error. The bank account currency may not match the transfer currency.
nl_NL: Fout bij valutamismatch. De valuta van de bankrekening komt mogelijk niet overeen met de valuta van de overboeking.

en: Current Balance
nl_NL: Huidige balans

en: Current Month
nl_NL: Huidige maand

en: Current Status:
nl_NL: Huidige status:

en: Current Week
nl_NL: Huidige week

en: Current Year
nl_NL: Huidig jaar

en: Current status:
nl_NL: Huidige status:

en: Current unpaid (pending) commission total
nl_NL: Huidige onbetaalde (in afwachting van) commissietotaal

en: Currently "Per-Affiliate Product Commission Rates" can only be edited by viewing/editing the individual product.
nl_NL: Op dit moment kunnen "Commissiepercentages per geaffilieerd product" alleen worden bewerkt door het individuele product te bekijken/bewerken.

en: Currently only reCAPTCHA "v2" is supported.
nl_NL: Momenteel wordt alleen reCAPTCHA "v2" ondersteund.

en: Curved (5px)
nl_NL: Gebogen (5px)

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom "Affiliate Commission" Text
nl_NL: Aangepaste "Affiliate Commissie" Tekst

en: Custom "Affiliate store credit available" Text
nl_NL: Aangepaste "Affiliate winkel krediet beschikbaar" Tekst

en: Custom "Affiliate" terminology:
nl_NL: Aangepaste "Affiliate" terminologie:

en: Custom "Affiliates" terminology:
nl_NL: Aangepaste "Affiliates" terminologie:

en: Custom "Apply credit to this order" Text
nl_NL: Aangepaste tekst "Krediet toepassen op deze bestelling

en: Custom "Commission" message on coupon affiliate dashboard.
nl_NL: Aangepast "Commissie" bericht op coupon affiliate dashboard.

en: Custom "Preferred Coupon Code" Field Label
nl_NL: Aangepast "Couponcode voorkeur"-veldlabel

en: Custom "Store Credit Balance" Text
nl_NL: Aangepaste tekst "Saldo winkelkrediet

en: Custom #1
nl_NL: Aangepast #1

en: Custom #2
nl_NL: Aangepast #2

en: Custom / URL Referral
nl_NL: Aangepaste / URL verwijzing

en: Custom Affiliate Dashboard Tabs
nl_NL: Aangepaste Affiliate Dashboard Tabbladen

en: Custom Bonus/Reward Text:
nl_NL: Aangepaste bonus/beloningstekst:

en: Custom Bonuses Text
nl_NL: Aangepaste bonustekst

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom Commission Message
nl_NL: Aangepast Commissiebericht

en: Custom Commission Per Coupon, Product, Category, or User Role/Group
nl_NL: Aangepaste commissie per coupon, product, categorie of gebruikersrol/groep

en: Custom Creatives Text
nl_NL: Aangepaste creatieve teksten

en: Custom Dashboard CSS
nl_NL: Aangepaste Dashboard CSS

en: Custom Dashboard Tabs
nl_NL: Aangepaste Dashboard-tabbladen

en: Custom Description:
nl_NL: Aangepaste beschrijving:

en: Custom Email Header Image / Logo
nl_NL: Aangepaste e-mailheaderafbeelding / logo

en: Custom FormFields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Header Text
nl_NL: Aangepaste koptekst

en: Custom Message
nl_NL: Aangepast bericht

en: Custom Paragraph Text
nl_NL: Aangepaste alineatekst

en: Custom Payment Method
nl_NL: Aangepaste betaalmethode

en: Custom Payment Method #1
nl_NL: Aangepaste betaalmethode #1

en: Custom Payment Method #2
nl_NL: Aangepaste betaalmethode #2

en: Custom Payment Method 2
nl_NL: Aangepaste betalingsmethode 2

en: Custom Registration Form Title
nl_NL: Titel aangepast registratieformulier

en: Custom Submit Button Text
nl_NL: Tekst voor verzendknop aanpassen

en: Custom Tab Header
nl_NL: Aangepaste tab koptekst

en: Custom Tab Name
nl_NL: Aangepaste tabbladnaam

en: Custom Tabs
nl_NL: Aangepaste tabbladen

en: Custom Tax Adjustment (%):
nl_NL: Aanpassing douanebelasting (%):

en: Custom Terminology
nl_NL: Aangepaste terminologie

en: Custom Text
nl_NL: Aangepaste tekst

en: Custom Text / Description
nl_NL: Aangepaste tekst / beschrijving

en: Custom Text / Information
nl_NL: Aangepaste tekst / informatie

en: Custom date to begin displaying past coupon data. Leave empty to show full history.
nl_NL: Aangepaste datum voor het weergeven van coupongegevens uit het verleden. Laat leeg om de volledige geschiedenis te tonen.

en: Custom information/text shown in the "Direct Link Tracking" section on the affiliate dashboard.
nl_NL: Aangepaste informatie/tekst die wordt weergegeven in het gedeelte "Direct Link Tracking" op het affiliate dashboard.

en: Custom information/text shown when payment method is selected (in the dashboard settings).
nl_NL: Aangepaste informatie/tekst die wordt weergegeven wanneer de betaalmethode is geselecteerd (in de dashboardinstellingen).

en: Custom tab settings are configured in the "Tabs" settings section.
nl_NL: Aangepaste tabbladinstellingen worden geconfigureerd in het instellingengedeelte "Tabbladen".

en: Custom text for "Coupon" on checkout for affiliate coupons:
nl_NL: Aangepaste tekst voor "Coupon" bij het afrekenen voor affiliate coupons:

en: Custom text shown affiliate dashboard for the "commission" amount. This will be overridden if you enter commission amounts on the coupon level.
nl_NL: Aangepaste tekst die wordt getoond op het affiliate dashboard voor het "commissie"-bedrag. Dit wordt overschreven als je commissiebedragen invoert op couponniveau.

en: Custom text shown at the top of the Creatives tab.
nl_NL: Aangepaste tekst bovenaan het tabblad Creatieven.

en: Custom text shown at the top of the Orders tab.
nl_NL: Aangepaste tekst bovenaan het tabblad Bestellingen.

en: Custom text shown at the top of the Payouts tab.
nl_NL: Aangepaste tekst bovenaan het tabblad Uitbetalingen.

en: Custom text shown at the top of the Refer tab.
nl_NL: Aangepaste tekst bovenaan het tabblad Verwijzen.

en: Custom text shown at the top of the Stats tab.
nl_NL: Aangepaste tekst bovenaan het tabblad Stats.

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customers get %s and you earn %s!
nl_NL: Klanten krijgen %s en jij verdient %s!

en: Customers get a %s and you earn %s!
nl_NL: Klanten krijgen %s en jij verdient %s!

en: Customisation
nl_NL: Aanpassing

en: Customise Affiliate Portal Design:
nl_NL: Affiliate portaalontwerp aanpassen:

en: Customise the MLA Affiliate Portal:
nl_NL: Pas de MLA Affiliate Portal aan:

en: Customise the affiliate dashboard page to include exactly what you need:
nl_NL: Pas de affiliate dashboardpagina aan zodat hij precies bevat wat jij nodig hebt:

en: Customise the order of sections displayed on the "Statistics" tab.
nl_NL: Pas de volgorde aan van de secties die worden weergegeven op het tabblad "Statistieken".

en: Customize the floating affiliate widget that appears on your website to provide easy access to affiliate features.
nl_NL: Pas de zwevende affiliate widget die op je website verschijnt aan om eenvoudige toegang te bieden tot de affiliate functies.

en: Customize the text that appears to the affiliate on the frontend when they view their rewards. Leave empty to use default text.
nl_NL: Pas de tekst aan die de affiliate te zien krijgt op de voorkant wanneer ze hun beloningen bekijken. Laat leeg om de standaardtekst te gebruiken.

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: Dashboard Link
nl_NL: Dashboardkoppeling

en: Dashboard Page
nl_NL: Dashboardpagina

en: Dashboard URL unavailable
nl_NL: Dashboard URL niet beschikbaar

en: Database compromise alone cannot decrypt bank details
nl_NL: Het kraken van de database alleen kan geen bankgegevens ontsleutelen.

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Field
nl_NL: Datumveld

en: Date Paid
nl_NL: Datum betaald

en: Date Requested
nl_NL: Datum aangevraagd

en: Date comparisons and more filters are available with the
nl_NL: Datumvergelijkingen en meer filters zijn beschikbaar met de

en: Day:
nl_NL: Dag:

en: Debug, Performance & Extra Settings
nl_NL: Debug, Prestaties & Extra Instellingen

en: Decline
nl_NL: Afname

en: Decline Application
nl_NL: Aanvraag weigeren

en: Decline selected
nl_NL: Afname geselecteerd

en: Declined
nl_NL: Afgewezen

en: Decreased
nl_NL: Afgenomen

en: Deduct a custom percentage from the order subtotal, before calculating the commission (% commission).
nl_NL: Trek een aangepast percentage af van het subtotaal van de bestelling voordat je de commissie berekent (% commissie).

en: Deduct parent affiliate commission from sub-affiliate commission.
nl_NL: Trek de commissie van de moederfiliaal af van de commissie van de subfiliaal.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (inherit browser/system)
nl_NL: Standaard (erft browser/systeem)

en: Default Email Format
nl_NL: Standaard e-mailindeling

en: Default Referral Link
nl_NL: Standaard verwijzingslink

en: Default Referral URL Page
nl_NL: Standaard Referral URL pagina

en: Default URL:
nl_NL: Standaard URL:

en: Default amount of "latest orders" to show:
nl_NL: Standaardaantal "nieuwste bestellingen" dat wordt weergegeven:

en: Default number of months to show
nl_NL: Standaard aantal maanden om te tonen

en: Default selected format when composing a new newsletter.
nl_NL: Standaard geselecteerd formaat bij het samenstellen van een nieuwe nieuwsbrief.

en: Delay Commission (Number of Days)
nl_NL: Vertragingscommissie (aantal dagen)

en: Delay Per Email (seconds)
nl_NL: Vertraging per e-mail (seconden)

en: Delay between each email send (2 - 5 seconds). Helps avoid server overload or provider throttling.
nl_NL: Vertraging tussen elke e-mailverzending (2 - 5 seconden). Helpt overbelasting van de server of afknijpen van de provider te voorkomen.

en: Delayed Commission (Payouts)
nl_NL: Uitgestelde Commissie (Uitbetalingen)

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete (cancelled only)
nl_NL: Verwijderen (alleen geannuleerd)

en: Delete Campaign
nl_NL: Campagne verwijderen

en: Delete Coupons
nl_NL: Coupons verwijderen

en: Delete Coupons & Assigned Affiliate User
nl_NL: Coupons en toegewezen Affiliate gebruiker verwijderen

en: Delete Options
nl_NL: Opties verwijderen

en: Delete User
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: Delete User & Coupons
nl_NL: Gebruiker & Coupons verwijderen

en: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion.
nl_NL: Plugin-opties en aangepaste databasetabellen verwijderen bij het verwijderen van een plugin.

en: Delete selected
nl_NL: Geselecteerde verwijderen

en: Delete the selected payouts? Only payouts with status Cancelled will be deleted. This action cannot be undone.
nl_NL: De geselecteerde uitbetalingen verwijderen? Alleen uitbetalingen met de status Geannuleerd worden verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete this domain.
nl_NL: Verwijder dit domein.

en: Delete this payout.
nl_NL: Verwijder deze uitbetaling.

en: Delete this registration.
nl_NL: Verwijder deze registratie.

en: Delete this visit.
nl_NL: Verwijder dit bezoek.

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Design & Layout Customisation
nl_NL: Ontwerp en lay-out aanpassen

en: Details Submitted
nl_NL: Details Ingediend

en: Direct Bank Transfer
nl_NL: Directe bankoverschrijving

en: Direct Bank Transfer (Manual)
nl_NL: Directe bankoverschrijving (handmatig)

en: Direct Link Tracking
nl_NL: Directe link volgen

en: Direct Link Tracking (Referrals)
nl_NL: Directe link volgen (verwijzingen)

en: Direct Link Tracking Emails
nl_NL: E-mails voor het volgen van directe links

en: Direct Link Tracking Restrictions
nl_NL: Beperkingen voor het volgen van directe links

en: Direct users to the <a href="%s" target="_blank">Affiliate Registration</a> page to allow them to register themselves. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
nl_NL: Stuur gebruikers naar de <a href="%s" target="_blank">Affiliate Registratie</a> pagina zodat ze zichzelf kunnen registreren. Als deze wordt geaccepteerd, wordt de coupon automatisch aangemaakt en toegewezen.

en: Disable invoice upload for specific payout methods.
nl_NL: Schakel het uploaden van facturen uit voor specifieke uitbetalingsmethoden.

en: Disable registration form for existing affiliate users.
nl_NL: Registratieformulier uitschakelen voor bestaande affiliate gebruikers.

en: Disable the autofill user picker when assigning users to coupon.
nl_NL: Schakel de automatische gebruikerskiezer uit bij het toewijzen van gebruikers aan coupons.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabling these will prevent cookies from being stored by the plugin in the visitors browsers.
nl_NL: Door deze uit te schakelen voorkom je dat de plugin cookies opslaat in de browsers van bezoekers.

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount Amount
nl_NL: Korting Bedrag

en: Discount Type
nl_NL: Korting Type

en: Discount:
nl_NL: Korting:

en: Discounts
nl_NL: Kortingen

en: Dismiss Notice
nl_NL: Aankondiging verwerpen

en: Display Affiliate Registration Form
nl_NL: Registratieformulier Affiliate weergeven

en: Display Name
nl_NL: Naam weergeven

en: Display Settings
nl_NL: Weergave-instellingen

en: Display a creatives section with downloadable banners, videos, PDFs, and colors. They can also generate an embed code to easily display it on their site.
nl_NL: Toon een creatieve sectie met downloadbare banners, video's, PDF's en kleuren. Ze kunnen ook een insluitcode genereren om het eenvoudig op hun site weer te geven.

en: Display a creatives section with downloadable banners/media on the affiliate dashboard.
nl_NL: Toon een creatieve sectie met downloadbare banners/media op het affiliate dashboard.

en: Display a custom message above the list of landing pages on the affiliate dashboard.
nl_NL: Geef een aangepast bericht weer boven de lijst met landingspagina's op het affiliate dashboard.

en: Display a custom message at the top of the "Network" tab.
nl_NL: Geef een aangepast bericht weer bovenaan het tabblad "Netwerk".

en: Display a custom message at the top of the "Sub-Affiliates" tab.
nl_NL: Geef een aangepast bericht weer bovenaan het tabblad "Sub-Affiliates".

en: Display a custom message at the top of the bonuses tab on the affiliate dashboard.
nl_NL: Geef een aangepast bericht weer bovenaan het bonustabblad op het affiliate dashboard.

en: Display a custom message at the top of the creatives tab on the affiliate dashboard.
nl_NL: Geef een aangepast bericht weer bovenaan het tabblad creatives op het affiliate dashboard.

en: Display a floating affiliate button on your website that opens a compact dashboard popup.
nl_NL: Toon een zwevende affiliate knop op je website die een compact dashboard popup opent.

en: Display adjusted total and subtotal.
nl_NL: Aangepast totaal en subtotaal weergeven.

en: Display orders and reward commission for WooCommerce subscription renewals
nl_NL: Bestellingen weergeven en commissie belonen voor WooCommerce abonnementsverlengingen

en: Display the affiliate dashboard as a page within the "My Account" section.
nl_NL: Geef het affiliate dashboard weer als een pagina binnen de sectie "Mijn account".

en: Display the creatives tab (only shown if creatives are enabled).
nl_NL: Geef het tabblad creatives weer (alleen weergegeven als creatives zijn ingeschakeld).

en: Display the link to the full affiliate dashboard.
nl_NL: Geef de link naar het volledige affiliate dashboard weer.

en: Display the payout request button on the payouts tab (PRO).
nl_NL: Geef de knop Uitbetalingsverzoek op het tabblad Uitbetalingen (PRO) weer.

en: Display the payouts tab (only shown if payouts are enabled).
nl_NL: Geef het tabblad Uitbetalingen weer (alleen weergegeven als uitbetalingen zijn ingeschakeld).

en: Display the tab with affiliate statistics.
nl_NL: Geef het tabblad met affiliate statistieken weer.

en: Display the tab with coupon code and referral links.
nl_NL: Geef het tabblad met couponcode en doorverwijslinks weer.

en: Display the tab with recent referred orders.
nl_NL: Geef het tabblad met recente doorverwezen bestellingen weer.

en: Displayed at top of the "referral URL" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
nl_NL: Weergegeven bovenaan de "referral URL" sectie op de coupon affiliate dashboardpagina. HTML-tags ingeschakeld.

en: Displayed at top the "statistics" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
nl_NL: Weergegeven bovenaan het gedeelte "statistieken" op de coupon affiliate dashboardpagina. HTML-tags ingeschakeld.

en: Dollar Sign
nl_NL: Dollarteken

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain Accepted
nl_NL: Domein geaccepteerd

en: Domain Accepted: {domain}
nl_NL: Domein geaccepteerd: {domein}

en: Domain Declined
nl_NL: Domein Afgewezen

en: Domain Declined: {domain}
nl_NL: Domein geweigerd: {domein}

en: Domain Name
nl_NL: Domeinnaam

en: Domains (Direct Link)
nl_NL: Domeinen (directe link)

en: Domains Blacklist
nl_NL: Zwarte lijst domeinen

en: Don't forget to <a href="%s" target="_blank">create your template coupon</a> and set this in the plugin settings! <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
nl_NL: Vergeet niet <a href="%s" target="_blank">creëer je sjablooncoupon</a> en stel deze in bij de plugin-instellingen! <a href="%s" target="_blank">Lees meer</a>.

en: Done! The affiliate statistics for this coupon will be refreshed the next time the <a href="%s">affiliate dashboard</a> is loaded.
nl_NL: Gereed! De affiliate statistieken voor deze coupon worden ververst de volgende keer dat het <a href="%s">affiliate dashboard</a> wordt geladen.

en: Download CSV
nl_NL: CSV downloaden

en: Download Preview
nl_NL: Voorbeeld downloaden

en: Drag and drop to customise the order of tabs shown on the dashboard menu.
nl_NL: Sleep om de volgorde van de tabbladen in het dashboardmenu aan te passen.

en: Drag to reorder
nl_NL: Slepen om opnieuw te ordenen

en: Dropdown Field
nl_NL: Dropdown-veld

en: Duplicate this creative
nl_NL: Deze creatie dupliceren

en: Dynamic Code Generator
nl_NL: Dynamische code generator

en: Dynamic Creatives
nl_NL: Dynamische Creatieven

en: Dynamic Image Customisation
nl_NL: Dynamische afbeelding aanpassen

en: Dynamic Landing Page?
nl_NL: Dynamische landingspagina?

en: EU IBAN accounts → Receive EUR (converted from your store currency)
nl_NL: EU IBAN-rekeningen → Ontvang EUR (omgerekend vanuit je winkelvaluta)

en: Earned from completed orders but not yet paid.
nl_NL: Verdiend aan afgeronde, maar nog niet betaalde bestellingen.

en: Easily generate a Terms & Conditions template for your affiliate program, which you can then link to in the registration form.
nl_NL: Genereer eenvoudig een Algemene voorwaarden sjabloon voor je affiliateprogramma, waar je vervolgens naar kunt linken in het registratieformulier.

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Account
nl_NL: Account bewerken

en: Edit Affiliate Group
nl_NL: Affiliategroep bewerken

en: Edit Bonus
nl_NL: Bonus bewerken

en: Edit Coupon
nl_NL: Coupon bewerken

en: Edit Creative
nl_NL: Creatief bewerken

en: Edit Group
nl_NL: Groep bewerken

en: Edit Groups
nl_NL: Groepen bewerken

en: Edit Page
nl_NL: Pagina bewerken

en: Edit Unpaid Commission
nl_NL: Onbetaalde commissie bewerken

en: Edit User
nl_NL: Gebruiker bewerken

en: Edit coupon
nl_NL: Coupon bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Customizer
nl_NL: E-mail aanpasser

en: Email Details
nl_NL: E-mailgegevens

en: Email Format
nl_NL: E-mail formaat

en: Email Message
nl_NL: E-mail

en: Email Message:
nl_NL: E-mailbericht:

en: Email Newsletters
nl_NL: E-mail Nieuwsbrieven

en: Email Notification Message
nl_NL: Bericht per e-mail

en: Email Notification Settings
nl_NL: Instellingen voor e-mailmeldingen

en: Email Notification Subject
nl_NL: Onderwerp e-mailmelding

en: Email Notifications
nl_NL: E-mailmeldingen

en: Email Notifications:
nl_NL: E-mailmeldingen:

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Email Subject:
nl_NL: E-mail onderwerp:

en: Email address for recieving admin notifications:
nl_NL: E-mailadres voor het ontvangen van beheermeldingen:

en: Email already exists.
nl_NL: E-mail bestaat al.

en: Email is required.
nl_NL: E-mail is vereist.

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Enable "Affiliate Information" section in the admin "New Order" email.
nl_NL: Schakel het gedeelte "Affiliate-informatie" in de beheere-mail "Nieuwe bestelling" in.

en: Enable "Ajax Loading" on Affiliate Dashboard.
nl_NL: Schakel "Ajax laden" in op het Affiliate Dashboard.

en: Enable "All Time Stats" in the plugin settings to view top affiliate performance.
nl_NL: Schakel "All Time Stats" in bij de plugin-instellingen om de topprestaties van affiliates te bekijken.

en: Enable "Click History" Logs
nl_NL: Logs "Klikgeschiedenis" inschakelen

en: Enable "Creatives" Features
nl_NL: Functies voor "Creatieven" inschakelen

en: Enable "Multi-Currency" Functionality
nl_NL: Multi-valuta functionaliteit inschakelen

en: Enable "Per User Role" Commission
nl_NL: Commissie "Rol per gebruiker" inschakelen

en: Enable "Referral Link" Generator Section
nl_NL: Sectie "Referral Link" Generator inschakelen

en: Enable "Referral Statistics" Section
nl_NL: Sectie "Verwijzingsstatistieken" inschakelen

en: Enable "Referral URL" tab on the affiliate dashboard.
nl_NL: Schakel het tabblad "Referral URL" in op het affiliate dashboard.

en: Enable "Unsubscribe" link in footer
nl_NL: Link "Uitschrijven" in voettekst inschakelen

en: Enable "affiliate landing pages" features.
nl_NL: Schakel de functies voor "affiliate landingspagina's" in.

en: Enable "lifetime commission" features.
nl_NL: Schakel de functies "levenslange commissie" in.

en: Enable "lifetime commission" functionality globally for all affiliate coupons.
nl_NL: Schakel de functionaliteit "levenslange commissie" globaal in voor alle affiliate coupons.

en: Enable "tabbed" layout (recommended).
nl_NL: Schakel de lay-out "met tabbladen" in (aanbevolen).

en: Enable 2 Column Layout
nl_NL: Lay-out met 2 kolommen inschakelen

en: Enable Activity Log
nl_NL: Activiteitenlogboek inschakelen

en: Enable Affiliate Portal
nl_NL: Affiliate portaal inschakelen

en: Enable Affiliate Registration Features
nl_NL: Affiliate registratie functies inschakelen

en: Enable Built-In Newsletter System
nl_NL: Ingebouwd nieuwsbriefsysteem inschakelen

en: Enable Commission Calculations & Statistics
nl_NL: Commissieberekeningen en statistieken inschakelen

en: Enable Coupon Codes
nl_NL: Coupon codes inschakelen

en: Enable Direct Link Tracking
nl_NL: Directe link volgen inschakelen

en: Enable Email Notifications
nl_NL: E-mailmeldingen inschakelen

en: Enable Email Reports
nl_NL: E-mailrapporten inschakelen

en: Enable HoneyPot Spam Prevention
nl_NL: HoneyPot Spampreventie inschakelen

en: Enable Multiple Templates
nl_NL: Meerdere sjablonen inschakelen

en: Enable Pagination
nl_NL: Pagineren inschakelen

en: Enable Payout Requests & Log Features
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken en logboekfuncties inschakelen

en: Enable Payouts Features
nl_NL: Uitbetalingsfuncties inschakelen

en: Enable Payouts features, and automatically add "unpaid" commission to the affiliates account on order completion, ready for payout.
nl_NL: Schakel de uitbetalingsfuncties in en voeg automatisch "onbetaalde" commissie toe aan de affiliates account als de bestelling is voltooid, klaar voor uitbetaling.

en: Enable Performance Bonuses
nl_NL: Prestatiebonussen inschakelen

en: Enable QR Code Generator
nl_NL: QR Code Generator inschakelen

en: Enable Referral Campaign Features
nl_NL: Verwijzingscampagne-functies inschakelen

en: Enable Referral Links & Click Tracking
nl_NL: Verwijzingskoppelingen en klikken volgen inschakelen

en: Enable Referral URL Generation & Click Tracking
nl_NL: URL-generatie voor verwijzingen en volgen van klikken inschakelen

en: Enable Short URL Generator
nl_NL: Korte URL-generator inschakelen

en: Enable Test Mode?
nl_NL: Testmodus inschakelen?

en: Enable affiliate email notifications.
nl_NL: Schakel e-mailmeldingen voor partners in.

en: Enable button to export an Excel file of "monthly summary" table.
nl_NL: Schakel de knop in om een Excel-bestand van de "maandelijkse overzichtstabel" te exporteren.

en: Enable button to export an Excel file of "recent orders" table.
nl_NL: Schakel de knop in om een Excel-bestand te exporteren van de tabel "recente bestellingen".

en: Enable legacy (bulk) saving for settings page.
nl_NL: Legacy (bulk) opslaan inschakelen voor instellingenpagina.

en: Enable lifetime commission for this coupon.
nl_NL: Schakel levenslange commissie in voor deze coupon.

en: Enable multi currency settings.
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta inschakelen.

en: Enable multi-currency support for store credit?
nl_NL: Ondersteuning voor meerdere valuta's voor winkeltegoed inschakelen?

en: Enable or disable the "affiliate info" sections displayed on WooCommerce orders in the backend.
nl_NL: Schakel de "affiliate info" secties in of uit die worden weergegeven op WooCommerce bestellingen in de backend.

en: Enable some more advanced affiliate registration features such as custom form fields, multiple templates, dynamic code generator, auto accept, auto registration, and more.
nl_NL: Schakel enkele meer geavanceerde functies voor partnerregistratie in, zoals aangepaste formuliervelden, meerdere sjablonen, dynamische codegenerator, automatische acceptatie, automatische registratie en meer.

en: Enable terms and conditions checkbox on registration form.
nl_NL: Schakel het selectievakje Algemene voorwaarden in op het registratieformulier.

en: Enable the "Additional Email Addresses" field in affiliate settings.
nl_NL: Schakel het veld "Extra e-mailadressen" in bij de instellingen voor partners.

en: Enable this to automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month/week/day, if they meet certain criteria.
nl_NL: Schakel dit in om automatisch "uitbetalingsverzoeken" in te dienen voor je affiliates, elke maand/week/dag, als ze aan bepaalde criteria voldoen.

en: Enable this to only link customer to coupon as "lifetime referral" if the coupon has a user affiliate assigned to it.
nl_NL: Schakel dit in om de klant alleen aan de coupon te koppelen als "levenslange verwijzing" als aan de coupon een gebruiker-filiaal is toegewezen.

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabling this option will enable lifetime commission for ALL your affiliates & coupons. You can alternatively enable lifetime commission on a per-coupon basis, in the individual coupon settings.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, wordt de levenslange commissie ingeschakeld voor AL je affiliates & coupons. Je kunt de levenslange commissie ook per coupon inschakelen, in de individuele couponinstellingen.

en: Enabling this option will prevent ALL affiliate coupons and referral links from working UNLESS the customer was directly linked by the approved domain that is assigned to that coupon.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, zullen ALLE affiliate coupons en doorverwijslinks niet meer werken ALS de klant direct is doorgelinkt via het goedgekeurde domein dat is toegewezen aan die coupon.

en: Enabling this will allow the unique coupon affiliate dashboard URLs to be used without the ID, but both URLs will still work.
nl_NL: Door dit in te schakelen kunnen de unieke coupon URL's van het affiliate dashboard gebruikt worden zonder de ID, maar beide URL's zullen nog steeds werken.

en: End
nl_NL: Einde

en: End Date:
nl_NL: Einddatum:

en: Enter URLs separated by commas. Use relative URLs (e.g., /shop, /about) or full URLs. Use * for wildcards (e.g., /shop/* for all shop pages).
nl_NL: Voer URL's in, gescheiden door komma's. Gebruik relatieve URL's (bijv. /shop, /about) of volledige URL's. Gebruik * voor jokertekens (bijvoorbeeld /shop/* voor alle winkelpagina's).

en: Enter a coupon code to preview
nl_NL: Voer een couponcode in om een voorbeeld te bekijken

en: Enter an email address.
nl_NL: Voer een e-mailadres in.

en: Enter minimum payout amount (e.g., "$5.00")
nl_NL: Minimaal uitbetalingsbedrag invoeren (bijvoorbeeld "$5,00")

en: Enter one per line.
nl_NL: Voer er één per regel in.

en: Enter one per line. You do not need to include "http://", "https://", or "www." in the domain.
nl_NL: Voer er één per regel in. Je hoeft "http://", "https://" of "www." niet op te nemen in het domein.

en: Enter page URL...
nl_NL: Pagina URL invoeren...

en: Enter payment methods (e.g., "PayPal, Bank Transfer, or Stripe")
nl_NL: Voer betaalmethoden in (bijvoorbeeld "PayPal, Bankoverschrijving of Stripe")

en: Enter the ID of a user here. Useful if you want to limit this bonus to a specific user.
nl_NL: Voer hier de ID van een gebruiker in. Handig als je deze bonus wilt beperken tot een specifieke gebruiker.

en: Enter the URL slug for the affiliate program page (e.g., "affiliate-program")
nl_NL: Voer de URL-slug voor de affiliateprogrammapagina in (bijvoorbeeld "affiliate-programma")

en: Enter the commission rate (e.g., "25%" or "$10 per sale")
nl_NL: Voer het commissiepercentage in (bijvoorbeeld "25%" of "$10 per verkoop")

en: Enter the name of the coupon code that will be created.
nl_NL: Voer de naam in van de couponcode die wordt aangemaakt.

en: Enter the title for the affiliate program page
nl_NL: Voer de titel voor de partnerprogramma-pagina in

en: Enter user email address...
nl_NL: Voer het e-mailadres van de gebruiker in...

en: Enter your Address Line 1 to show on statements.
nl_NL: Voer je adresregel 1 in om weer te geven op afschriften.

en: Enter your Address Line 2 to show on statements.
nl_NL: Voer je adresregel 2 in om te laten zien op afschriften.

en: Enter your Company Name to show on statements.
nl_NL: Voer je bedrijfsnaam in voor weergave op afschriften.

en: Enter your VAT/Tax number to show on statements.
nl_NL: Voer je btw- of belastingnummer in voor weergave op afschriften.

en: Enter your city, state and ZIP/postal code to show on statements.
nl_NL: Voer je stad, staat en postcode in om te laten zien op afschriften.

en: Enter your commission amounts below (0 to disable). If you enter multiple types, they will be combined. For example you could have: 10% of total order, plus an extra $2 per product.
nl_NL: Voer hieronder je commissiebedragen in (0 tot uitschakelen). Als je meerdere typen invoert, worden ze gecombineerd. Je kunt bijvoorbeeld hebben: 10% van de totale bestelling, plus $2 extra per product.

en: Enter your domain...
nl_NL: Voer je domein in...

en: Enter your terms acceptance message. Make sure you edit the message to include links to your terms and privacy policy!
nl_NL: Voer je bericht in waarin je de voorwaarden accepteert. Zorg ervoor dat je het bericht aanpast zodat het links bevat naar je voorwaarden en privacybeleid!

en: Equal
nl_NL: Gelijk

en: Equal or Less
nl_NL: Gelijk of minder

en: Equal or More
nl_NL: Gelijk of meer

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error cancelling transfer:
nl_NL: Fout bij het annuleren van de overdracht:

en: Error checking transfer status:
nl_NL: Fout bij het controleren van de overdrachtsstatus:

en: Error checking username.
nl_NL: Fout bij het controleren van de gebruikersnaam.

en: Error creating coupon.
nl_NL: Fout bij het maken van coupon.

en: Error creating recipient account:
nl_NL: Fout bij het maken van een ontvangeraccount:

en: Error loading content. Please try again.
nl_NL: Fout bij het laden van de inhoud. Probeer het opnieuw.

en: Error loading creatives.
nl_NL: Fout bij het laden van creatives.

en: Error loading links.
nl_NL: Fout bij het laden van links.

en: Error loading payouts.
nl_NL: Fout bij het laden van uitbetalingen.

en: Error loading referrals.
nl_NL: Fout bij het laden van verwijzingen.

en: Error loading statistics.
nl_NL: Fout bij het laden van statistieken.

en: Error updating user.
nl_NL: Fout bij het bijwerken van gebruiker.

en: Error: Bank details not provided. Please set up your bank account information first.
nl_NL: Fout: Bankgegevens niet ingevuld. Stel eerst je bankgegevens in.

en: Error: Could not create recipient account for bank transfer. Please check your bank details.
nl_NL: Fout: Kan geen rekening aanmaken voor bankoverschrijving. Controleer je bankgegevens.

en: Error: Could not retrieve transfer status from Wise.
nl_NL: Fout: Kan overdrachtsstatus niet ophalen bij Wise.

en: Error: Coupon does not exist.
nl_NL: Fout: Coupon bestaat niet.

en: Error: Currency not supported by Wise API. Currency:
nl_NL: Fout: Valuta niet ondersteund door Wise API. Valuta:

en: Error: For PayPal Payouts, please enter your PayPal API Credentials in the
nl_NL: Fout: Voer voor PayPal-betalingen je PayPal API-credentials in het veld

en: Error: For Stripe Payouts, please enter your Stripe API Credentials in the
nl_NL: Fout: Voer voor Stripe-betalingen je Stripe API-credentials in het veld

en: Error: For Wise Bank Transfer Payouts, please enter your Wise API Credentials in the
nl_NL: Fout: Voor uitbetalingen via Wise Bankoverschrijving, vul je Wise API Credentials in bij de

en: Error: Invalid bank details format. Please provide complete bank account information.
nl_NL: Fout: Ongeldig formaat bankgegevens. Geef volledige bankgegevens op.

en: Error: No payout methods are enabled. Please go to %sPayouts Settings%s and enable at-least one payout method.
nl_NL: Fout: Er zijn geen uitbetalingsmethoden ingeschakeld. Ga naar %sUitbetalingsinstellingen%s en schakel ten minste één uitbetalingsmethode in.

en: Error: No transfer ID provided.
nl_NL: Fout: Geen overdracht ID opgegeven.

en: Error: Wise Profile ID not configured. Please check your Wise API settings.
nl_NL: Fout: Wise Profiel ID niet geconfigureerd. Controleer je Wise API-instellingen.

en: Estimated send time ~ %d seconds (based on 2s delay).
nl_NL: Geschatte verzendtijd ~ %d seconden (gebaseerd op 2s vertraging).

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: European Union (IBAN)
nl_NL: Europese Unie (IBAN)

en: Even if the "coupon code" isnt used, the commission and sales will still be tracked on the coupons affiliate dashboard. All future orders by that customer, even with different coupon codes, will only apply to the original coupon affiliate.
nl_NL: Zelfs als de "couponcode" niet wordt gebruikt, worden de commissie en de verkoop nog steeds bijgehouden op het dashboard van de couponpartner. Alle toekomstige bestellingen door die klant, zelfs met andere couponcodes, zullen alleen van toepassing zijn op de oorspronkelijke couponpartner.

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Example URL with campaign "twitter" would be
nl_NL: Voorbeeld URL met campagne "twitter" zou zijn

en: Example URL with user "example" would be
nl_NL: Voorbeeld URL met gebruiker "voorbeeld" zou zijn

en: Example default referral URL with coupon code "example" would be
nl_NL: Voorbeeld standaard verwijzings-URL met couponcode "voorbeeld" zou zijn

en: Exchange rates will be updated automatically every 12 hours, or you can click the button below to update it now.
nl_NL: De wisselkoersen worden elke 12 uur automatisch bijgewerkt, of je kunt op de knop hieronder klikken om ze nu bij te werken.

en: Exchangerates API Key
nl_NL: Exchangerates API sleutel

en: Exclude Sale Items
nl_NL: Uitgezonderd uitverkoopartikelen

en: Exclude/Remove taxes from Store Credit in cart.
nl_NL: Belastingen uitsluiten/verwijderen van Store Credit in winkelwagen.

en: Expiration Date:
nl_NL: Vervaldatum:

en: Expiry Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export %s Users
nl_NL: Exporteer %s Gebruikers

en: Export to Excel Buttons
nl_NL: Knoppen voor exporteren naar Excel

en: External URL:
nl_NL: Externe URL:

en: Extra Field Label
nl_NL: Extra veldlabel

en: Extra Fields
nl_NL: Extra velden

en: Extra Restrictions
nl_NL: Extra beperkingen

en: Extra Settings
nl_NL: Extra instellingen

en: Extra features are available with PRO version including custom commission amounts per coupon, email notifications, and more. <a href="%s">UPGRADE</a>
nl_NL: Extra functies zijn beschikbaar met de PRO-versie, waaronder aangepaste commissiebedragen per coupon, e-mailmeldingen en meer. <a href="%s">UPGRADE</a>

en: Failed to copy
nl_NL: Kopiëren mislukt

en: Failed to create the page.
nl_NL: Het is niet gelukt de pagina te maken.

en: Fees vary (typically around 1% - 2%). Learn more about Stripe Connect
nl_NL: De kosten variëren (meestal rond 1% - 2%). Meer informatie over Stripe Connect

en: Fetch Profiles
nl_NL: Profielen ophalen

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field Label:
nl_NL: Veldlabel:

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Filter by
nl_NL: Filter op

en: Filter by Payment Method
nl_NL: Filter op betaalmethode

en: Filter by user roles/groups:
nl_NL: Filter op gebruikersrollen/groepen:

en: Filtered by user roles:
nl_NL: Gefilterd op gebruikersrollen:

en: Finally, we need to setup the email notifications for your affiliate program.
nl_NL: Tot slot moeten we de e-mailmeldingen voor je affiliateprogramma instellen.

en: Finish
nl_NL: Afwerking

en: First & Last Name Required
nl_NL: Voor- en achternaam verplicht

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First-Click Attribution
nl_NL: Eerste-klik attributie

en: First-Click: Once a referral cookie exists, later referral links won’t replace it or the cart coupon automatically; customers can still manually apply a different coupon.
nl_NL: Eerste klik: Zodra een verwijzingscookie bestaat, zullen latere verwijzingslinks deze of de winkelwagencoupon niet automatisch vervangen; klanten kunnen nog steeds handmatig een andere coupon toepassen.

en: Firstly, if you have not already, get started by creating a new page and adding the shortcode: [couponaffiliates-register]
nl_NL: Ten eerste, als je dat nog niet hebt gedaan, begin dan met het maken van een nieuwe pagina en voeg de shortcode toe: [couponaffiliates-register]

en: Firstly, we need to create the main affiliate dashboard page on your website.
nl_NL: Ten eerste moeten we de belangrijkste affiliate dashboardpagina op je website maken.

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Fixed Amount ($)
nl_NL: Vast bedrag ($)

en: Fixed Amount Per Order
nl_NL: Vast bedrag per bestelling

en: Fixed Amount Per Product
nl_NL: Vast bedrag per product

en: Fixed Cart Discount
nl_NL: Vaste winkelwagenkorting

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Order)
nl_NL: Vaste commissie (%s - Bedrag per bestelling)

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Product)
nl_NL: Vaste commissie (%s - bedrag per product)

en: Fixed Commission Per Order
nl_NL: Vaste commissie per order

en: Fixed Commission Per Product
nl_NL: Vaste commissie per product

en: Fixed Product Discount
nl_NL: Vaste productkorting

en: Fixed amount on cart.
nl_NL: Vast bedrag in de winkelwagen.

en: Fixed cart discount
nl_NL: Vaste winkelwagenkorting

en: Fixed discount on subscription signup.
nl_NL: Vaste korting bij inschrijving voor een abonnement.

en: Fixed product discount
nl_NL: Vaste productkorting

en: Flexible Commission - Per Product or Coupon
nl_NL: Flexibele Commissie - Per Product of Coupon

en: Flexible Commission Settings
nl_NL: Flexibele Commissie-instellingen

en: Flexible commission settings can also be set at product level, as well as coupon level. To do this, simply edit a product, or coupon, and visit the "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
nl_NL: Flexibele commissie-instellingen kunnen ook worden ingesteld op productniveau en op couponniveau. Om dit te doen bewerk je gewoon een product of coupon en ga je naar het tabblad "Coupon Affiliates & Commissie" gegevensinstellingen.

en: Floating Affiliate Widget
nl_NL: Zwevende Affiliate Widget

en: Floating Button Colors
nl_NL: Zwevende knopkleuren

en: Floating Widget
nl_NL: Zwevende Widget

en: Footer Text
nl_NL: Tekst voettekst

en: For "commission payouts" in PRO, for "unpaid commission" to be granted, the order status must be "completed".
nl_NL: Voor "commissie-uitbetalingen" in PRO moet de bestelstatus "voltooid" zijn om "onbetaalde commissie" te kunnen toekennen.

en: For Wise bank transfer payouts, it will automatically complete the first step of creating the unfunded payment in Wise ready to complete manually.
nl_NL: Voor uitbetalingen via Wise bankoverschrijving wordt automatisch de eerste stap voltooid, namelijk het aanmaken van de niet-gefinancierde betaling in Wise, klaar om handmatig te voltooien.

en: For advanced features like automated payouts, multi-level affiliates, dynamic creatives, performance bonuses, affiliate groups, email reports, and more, visit the <a href="%s" target="_blank">PRO modules section</a>.
nl_NL: Ga voor geavanceerde functies zoals automatische uitbetalingen, affiliates op meerdere niveaus, dynamische creatives, prestatiebonussen, affiliate groepen, e-mailrapporten en meer naar de <a href="%s" target="_blank">PRO-modules sectie</a>.

en: For affiliate registrations to work properly, you will need to create a "template coupon" and assign it in the "registration" settings tab.
nl_NL: Om affiliate registraties goed te laten werken, moet je een "sjablooncoupon" maken en deze toewijzen op het tabblad "registratie" instellingen.

en: For detailed information regarding the payouts features, and setting up one-click payout methods such as Stripe and PayPal,
nl_NL: Voor gedetailleerde informatie over de uitbetalingsfuncties en het instellen van één-klik uitbetalingsmethodes zoals Stripe en PayPal,

en: For example, if you want to change it to "Partner", you would enter "Partner" here. It will then change things like "Affiliate Dashboard" to "Partner Dashboard", "Affiliate Registration" to "Partner Registration", etc.
nl_NL: Als je het bijvoorbeeld wilt veranderen in "Partner", dan voer je hier "Partner" in. Het zal dan dingen veranderen als "Affiliate Dashboard" in "Partner Dashboard", "Affiliate Registratie" in "Partner Registratie", enz.

en: For logged-in affiliates, it shows their dashboard with statistics, referral links, recent orders, payouts, and creatives.
nl_NL: Aangemelde affiliates zien hun dashboard met statistieken, doorverwijslinks, recente bestellingen, uitbetalingen en creatives.

en: For more in-depth tutorials and guides, see our plugin documentation:
nl_NL: Voor meer diepgaande tutorials en gidsen, zie onze plugin documentatie:

en: For more information, please see the video below:
nl_NL: Bekijk voor meer informatie de video hieronder:

en: For more information, please watch the video below:
nl_NL: Bekijk voor meer informatie de video hieronder:

en: For most websites, the settings on this page can be ignored (keep them as they are).
nl_NL: Voor de meeste websites kunnen de instellingen op deze pagina worden genegeerd (laat ze zoals ze zijn).

en: For most websites, unless you are already using a 3rd party wallet plugin, we would suggest just using our free built-in wallet system.
nl_NL: Voor de meeste websites raden we aan om ons gratis ingebouwde portemonneesysteem te gebruiken, tenzij je al een plugin van een derde partij gebruikt.

en: For non-affiliates, it shows an affiliate registration form with program benefits.
nl_NL: Voor niet-affiliates is er een registratieformulier voor affiliates met programmavoordelen.

en: For optimal performance, please ensure the image is optimised before uploading. The maximum image width is 2000px and the maximum file size is 1MB.
nl_NL: Voor optimale prestaties moet je ervoor zorgen dat de afbeelding is geoptimaliseerd voordat je deze uploadt. De maximale afbeeldingsbreedte is 2000px en de maximale bestandsgrootte is 1MB.

en: For this to show, a user/affiliate account must be assigned to that coupon. The tab is only shown to this user.
nl_NL: Om dit te laten zien, moet er een gebruikers-/partneraccount aan die coupon zijn toegewezen. Het tabblad wordt alleen aan deze gebruiker getoond.

en: Form CAPTCHA - Spam Protection
nl_NL: CAPTCHA formulier - Spambescherming

en: Form ID
nl_NL: Formulier ID

en: Form Style
nl_NL: Vorm Stijl

en: Form Submission
nl_NL: Formulier indienen

en: Form Visibility Settings
nl_NL: Formulier Zichtbaarheid Instellingen

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Format:
nl_NL: Formaat:

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: Fraud Prevention
nl_NL: Fraudepreventie

en: Fraud Prevention & Usage Restrictions
nl_NL: Fraudepreventie en gebruiksbeperkingen

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Free Version:
nl_NL: Gratis versie:

en: Free version can display reports for up to the past 1 month.
nl_NL: De gratis versie kan rapporten van maximaal de afgelopen 1 maand weergeven.

en: Frequency:
nl_NL: Frequentie:

en: Frequently Asked Questions:
nl_NL: Veelgestelde vragen:

en: From
nl_NL: Van

en: From Email Address:
nl_NL: Van e-mailadres:

en: From Name:
nl_NL: Van naam:

en: Full Name
nl_NL: Volledige naam

en: Funds converted and being sent
nl_NL: Fondsen omgezet en verzonden

en: Funds refunded
nl_NL: Terugbetaalde fondsen

en: GENERATE NEW REPORT
nl_NL: NIEUW RAPPORT GENEREREN

en: GENERATE REPORT
nl_NL: RAPPORT GENEREREN

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Email Settings
nl_NL: Algemene e-mailinstellingen

en: General Questions
nl_NL: Algemene vragen

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: General error:
nl_NL: Algemene fout:

en: Generally there should not be any reason to turn these off, but it is here just incase, and for debugging.
nl_NL: Over het algemeen zou er geen reden moeten zijn om deze uit te schakelen, maar het is hier voor het geval dat en om te debuggen.

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: Generate & Edit Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden genereren en bewerken

en: Generate Coupon
nl_NL: Coupon genereren

en: Generate Dashboard Page
nl_NL: Dashboardpagina genereren

en: Generate New Promo Page
nl_NL: Nieuwe promopagina genereren

en: Generate Promo Page
nl_NL: Promo-pagina genereren

en: Generate Registration Page
nl_NL: Registratiepagina genereren

en: Generate a dynamic coupon name automatically.
nl_NL: Genereer automatisch een dynamische couponnaam.

en: Generate a new admin report
nl_NL: Een nieuw adminrapport genereren

en: Generate a signup promo page that includes your program details and the registration form.
nl_NL: Genereer een inschrijfpromo pagina met de details van je programma en het inschrijfformulier.

en: Generate and edit the Terms & Conditions page for your affiliate program.
nl_NL: Genereer en bewerk de Algemene voorwaarden pagina voor je affiliateprogramma.

en: Generate and send an example report to yourself, with the settings/customisations you have set above.
nl_NL: Genereer en verstuur een voorbeeldrapport naar jezelf, met de instellingen/aanpassingen die je hierboven hebt ingesteld.

en: Generate some advanced detailed reports and analytics for your affiliate program.
nl_NL: Genereer een aantal geavanceerde gedetailleerde rapporten en analyses voor je affiliateprogramma.

en: Generating Report
nl_NL: Rapport genereren

en: Generating...
nl_NL: Het genereren van...

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Get Rates
nl_NL: Tarieven krijgen

en: Get priority support, and your suggestions will have more priority for development.
nl_NL: Krijg voorrang bij ondersteuning en je suggesties krijgen meer prioriteit bij de ontwikkeling.

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Gift
nl_NL: Cadeau

en: Give affiliates extra commission % as a bonus for selecting Store Credit as their payout method.
nl_NL: Geef affiliates extra commissie % als bonus voor het kiezen van Store Credit als hun uitbetalingsmethode.

en: Give unpaid commission to affiliate.
nl_NL: Geef onbetaalde commissie aan affiliate.

en: Give your affiliates bonuses when they reach certain goals, such as some bonus commission once they reach a certain amount of sales.
nl_NL: Geef je affiliates bonussen als ze bepaalde doelen bereiken, zoals een bonuscommissie als ze een bepaald aantal verkopen bereiken.

en: Give your affiliates lifetime commission for ALL future purchases from all their referred users.
nl_NL: Geef je affiliates levenslange commissie voor ALLE toekomstige aankopen van alle gebruikers die ze hebben doorverwezen.

en: Go to Bonuses Settings
nl_NL: Ga naar Bonusinstellingen

en: Go to Newsletter Settings
nl_NL: Ga naar nieuwsbriefinstellingen

en: Go to Page
nl_NL: Ga naar pagina

en: Go to Payouts Settings
nl_NL: Ga naar Uitbetalingsinstellingen

en: Go to Referral Links Settings
nl_NL: Ga naar Instellingen Verwijzingskoppelingen

en: Go to Settings
nl_NL: Ga naar Instellingen

en: Go to Tabs Settings
nl_NL: Ga naar Instellingen tabbladen

en: Go to settings
nl_NL: Ga naar instellingen

en: Go to the
nl_NL: Ga naar de

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Add New Affiliate</a> page to add new affiliates here, which will automatically generate the coupon code for them.
nl_NL: Ga naar de <a href="%s" target="_blank">Nieuwe Affiliate Toevoegen</a> pagina om hier nieuwe affiliates toe te voegen, waardoor de couponcode automatisch voor hen wordt gegenereerd.

en: Great! Double-check the SMTP plugin is fully configured (SPF, DKIM, DMARC, correct from email) for optimal deliverability before bulk sending.
nl_NL: Geweldig! Controleer dubbel of de SMTP plugin volledig is geconfigureerd (SPF, DKIM, DMARC, correct van e-mail) voor optimale bezorgbaarheid voordat je bulkverzendingen doet.

en: Great! Ensure it is fully configured (auth keys / SPF & DKIM records) for best newsletter deliverability.
nl_NL: Geweldig! Zorg ervoor dat het volledig is geconfigureerd (auth keys / SPF & DKIM records) voor de beste bezorgbaarheid van je nieuwsbrief.

en: Group / Role
nl_NL: Groep / Rol

en: Group Display Name
nl_NL: Weergavenaam groep

en: Group ID
nl_NL: Groep ID

en: Group does not exist.
nl_NL: Groep bestaat niet.

en: Group updated successfully.
nl_NL: Groep succesvol bijgewerkt.

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Handshake
nl_NL: Handdruk

en: Heart
nl_NL: Hart

en: Help & Support
nl_NL: Hulp en ondersteuning

en: Help Area
nl_NL: Hulpgebied

en: Help Documentation
nl_NL: Help-documentatie

en: Here is a video guide explaining how to get started with the plugin
nl_NL: Hier is een videogids die uitlegt hoe je aan de slag kunt met de plugin

en: Here's some of the next steps you can take:
nl_NL: Hier zijn enkele van de volgende stappen die je kunt nemen:

en: Hi {first_name}, Congratulations, you have just earned a reward! View your affiliate dashboard for more details.
nl_NL: Hallo {voornaam}, Gefeliciteerd, je hebt zojuist een beloning verdiend! Bekijk je affiliate dashboard voor meer details.

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide "0.00" value on checkout from referral coupons.
nl_NL: Verberg de waarde "0,00" bij het afrekenen van verwijzingsbonnen.

en: Hide Add Coupon Form
nl_NL: Couponformulier toevoegen verbergen

en: Hide Parent Product
nl_NL: Verberg bovenliggend product

en: Hide Settings
nl_NL: Instellingen verbergen

en: Hide commission statistics for non-affiliate coupons.
nl_NL: Verberg commissiestatistieken voor niet-geaffilieerde coupons.

en: Hide for logged in users
nl_NL: Verbergen voor ingelogde gebruikers

en: Hide for logged out users
nl_NL: Verbergen voor uitgelogde gebruikers

en: Hide for non-affiliate users
nl_NL: Verbergen voor niet-geaffilieerde gebruikers

en: Hide link for non-affiliate users.
nl_NL: Verberg link voor niet-geaffilieerde gebruikers.

en: Hide on affiliate pages (affiliate dashboard and registration pages)
nl_NL: Verbergen op affiliate pagina's (affiliate dashboard en registratiepagina's)

en: Hide on mobile devices
nl_NL: Verbergen op mobiele apparaten

en: Hide on specific pages
nl_NL: Verbergen op specifieke pagina's

en: Hide on tablet devices
nl_NL: Verbergen op tablet-apparaten

en: Hide the "Coupon code applied successfully." message on all pages except for the cart/checkout pages.
nl_NL: Verberg het bericht "Couponcode succesvol toegepast." op alle pagina's behalve de winkelwagen-/kassa-pagina's.

en: Hide the "all-time" stats on statistics tab and line graph.
nl_NL: Verberg de "all-time" statistieken op het tabblad statistieken en lijngrafiek.

en: Hong Kong
nl_NL: Hongkong

en: Horizontal Margin (X):
nl_NL: Horizontale marge (X):

en: How To Get Started
nl_NL: Hoe te beginnen

en: How are referral URLs generated?
nl_NL: Hoe worden verwijzende URL's gegenereerd?

en: How did you hear about us?
nl_NL: Hoe heb je over ons gehoord?

en: How do I apply custom tax adjustments to stats and commission?
nl_NL: Hoe pas ik aangepaste belastingaanpassingen toe op statistieken en commissies?

en: How do I change commission rates for new orders only?
nl_NL: Hoe wijzig ik commissiepercentages voor alleen nieuwe bestellingen?

en: How do I create affiliate users?
nl_NL: Hoe maak ik geaffilieerde gebruikers aan?

en: How do I get support?
nl_NL: Hoe krijg ik ondersteuning?

en: How do I give affiliate users access to their own dashboard?
nl_NL: Hoe geef ik affiliate gebruikers toegang tot hun eigen dashboard?

en: How do I include or exclude tax/VAT from stats and commission?
nl_NL: Hoe kan ik belasting/BTW wel of niet opnemen in statistieken en commissies?

en: How do I manually connect an affiliate to an existing customer as a lifetime affiliate?
nl_NL: Hoe koppel ik handmatig een affiliate aan een bestaande klant als levenslange affiliate?

en: How do I only show “completed” orders on affiliate dashboard?
nl_NL: Hoe toon ik alleen "voltooide" bestellingen op het affiliate dashboard?

en: How do I pay my affiliates?
nl_NL: Hoe betaal ik mijn filialen?

en: How many creatives to show per row (on larger screens). Recommended between 2 - 4. On mobile devices this will be responsive, and only shows 1 per row.
nl_NL: Hoeveel creatives per rij (op grotere schermen). Aanbevolen tussen 2 - 4. Op mobiele apparaten is dit responsive en wordt er maar 1 per rij getoond.

en: How many days after being assigned as a "lifetime" referral should it expire, and the customer be unlinked from the customer. Leave empty to use the default global setting. Set to "0" for permanent lifetime commission with no expiry time.
nl_NL: Hoeveel dagen na toewijzing als een "levenslange" verwijzing moet deze verlopen en moet de klant worden losgekoppeld van de klant. Leeg laten om de standaard globale instelling te gebruiken. Stel in op "0" voor een permanente levenslange commissie zonder vervaltijd.

en: How many months to show on the "monthly summary" table by default.
nl_NL: Hoeveel maanden standaard worden getoond in de tabel "Maandelijks overzicht".

en: How many of this product would you like to reward the affiliate with?
nl_NL: Met hoeveel van dit product wil je de affiliate belonen?

en: How much "unpaid commission" must be earned/available, before the affiliate can request a payout.
nl_NL: Hoeveel "onbetaalde commissie" moet er verdiend/beschikbaar zijn voordat de affiliate een uitbetaling kan aanvragen.

en: How often should a report be sent to affiliates via email?
nl_NL: Hoe vaak moet een rapport via e-mail naar de filialen worden gestuurd?

en: How often should payout requests be checked & submitted automatically?
nl_NL: Hoe vaak moeten uitbetalingsverzoeken automatisch worden gecontroleerd en ingediend?

en: How to assign affiliate users to coupons
nl_NL: Hoe affiliate gebruikers aan coupons toewijzen

en: How to customize the affiliate registration form?
nl_NL: Hoe pas je het registratieformulier voor filialen aan?

en: How to exclude specific products from commission?
nl_NL: Hoe kan ik specifieke producten uitsluiten van commissie?

en: How to export affiliate reports in WooCommerce?
nl_NL: Hoe exporteer je affiliate rapporten in WooCommerce?

en: How to fix “ERROR: Failed to load ajax request.”
nl_NL: Hoe "ERROR: Failed to load ajax request."

en: How to set up encryption:
nl_NL: Hoe encryptie instellen:

en: How to set up tiered affiliate commissions?
nl_NL: Hoe kun je gedifferentieerde affiliate commissies instellen?

en: How to track affiliate sales and commissions in WooCommerce?
nl_NL: Hoe volg je affiliate verkopen en commissies in WooCommerce?

en: How to track coupon usage in WooCommerce?
nl_NL: Hoe volg je het gebruik van coupons in WooCommerce?

en: How to use the Coupon Usage Tracker plugin?
nl_NL: Hoe gebruik je de Coupon Usage Tracker plugin?

en: How will you promote us?
nl_NL: Hoe ga je ons promoten?

en: However, if preferred, you can use a 3rd party wallet plugin for the store credit payouts. This does however require more setup work, and an additional integration plugin.
nl_NL: Je kunt echter, als je dat wilt, een andere portemonnee plugin gebruiken voor het uitbetalen van winkeltegoeden. Dit vereist echter meer installatiewerk en een extra integratieplugin.

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: I understand sending without a properly configured SMTP service can cause poor deliverability / spam issues and wish to continue.
nl_NL: Ik begrijp dat verzenden zonder een goed geconfigureerde SMTP-service kan leiden tot slechte bezorgbaarheid / spamproblemen en ik wil doorgaan.

en: IBAN format is invalid. It should be 15-34 characters long.
nl_NL: IBAN-formaat is ongeldig. Het moet 15-34 tekens lang zijn.

en: IBAN format is invalid. Must be valid European IBAN format (provided: '%s')
nl_NL: IBAN-formaat is ongeldig. Moet geldig Europees IBAN-formaat zijn (opgegeven: '%s')

en: IBAN is required for EU bank transfers
nl_NL: IBAN is vereist voor bankoverschrijvingen binnen de EU

en: IBAN length is invalid. Must be 15-34 characters (provided: %d characters)
nl_NL: Lengte IBAN is ongeldig. Moet 15-34 tekens zijn (opgegeven: %d tekens)

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: Icon Colour
nl_NL: Icoon Kleur

en: Icon displayed on the floating button. You can use emojis or text.
nl_NL: Pictogram dat wordt weergegeven op de zwevende knop. Je kunt emoji's of tekst gebruiken.

en: Icons
nl_NL: Pictogrammen

en: Ideally you should only enable "completed" order statuses above if you have "Completed Date" selected.
nl_NL: Idealiter zou je "voltooide" bestelstatussen hierboven alleen moeten inschakelen als je "Datum voltooid" hebt geselecteerd.

en: If affiliate statistics need to be recalculated, users will be directed to visit the full dashboard to complete the calculations first.
nl_NL: Als de affiliate statistieken opnieuw berekend moeten worden, worden gebruikers doorverwezen naar het volledige dashboard om de berekeningen uit te voeren.

en: If an order is created using an affiliates coupon, then marked as completed, the commission will be added to the affiliate account as "unpaid commission".
nl_NL: Als een bestelling wordt aangemaakt met behulp van een affiliate coupon en vervolgens als voltooid wordt gemarkeerd, wordt de commissie toegevoegd aan de affiliate account als "onbetaalde commissie".

en: If an order is refunded then the commission will be removed from the users account.
nl_NL: Als een bestelling wordt terugbetaald, wordt de commissie verwijderd van het account van de gebruiker.

en: If at-least 1 role is selected, this payout method will only be available for the selected user roles. If none are selected it will be available for all roles.
nl_NL: Als er minstens 1 rol is geselecteerd, zal deze uitbetalingsmethode alleen beschikbaar zijn voor de geselecteerde gebruikersrollen. Als er geen enkele rol is geselecteerd, is de uitbetalingsmethode beschikbaar voor alle rollen.

en: If automatic payouts are enabled, this will also trigger the automated payout for Stripe, PayPal and Store Credit.
nl_NL: Als automatische uitbetalingen zijn ingeschakeld, activeert dit ook de automatische uitbetaling voor Stripe, PayPal en Store Credit.

en: If cookies are disabled, the referral links will still work but will not be as effective, since they can only attempt to auto-apply coupons on the first page they load.
nl_NL: Als cookies zijn uitgeschakeld, zullen de doorverwijzingslinks nog steeds werken, maar zullen ze niet zo effectief zijn, omdat ze alleen kunnen proberen automatisch coupons toe te passen op de eerste pagina die ze laden.

en: If disabled, by default the referral will only be tracked if the customer applys the affiliates coupon when placing their order.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt de verwijzing standaard alleen bijgehouden als de klant de affiliates coupon gebruikt bij het plaatsen van zijn bestelling.

en: If disabled, it will instead store an extra random ID as a cookie for new referral clicks ("wcusage_referral_id") which will then work in the same way.
nl_NL: Als dit is uitgeschakeld, zal het in plaats daarvan een extra willekeurige ID opslaan als een cookie voor nieuwe verwijzingsklikken ("wcusage_referral_id") die dan op dezelfde manier zal werken.

en: If disabled, only the first click from the visitor will be tracked (until the cookie expires).
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt alleen de eerste klik van de bezoeker bijgehouden (totdat de cookie verloopt).

en: If disabled, only the parent (first) order for the subscription will earn commission.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, verdient alleen de eerste bestelling van het abonnement commissie.

en: If disabled, only the parent product will be shown - and variations that have per-variation commission rates set different to the parent.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt alleen het hoofdproduct getoond - en variaties waarbij de commissie per variatie anders is ingesteld dan bij het hoofdproduct.

en: If disabled, the parent product will be shown in the table.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt het bovenliggende product in de tabel weergegeven.

en: If disabled, then it will only be able to try to automatically apply the coupon code on their first page visit, and URL only conversion tracking will not work. Coupons will be required to track referrals.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kan alleen worden geprobeerd de couponcode automatisch toe te passen bij het eerste paginabezoek en werkt het bijhouden van alleen URL-conversies niet. Coupons zijn nodig om verwijzingen bij te houden.

en: If enabled below, the referral link will automatically apply the coupon code to their cart.
nl_NL: Als de doorverwijslink hieronder is ingeschakeld, wordt de kortingscode automatisch toegepast op hun winkelwagen.

en: If enabled, all dashboard links will direct to the portal page, instead of the regular dashboard page.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, leiden alle dashboard links naar de portaalpagina in plaats van naar de gewone dashboardpagina.

en: If enabled, all new referral URL clicks from the same user will be tracked (and increases total clicks + visit logged in click history). Only the latest click will be converted if they make a purchase.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden alle nieuwe verwijzende URL-klikken van dezelfde gebruiker bijgehouden (en neemt het totale aantal klikken + gelogde bezoeken in de klikgeschiedenis toe). Alleen de laatste klik wordt geconverteerd als ze een aankoop doen.

en: If enabled, all variations of a product will be shown in the table as seperate rows.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden alle variaties van een product als aparte rijen weergegeven in de tabel.

en: If enabled, an option will be displayed in the affiliate dashboard settings tab, allowing affiliates to turn off the email reports.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt er een optie weergegeven op het tabblad instellingen van het affiliate dashboard, waarmee affiliates de e-mailrapportages kunnen uitschakelen.

en: If enabled, if someone visits the site via the referral URL and places an order without using the coupon code, it will still be tracked and award the affiliate.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zal als iemand de site bezoekt via de doorverwijzings-URL en een bestelling plaatst zonder de couponcode te gebruiken, dit toch worden bijgehouden en de affiliate belonen.

en: If enabled, order tax will be added to the fixed commission calculations.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt orderbelasting toegevoegd aan de vaste commissieberekeningen.

en: If enabled, order tax will be added to the order subtotal/total/discount for orders in the statistics, and when calculating percentage (%) commission calculations.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de bestelbelasting toegevoegd aan het subtotaal/totaal/korting van de bestelling voor bestellingen in de statistieken en bij het berekenen van procentuele (%) commissieberekeningen.

en: If enabled, store credit will be converted and displayed in the selected currency at checkout. If disabled, all store credit will use the base store currency only.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden winkeltegoeden omgezet en weergegeven in de geselecteerde valuta bij het afrekenen. Als deze optie is uitgeschakeld, wordt voor al het winkeltegoed alleen de basisvaluta van de winkel gebruikt.

en: If enabled, the "MLA Dashboard" will only be accessible to specific affiliate users that you give access to (edit the user and enable "MLA Dashboard Access").
nl_NL: Indien ingeschakeld zal het "MLA Dashboard" alleen toegankelijk zijn voor specifieke geaffilieerde gebruikers die je toegang geeft (bewerk de gebruiker en schakel "MLA Dashboard Access" in).

en: If enabled, the affiliate reports will be turned on by default for all affiliate users (if they have not yet updated the setting). They can toggle this off in the settings tab of their dashboard. If disabled, then the reports will be turned off by default, and the affiliate user will need to toggle it on to receive the reports.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden de affiliate rapporten standaard ingeschakeld voor alle affiliate gebruikers (als ze de instelling nog niet hebben bijgewerkt). Ze kunnen dit uitschakelen op het tabblad Instellingen van hun dashboard. Als ze zijn uitgeschakeld, zijn de rapporten standaard uitgeschakeld en moet de affiliate-gebruiker ze inschakelen om de rapporten te ontvangen.

en: If enabled, the first time a new dynamic creative is generated for an affiliate, this will be cached for 24 hours, unless the creative is updated. This results better performance and less resource usage.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de eerste keer dat er een nieuwe dynamische creatie voor een affiliate wordt gegenereerd, deze 24 uur in de cache opgeslagen, tenzij de creatie wordt bijgewerkt. Dit resulteert in betere prestaties en minder gebruik van bronnen.

en: If enabled, the parent product will be hidden from the table if at-least 1 variation.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het bovenliggende product verborgen in de tabel als er ten minste 1 variatie is.

en: If enabled, the plugin will attempt to apply the code on the first page they visit. If disabled, it will only apply the code once they visit the cart/checkout pages.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal de plugin proberen de code toe te passen op de eerste pagina die ze bezoeken. Als deze optie is uitgeschakeld, wordt de code pas toegepast op de winkelwagen-/kassa-pagina's.

en: If enabled, the tracking cookies will be deleted from the customers browser, once the order is completed.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden de tracking cookies verwijderd uit de browser van de klant zodra de bestelling is voltooid.

en: If enabled, then the registration form shortcode will be disabled/hidden for any affiliate user that is already assigned to an affiliate coupon.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, dan wordt het registratieformulier uitgeschakeld/verborgen voor elke affiliate gebruiker die al is toegewezen aan een affiliate coupon.

en: If enabled, this tab becomes a link opening in a new browser tab and the header/content settings below are hidden.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt dit tabblad een link die opent in een nieuw browsertabblad en worden de onderstaande instellingen voor de koptekst/inhoud verborgen.

en: If enabled, when uninstalling (deleting) the plugin, most plugin options and custom tables/data created by this plugin will be deleted. Some data will still remain such as custom order & coupon meta data (if any).
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zullen bij het verwijderen van de plugin de meeste plugin opties en aangepaste tabellen/gegevens die door deze plugin zijn aangemaakt worden verwijderd. Sommige gegevens zullen nog wel blijven staan, zoals aangepaste bestel- en coupon metagegevens (indien aanwezig).

en: If enabled, whenever a new user is created (in any way), an affiliate registration will also be submitted for them automatically.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, wordt er automatisch een partnerregistratie voor een nieuwe gebruiker aangemaakt (op welke manier dan ook).

en: If enabled, you can select which payout methods should NOT require or allow invoice uploads.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, kun je selecteren welke uitbetalingsmethoden het uploaden van facturen NIET vereisen of toestaan.

en: If enabled, you can select which payout methods should be eligible for automatic payouts.
nl_NL: Als je dit inschakelt, kun je selecteren welke uitbetalingsmethoden in aanmerking moeten komen voor automatische uitbetalingen.

en: If enabled, you can select which payout methods should be used for scheduled payouts.
nl_NL: Indien ingeschakeld, kun je selecteren welke uitbetalingsmethoden gebruikt moeten worden voor geplande uitbetalingen.

en: If for some reason the user deletes/removes the coupon manually from their cart, the cookie will also be removed.
nl_NL: Als de gebruiker om de een of andere reden de coupon handmatig uit zijn winkelwagentje verwijdert, wordt de cookie ook verwijderd.

en: If needed, you can <a href="%s" target="_blank">make the link alone track referrals</a> without requiring the affiliates coupon to be applied, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
nl_NL: Als het nodig is, kun je <a href="%s" target="_blank">de link alleen verwijzingen laten bijhouden</a> zonder dat de affiliates coupon hoeft te worden toegepast, zodat affiliates krediet krijgen voor elke doorverwezen verkoop.

en: If no roles are selected, the tab will be visible to all affiliates.
nl_NL: Als er geen rollen zijn geselecteerd, is het tabblad zichtbaar voor alle filialen.

en: If none are selected all will have access. This is the user roles that will be able to earn and view this reward.
nl_NL: Als er geen zijn geselecteerd, hebben ze allemaal toegang. Dit zijn de gebruikersrollen die deze beloning kunnen verdienen en bekijken.

en: If none selected, all roles will be included.
nl_NL: Als er geen is geselecteerd, worden alle rollen meegenomen.

en: If preferred you can disable cookies completely in the
nl_NL: Indien gewenst kun je cookies volledig uitschakelen in de

en: If preferred, you can enable "New Customers Only" for individual coupons in the "Usage limits" coupon settings tab.
nl_NL: Indien gewenst kun je "Alleen nieuwe klanten" inschakelen voor individuele coupons op het tabblad "Gebruikslimieten" couponinstellingen.

en: If set to "0" then commission will be added to the affiliates account instantly when an order is completed.
nl_NL: Als dit is ingesteld op "0", dan wordt de commissie direct aan de affiliatesrekening toegevoegd wanneer een bestelling is voltooid.

en: If the affiliate does not enter a custom URL, this will be used as the default landing page for the link.
nl_NL: Als de affiliate geen aangepaste URL opgeeft, wordt deze gebruikt als de standaard landingspagina voor de link.

en: If the affiliate user is assigned to multiple user roles, it will apply the commission rates for the first role it detects with any custom values set.
nl_NL: Als de geaffilieerde gebruiker is toegewezen aan meerdere gebruikersrollen, dan worden de commissiepercentages toegepast voor de eerste rol die wordt gedetecteerd met eventueel ingestelde aangepaste waarden.

en: If the affiliates coupon
nl_NL: Als de affiliates coupon

en: If the checkbox is selected below, this user has been granted this award/bonus.
nl_NL: Als het selectievakje hieronder is ingeschakeld, heeft deze gebruiker deze award/bonus gekregen.

en: If the referral URL is clicked, the coupon code will automatically be applied to the users checkout. The coupon must be used for commission to be tracked.
nl_NL: Als er op de doorverwijs-URL wordt geklikt, wordt de kortingscode automatisch toegepast bij het afrekenen van de gebruiker. De coupon moet worden gebruikt om de commissie te kunnen bijhouden.

en: If the user does not exist, a new one will be created.
nl_NL: Als de gebruiker niet bestaat, wordt er een nieuwe aangemaakt.

en: If the user is an admin, then the ID will also be clickable to open the order page in the backend.
nl_NL: Als de gebruiker een beheerder is, dan zal de ID ook klikbaar zijn om de bestelpagina in de backend te openen.

en: If the user is not already registered as an affiliate and has no active coupons, this will show the registration from on the affiliate dashboard page.
nl_NL: Als de gebruiker nog niet geregistreerd is als affiliate en geen actieve coupons heeft, wordt de registratie vanaf de affiliate dashboardpagina weergegeven.

en: If there are no landing pages assigned to the coupon, then this will be hidden.
nl_NL: Als er geen landingspagina's zijn toegewezen aan de coupon, dan wordt deze verborgen.

en: If this is disabled, then it will only be able to try to track referrals if they register on their first page visit.
nl_NL: Als dit is uitgeschakeld, dan zal het alleen kunnen proberen om verwijzingen bij te houden als ze zich registreren bij hun eerste paginabezoek.

en: If this is your first time loading this dashboard, and it's a large coupon, it may take a little while to load.
nl_NL: Als dit de eerste keer is dat je dit dashboard laadt en het is een grote coupon, dan kan het laden even duren.

en: If you are experiencing any performance issues or other bugs with the plugin, please try enabling/disabling relevant settings below.
nl_NL: Als je prestatieproblemen of andere bugs met de plugin ervaart, probeer dan de relevante instellingen hieronder in/uit te schakelen.

en: If you are getting the "Failed to load ajax request" error on the affiliate dashboard
nl_NL: Als je de foutmelding "Mislukt bij laden ajax-verzoek" krijgt op het affiliate dashboard

en: If you do not want past orders to be affected when commission stats are refreshed, you can enable this in the
nl_NL: Als je niet wilt dat orders uit het verleden worden beïnvloed wanneer de commissiestatistieken worden vernieuwd, dan kun je dit inschakelen in het menu

en: If you dont want the message to always show, toggle this setting on, and it will instead only show on the cart/checkout pages.
nl_NL: Als je niet wilt dat het bericht altijd wordt weergegeven, schakel deze instelling dan in, zodat het alleen wordt weergegeven op de winkelwagen-/kassa-pagina's.

en: If you experience very high volumes of orders for each coupon, this should help greately with affiliate dashboard speed/performance.
nl_NL: Als je erg veel bestellingen per coupon hebt, zou dit enorm moeten helpen met de snelheid/prestatie van het affiliate dashboard.

en: If you have any suggestions for new types of bonus requirements or rewards, <a href="%s" target="_blank">please let us know</a>.
nl_NL: Als je suggesties hebt voor nieuwe soorten bonusvoorwaarden of beloningen, <a href="%s" target="_blank">laat het ons dan weten</a>.

en: If you have lots of affiliates, we highly recommend using an SMTP Service Provider via the FluentSMTP plugin for more reliable email delivery.
nl_NL: Als je veel filialen hebt, raden we het gebruik van een SMTP Service Provider via de FluentSMTP plugin aan voor een betrouwbaardere e-mailaflevering.

en: If you need help getting started, or have any questions at all, you can <a href="%s">create a support ticket</a> any time, and we will be happy to help.
nl_NL: Als je hulp nodig hebt bij het opstarten of als je vragen hebt, kun je altijd <a href="%s">een supportticket</a> aanmaken en dan helpen we je graag.

en: If you need to use a different base currency (%s), you will need to upgrade to the "Basic" API plan.
nl_NL: Als je een andere basisvaluta (%s) wilt gebruiken, moet je upgraden naar het "Basic" API-abonnement.

en: If you set custom "coupon" commission for that affiliate, or "per product" commission, they WILL take priority over the "user role" commission.
nl_NL: Als je aangepaste "coupon" commissies voor die affiliate instelt, of "per product" commissies, dan zullen deze voorrang krijgen op de "gebruikersrol" commissies.

en: If you want conversions to be tracked even if the coupon is not used, enable the setting below under "URL Conversion Tracking".
nl_NL: Als je wilt dat conversies worden bijgehouden, zelfs als de coupon niet wordt gebruikt, schakel dan de onderstaande instelling in onder "URL Conversie bijhouden".

en: If you want to automatically give access to the MLA Dashboard for certain user roles, select them below.
nl_NL: Als je bepaalde gebruikersrollen automatisch toegang wilt geven tot het MLA Dashboard, selecteer ze dan hieronder.

en: If you want to change the text "Coupon" to something else on the checkout page, enable this option and enter the custom text below.
nl_NL: Als je de tekst "Coupon" wilt veranderen in iets anders op de afrekenpagina, schakel dan deze optie in en voer de aangepaste tekst hieronder in.

en: If you want to change the word "Affiliate" to something else, enter it here. This will change it everywhere in the plugin except the settings page.
nl_NL: Als je het woord "Affiliate" in iets anders wilt veranderen, voer het dan hier in. Dit zal het overal in de plugin veranderen, behalve op de instellingenpagina.

en: If you want to show the logged in users current store credit balance somewhere, use the shortcode
nl_NL: Als je het huidige tegoed van de ingelogde gebruiker ergens wilt weergeven, gebruik dan de shortcode

en: If you wish to manually submit payout request for your affiliates, you can do so from this page. After submitting a payout request, you will be redirected to the "Payouts" page to view, manage and finalize the payout.
nl_NL: Als je handmatig een uitbetalingsverzoek voor je affiliates wilt indienen, kun je dat vanaf deze pagina doen. Nadat je een uitbetalingsverzoek hebt ingediend, word je doorgestuurd naar de pagina "Uitbetalingen" om de uitbetaling te bekijken, beheren en af te ronden.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image:
nl_NL: Afbeelding:

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import / Export Custom Tables
nl_NL: Aangepaste tabellen importeren / exporteren

en: Import Template
nl_NL: Sjabloon importeren

en: Import and Export the custom database tables created by this plugin.
nl_NL: Importeer en Exporteer de aangepaste databasetabellen die door deze plugin zijn gemaakt.

en: Import/Export Custom Tables
nl_NL: Aangepaste tabellen importeren/exporteren

en: Important:
nl_NL: Belangrijk:

en: Important: Affiliate Policy Update
nl_NL: Belangrijk: Update Affiliatebeleid

en: Important: If your short URLs show a 404 page after changing this, you may need to go to the "Settings > Permalinks" page and click "Save Changes" to refresh your permalinks.
nl_NL: Belangrijk: Als je korte URL's een 404-pagina laten zien nadat je dit hebt gewijzigd, moet je mogelijk naar de pagina "Instellingen > Permalinks" gaan en op "Wijzigingen opslaan" klikken om je permalinks te vernieuwen.

en: Important: There are some cases where direct link tracking may not be detected properly.
nl_NL: Belangrijk: In sommige gevallen wordt het volgen van directe links niet goed gedetecteerd.

en: Important: This is only recommended if you experience high levels of affiliate fraud, and/or want a strict way to help stop unauthorized referrals.
nl_NL: Belangrijk: Dit wordt alleen aanbevolen als je veel affiliatefraude ervaart en/of een strikte manier wilt om ongeautoriseerde verwijzingen tegen te houden.

en: Important: This needs to be different to your normal affiliate referral URL prefix.
nl_NL: Belangrijk: Dit moet anders zijn dan het voorvoegsel van je normale affiliate verwijzings-URL.

en: Important: Wise Bank Transfer payouts do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
nl_NL: Belangrijk: Voor uitbetalingen via Wise Bankoverschrijving hoeft de ontvanger geen Wise account of e-mailadres te hebben. De uitbetaling wordt rechtstreeks naar hun bankrekening gestuurd met behulp van de verstrekte bankgegevens.

en: In most cases PayPal Payouts fees are 2%.
nl_NL: In de meeste gevallen zijn de kosten voor PayPal Payouts 2%.

en: In the affiliate report, stats will be shown/calculated based on the previous date range. So monthly reports will show stats from the previous month.
nl_NL: In het affiliate rapport worden statistieken getoond/berekend op basis van het vorige datumbereik. Dus maandrapporten tonen statistieken van de vorige maand.

en: In this preview, example values are used for the merge tags if the coupon code entered does not exist:
nl_NL: In dit voorbeeld worden voorbeeldwaarden gebruikt voor de samenvoegtags als de ingevoerde couponcode niet bestaat:

en: In this section, you can create your own custom tabs to show on the affiliate dashboard. Shortcode usage supported.
nl_NL: In dit gedeelte kun je je eigen aangepaste tabbladen maken voor het affiliate dashboard. Gebruik van shortcodes wordt ondersteund.

en: In this section, you can manage multi-currency settings, if you are using a multi currency plugin.
nl_NL: In dit gedeelte kun je de instellingen voor meerdere valuta's beheren, als je een plugin voor meerdere valuta's gebruikt.

en: Include "custom discounts" in % commission calculations & order totals.
nl_NL: Neem "aangepaste kortingen" op in % commissieberekeningen & ordertotalen.

en: Include "fees" in % commission calculations & order totals.
nl_NL: Neem "kosten" op in % commissieberekeningen & ordertotalen.

en: Include "shipping costs" in % commission calculations & order totals.
nl_NL: Neem "verzendkosten" op in % commissieberekeningen & ordertotalen.

en: Include "taxes" in "fixed" commission calculations.
nl_NL: Neem "belastingen" op in "vaste" commissieberekeningen.

en: Include "taxes" in % commission calculations & order totals.
nl_NL: Neem "belastingen" op in % commissieberekeningen & ordertotalen.

en: Include Logo in QR Codes
nl_NL: Logo opnemen in QR codes

en: Include the "coupon discount" in % commission calculations.
nl_NL: Neem de "coupon korting" mee in % commissie berekeningen.

en: Increase All Future Commission Earned By:
nl_NL: Verhoog alle toekomstige verdiende commissies met:

en: Increase all future commission earnings by percentage
nl_NL: Verhoog alle toekomstige provisie-inkomsten met een percentage

en: Increased
nl_NL: Verhoogd

en: Increased or Decreased
nl_NL: Verhoogd of Verlaagd

en: Individual Use Only
nl_NL: Alleen voor individueel gebruik

en: Info & Help
nl_NL: Info en hulp

en: Information:
nl_NL: Informatie:

en: Instead of being a shortcode displayed on a page within your theme, the affiliate portal is its own standalone full-screen page with a modern unique design.
nl_NL: In plaats van een shortcode die wordt weergegeven op een pagina binnen je thema, is het affiliate portaal een eigen, op zichzelf staande schermvullende pagina met een modern, uniek ontwerp.

en: Instructions & Plugin Details
nl_NL: Instructies en details van de plugin

en: Integrations
nl_NL: Integraties

en: International (SWIFT)
nl_NL: Internationaal (SWIFT)

en: International SWIFT accounts → Receive local currency (converted from your store currency)
nl_NL: Internationale SWIFT-rekeningen → Ontvang lokale valuta (omgerekend vanuit je winkelvaluta)

en: Intro Text
nl_NL: Intro Tekst

en: Invalid IBAN format or IBAN not supported for this country.
nl_NL: Ongeldig IBAN-formaat of IBAN niet ondersteund voor dit land.

en: Invalid SWIFT/BIC code format or bank not found.
nl_NL: Ongeldig SWIFT/BIC-codeformaat of bank niet gevonden.

en: Invalid UK sort code format. Must be 6 digits (e.g., 12-34-56).
nl_NL: Ongeldig UK sorteercodeformaat. Moet 6 cijfers zijn (bijv. 12-34-56).

en: Invalid US routing number or bank not found.
nl_NL: Ongeldig Amerikaans routeringsnummer of bank niet gevonden.

en: Invalid account email address.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres voor account.

en: Invalid account holder name format. Only letters, numbers and basic punctuation allowed.
nl_NL: Ongeldig formaat naam rekeninghouder. Alleen letters, cijfers en leestekens zijn toegestaan.

en: Invalid account number format for this bank type.
nl_NL: Ongeldig rekeningnummerformaat voor dit banktype.

en: Invalid address format or missing required address fields.
nl_NL: Ongeldige adresnotatie of ontbrekende verplichte adresvelden.

en: Invalid affiliate username.
nl_NL: Ongeldige affiliate gebruikersnaam.

en: Invalid country code or country not supported by Wise.
nl_NL: Ongeldige landcode of land niet ondersteund door Wise.

en: Invalid coupon data.
nl_NL: Ongeldige coupongegevens.

en: Invalid email address.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid nonce
nl_NL: Ongeldige nonce

en: Invalid request format. Please check all bank details are correctly formatted.
nl_NL: Ongeldig aanvraagformaat. Controleer of alle bankgegevens correct zijn geformatteerd.

en: Invalid request. Please refresh and try again.
nl_NL: Ongeldig verzoek. Vernieuwen en opnieuw proberen.

en: Invalid user ID.
nl_NL: Ongeldig gebruikers-ID.

en: Invite
nl_NL: Uitnodigen

en: Invite Sent
nl_NL: Uitnodiging verzonden

en: Invite URL Variable
nl_NL: URL uitnodigen Variabele

en: Invite new members to your affiliate network:
nl_NL: Nodig nieuwe leden uit voor je partnernetwerk:

en: Invite sent to
nl_NL: Uitnodiging verstuurd naar

en: Invoice & Statement Settings
nl_NL: Factuur- en afschriftinstellingen

en: Invoice upload is required for this payout method.
nl_NL: Voor deze uitbetalingsmethode is het uploaden van facturen vereist.

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Invoices (Payouts)
nl_NL: Facturen (Uitbetalingen)

en: Invoices and Statements
nl_NL: Facturen en afschriften

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: It will set one as priority, so if both are set, the commission settings for your chosen priority will be used.
nl_NL: Het zal er één als prioriteit instellen, dus als beide zijn ingesteld, zullen de commissie-instellingen voor de door jou gekozen prioriteit worden gebruikt.

en: It will take longer if you select a large date range, or have lots of orders and coupons.
nl_NL: Het duurt langer als je een groot datumbereik selecteert of veel bestellingen en coupons hebt.

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Join Date:
nl_NL: Datum lid:

en: Landing Page
nl_NL: Landingspagina

en: Landing Pages
nl_NL: Landingspagina's

en: Landing Pages Text
nl_NL: Landingspagina's Tekst

en: Large
nl_NL: Groot

en: Large (12px)
nl_NL: Groot (12px)

en: Last 30 Days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last 7 Days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last Month
nl_NL: Laatste maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Last-Click Attribution (Default)
nl_NL: Laatste-klik attributie (standaard)

en: Last-Click: New referral links overwrite referral cookies and auto-applied coupon with the latest affiliate.
nl_NL: Laatste klik: Nieuwe verwijzingslinks overschrijven verwijzingscookies en automatisch toegepaste coupons met de laatste affiliate.

en: Latest %2$s
nl_NL: Laatste %2$s

en: Latest Clicks / Visits
nl_NL: Laatste klikken / bezoeken

en: Latest News & Updates
nl_NL: Laatste nieuws en updates

en: Latest Referral Visits
nl_NL: Laatste verwijzingen

en: Latest Referrals
nl_NL: Laatste verwijzingen

en: Latest orders referred by your sub-affiliates
nl_NL: Laatste bestellingen die zijn doorverwezen door je subfilialen

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Learn More
nl_NL: Meer leren

en: Learn More.
nl_NL: Leer meer.

en: Learn more about PRO at
nl_NL: Kom meer te weten over PRO op

en: Learn more about Pro and upgrade at
nl_NL: Meer informatie over Pro en upgraden op

en: Learn more about how dynamic landing pages works.
nl_NL: Lees meer over hoe dynamische landingspagina's werken.

en: Learn more about payouts.
nl_NL: Lees meer over uitbetalingen.

en: Learn more.
nl_NL: Meer informatie.

en: LearnDash – Integration Guide
nl_NL: LearnDash - Integratiegids

en: Leave empty to use the default rates for the individual affiliate.
nl_NL: Laat leeg om de standaardtarieven voor de individuele affiliate te gebruiken.

en: Leave empty to use your default "header image".
nl_NL: Laat leeg om je standaard "headerafbeelding" te gebruiken.

en: Left
nl_NL: Links

en: Less
nl_NL: Minder

en: Lets get started...
nl_NL: Laten we beginnen...

en: Lifetime Affiliate Referrer (Coupon Code)
nl_NL: Levenslange Affiliate Verwijzer (Couponcode)

en: Lifetime Affiliate: Expire Date
nl_NL: Levenslange affiliate: Vervaldatum

en: Lifetime Commission
nl_NL: Commissie voor het leven

en: Lifetime Commission Expiry
nl_NL: Levenslange Commissie Verlopen

en: Lifetime Commission Expiry (Days)
nl_NL: Lifetime Commissie Vervaldatum (Dagen)

en: Lifetime Commission:
nl_NL: Commissie voor het leven:

en: Lifetime Referrer
nl_NL: Levenslange verwijzer

en: LifterLMS – Integration Guide
nl_NL: LifterLMS - Integratiegids

en: Limit Per User
nl_NL: Limiet per gebruiker

en: Limit coupons to new customers only (first order)
nl_NL: Beperk coupons alleen tot nieuwe klanten (eerste bestelling)

en: Limit payout methods available for this group.
nl_NL: Beperk uitbetalingsmethoden beschikbaar voor deze groep.

en: Limit to certain user roles & groups?
nl_NL: Beperken tot bepaalde gebruikersrollen en -groepen?

en: Line Graph
nl_NL: Lijngrafiek

en: Link Stats
nl_NL: Link Statistieken

en: List ID
nl_NL: Lijst ID

en: List Token
nl_NL: Lijst Token

en: List of products sold this month:
nl_NL: Lijst met producten die deze maand zijn verkocht:

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Live creative preview:
nl_NL: Live creatief voorbeeld:

en: Load tabs individually with Ajax.
nl_NL: Tabbladen afzonderlijk laden met Ajax.

en: Load tabs on affiliate dashboard as separate pages.
nl_NL: Tabbladen op het affiliate dashboard laden als aparte pagina's.

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Loading...
nl_NL: Aan het laden...

en: Loading…
nl_NL: Aan het laden..

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login to your account.
nl_NL: Inloggen op je account.

en: Logout
nl_NL: Afmelden

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: MANAGE CATEGORIES
nl_NL: CATEGORIEËN BEHEREN

en: MLA - Pending Payments
nl_NL: MLA - Uitstaande betalingen

en: MLA - Unpaid Commission
nl_NL: MLA - Onbetaalde commissie

en: MLA Affiliate Portal
nl_NL: MLA partnerportaal

en: MLA Affiliate Portal URL:
nl_NL: MLA Affiliate portaal URL:

en: MLA Commission
nl_NL: MLA Commissie

en: MLA Dashboard
nl_NL: MLA-dashboard

en: MLA Dashboard Access
nl_NL: MLA Dashboard Toegang

en: MLA Dashboard Page (ID):
nl_NL: MLA Dashboardpagina (ID):

en: MLA Dashboard Page:
nl_NL: MLA Dashboardpagina:

en: MLA Dashboard Sections
nl_NL: MLA-dashboardonderdelen

en: MLA Network
nl_NL: MLA Netwerk

en: MLA Portal Page Slug
nl_NL: MLA portaal pagina Slug

en: MLA Portal Page Title
nl_NL: MLA Portaal Pagina Titel

en: MLA Settings
nl_NL: MLA-instellingen

en: MLA access for user roles & groups
nl_NL: MLA-toegang voor gebruikersrollen en -groepen

en: MLA dashboard is currently unavailable.
nl_NL: Het MLA-dashboard is momenteel niet beschikbaar.

en: MLA summary
nl_NL: MLA samenvatting

en: MLA will allow affiliates to refer other affiliate users, and gain commission depending on their referral tier.
nl_NL: Met MLA kunnen filialen andere gebruikers doorverwijzen en commissie krijgen afhankelijk van hun doorverwijsniveau.

en: MORE
nl_NL: MEER

en: MP4 Download:
nl_NL: MP4 downloaden:

en: MP4 Video:
nl_NL: MP4-video:

en: MailPoet is not installed or activated.
nl_NL: MailPoet is niet geïnstalleerd of geactiveerd.

en: Mailing List Integrations
nl_NL: Mailinglijst integraties

en: Make MLA Dashboard "Invite Only"
nl_NL: MLA Dashboard "Alleen uitgenodigden" maken

en: Make MLA invite links also work as a normal referral link.
nl_NL: Zorg ervoor dat MLA uitnodigingslinks ook werken als een normale doorverwijslink.

en: Make all dashboard URLs private/hidden to everyone except administrators and assigned user.
nl_NL: Maak alle dashboard URL's privé/verborgen voor iedereen, behalve voor beheerders en toegewezen gebruikers.

en: Make sure template codes match the exact name of an existing template coupon code, otherwise the coupon may not be created automatically.
nl_NL: Zorg ervoor dat sjablooncodes overeenkomen met de exacte naam van een bestaande sjablooncouponcode, anders wordt de coupon mogelijk niet automatisch aangemaakt.

en: Make sure this matches the exact name of an existing template coupon code (case sensitive).
nl_NL: Zorg ervoor dat dit overeenkomt met de exacte naam van een bestaande sjablooncouponcode (hoofdlettergevoelig).

en: Make sure to verify your account and update your company information.
nl_NL: Zorg ervoor dat je je account verifieert en je bedrijfsgegevens bijwerkt.

en: Make the invoice upload option required.
nl_NL: Maak de optie voor het uploaden van facturen verplicht.

en: Make the order "ID" clickable for admins.
nl_NL: Maak de "ID" van de bestelling klikbaar voor admins.

en: Make this bonus hidden from the affiliate dashboard
nl_NL: Maak deze bonus verborgen in het affiliate dashboard

en: Manage %s
nl_NL: Beheer %s

en: Manage Categories
nl_NL: Categorieën beheren

en: Manage and track payout requests from your affililates.
nl_NL: Beheer en volg uitbetalingsverzoeken van je affiliatepartners.

en: Manage/Track Payouts
nl_NL: Beheer/volg uitbetalingen

en: Manual Admin Requests:
nl_NL: Handmatige beheerverzoeken:

en: Manual Affiliate Requests:
nl_NL: Handmatige verzoeken voor filialen:

en: Manually add a domain to a coupon for direct link tracking.
nl_NL: Voeg handmatig een domein toe aan een coupon voor het volgen van directe links.

en: Mark as Paid
nl_NL: Markeren als betaald

en: Mark as Paid (manual)
nl_NL: Markeren als betaald (handmatig)

en: Mark as paid if you have completed the transfer in Wise manually.
nl_NL: Markeer als betaald als je de overdracht in Wise handmatig hebt voltooid.

en: Mark as paid.
nl_NL: Markeer als betaald.

en: Maximum Spend
nl_NL: Maximale besteding

en: Maximum amount of "latest orders" to show at once:
nl_NL: Maximum aantal "nieuwste bestellingen" dat in één keer wordt getoond:

en: Maximum commission per order:
nl_NL: Maximale commissie per bestelling:

en: Maximum orders per request reached
nl_NL: Maximum aantal orders per aanvraag bereikt

en: MemberPress – Integration Guide
nl_NL: MemberPress - Integratiegids

en: Merge Tags:
nl_NL: Tags samenvoegen:

en: Method
nl_NL: Methode

en: Milestone & Thank You
nl_NL: Mijlpaal & Bedankje

en: Minimum Spend
nl_NL: Minimale besteding

en: Missing required fields:
nl_NL: Verplichte velden ontbreken:

en: Mobile Menu
nl_NL: Mobiel menu

en: Mobile Menu Style
nl_NL: Stijl mobiel menu

en: Modules & Features
nl_NL: Modules en functies

en: Money Bill
nl_NL: Geldrekening

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month:
nl_NL: Maand:

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Monthly Leaderboard Highlights
nl_NL: Hoogtepunten van het maandelijkse klassement

en: Monthly Performance Tips
nl_NL: Maandelijkse prestatietips

en: Monthly Summary
nl_NL: Maandelijks overzicht

en: More
nl_NL: Meer

en: More features coming soon. Get access to all future features included in the Pro version!
nl_NL: Binnenkort meer functies. Krijg toegang tot alle toekomstige functies in de Pro-versie!

en: Multi-Currency Settings
nl_NL: Instellingen voor meerdere valuta

en: Multi-Currency Support
nl_NL: Ondersteuning voor meerdere valuta

en: Multi-Currency Support &amp; Setup
nl_NL: Multi-valuta ondersteuning &amp; Setup

en: Multi-Level Affiliate Emails
nl_NL: Multi-Level Affiliate E-mails

en: Multi-Level Affiliate Portal
nl_NL: Multi-Level Affiliate Portaal

en: Multi-Level Affiliates
nl_NL: Multi-Level Filialen

en: My Affiliate Coupons
nl_NL: Mijn Affiliate Coupons

en: My PRO features and settings are not showing. How do I fix this?
nl_NL: Mijn PRO functies en instellingen worden niet weergegeven. Hoe los ik dit op?

en: My email notifications are not working. How do I fix this?
nl_NL: Mijn e-mailmeldingen werken niet. Hoe los ik dit op?

en: NOTE: If set to "Completed Date", only orders that have been marked as "completed" (at-least once) can be displayed on the dashboard.
nl_NL: OPMERKING: Als dit is ingesteld op "Datum voltooid", kunnen alleen bestellingen die zijn gemarkeerd als "voltooid" (ten minste één keer) worden weergegeven op het dashboard.

en: NOTE: In some rare cases, or certain themes, this option may not work and will show the "loading..." animation continuously. In this case, simply disable it or contact us to look into fixing it for you.
nl_NL: OPMERKING: In sommige zeldzame gevallen, of bij bepaalde thema's, werkt deze optie niet en wordt de "loading..." animatie continu getoond. Schakel deze optie in dat geval gewoon uit of neem contact met ons op om te kijken of we dit voor je kunnen oplossen.

en: NOTE: Updating the conversion rates below will only update the totals for NEW orders (if the affiliate dashboard has been viewed at-least once).
nl_NL: OPMERKING: Als je de conversiepercentages hieronder bijwerkt, worden alleen de totalen voor NIEUWE bestellingen bijgewerkt (als het affiliate dashboard ten minste één keer is bekeken).

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name / User Role
nl_NL: Naam / gebruikersrol

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Need help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Need help? Have a suggestion?
nl_NL: Hulp nodig? Heb je een suggestie?

en: Need help? Have a suggestion? Found a bug?
nl_NL: Hulp nodig? Heb je een suggestie? Een bug gevonden?

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: Never update the saved "commission" value for past orders.
nl_NL: Werk de opgeslagen "commissie"-waarde voor eerdere bestellingen nooit bij.

en: New "Direct Link Tracking" Domain
nl_NL: Nieuw "Direct Link Tracking" domein

en: New Affiliate Account Created
nl_NL: Nieuw Affiliate Account Aangemaakt

en: New Affiliate Application
nl_NL: Nieuwe Affiliate Aanvraag

en: New Affiliate Banners & Copy Available
nl_NL: Nieuwe Affiliate Banners & Kopij Beschikbaar

en: New Bonus
nl_NL: Nieuwe bonus

en: New Commission Payout
nl_NL: Nieuwe Commissie Uitbetaling

en: New Commission Payout!
nl_NL: Nieuwe Commissie Uitbetaling!

en: New Creatives & Assets
nl_NL: Nieuwe creaties en middelen

en: New Customers Only
nl_NL: Alleen nieuwe klanten

en: New Customers Only (First Order)
nl_NL: Alleen nieuwe klanten (eerste bestelling)

en: New Domain Request (Direct Link Tracking)
nl_NL: Nieuw domein aanvragen (directe link volgen)

en: New Order Referral
nl_NL: Nieuwe bestelling doorverwijzen

en: New Payout Request
nl_NL: Nieuw uitbetalingsverzoek

en: New Payout Request (Bulk Scheduled)
nl_NL: Nieuw uitbetalingsverzoek (bulk gepland)

en: New Payout Request: {coupon}
nl_NL: Nieuw uitbetalingsverzoek: {coupon}

en: New Performance Bonus – Unlock Extra Commission This Month
nl_NL: Nieuwe prestatiebonus - speel deze maand extra commissie vrij

en: New Product Launch
nl_NL: Lancering nieuw product

en: New Product Launch – High Conversion Opportunity
nl_NL: Lancering nieuw product - kans op hoge conversie

en: New Referral Emails
nl_NL: Nieuwe aanbevelingsmails

en: New Sub-Affiliate Referral
nl_NL: Nieuwe subfiliaalverwijzing

en: New Sub-Affiliate Signup
nl_NL: Aanmelden nieuwe sub-Affiliate

en: New Subscription (Parent Order)
nl_NL: Nieuw abonnement (Ouder bestelling)

en: New User Role:
nl_NL: Nieuwe gebruikersrol:

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw-Zeeland

en: New customers only?
nl_NL: Alleen nieuwe klanten?

en: New role added successfully.
nl_NL: Nieuwe rol succesvol toegevoegd.

en: Newest %s Coupons
nl_NL: Nieuwste %s Coupons

en: Newly Created (Welcome Bonus)
nl_NL: Nieuw gecreëerd (welkomstbonus)

en: Newsletter Settings
nl_NL: Nieuwsbrief Instellingen

en: Newsletters
nl_NL: Nieuwsbrieven

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Page
nl_NL: Volgende

en: Next, select the MLA dashboard page below (where you added the shortcode), and customise the other settings to your requirements.
nl_NL: Selecteer vervolgens de onderstaande dashboardpagina van MLA (waar je de shortcode hebt toegevoegd) en pas de overige instellingen aan je wensen aan.

en: Next, simply <a href="%s">add new creatives</a> and they will be displayed in the new "Creatives" tab on the affiliate dashboard.
nl_NL: Vervolgens hoef je alleen maar <a href="%s">nieuwe creatives toe te voegen</a> en ze worden weergegeven op het nieuwe tabblad "Creatives" op het affiliate dashboard.

en: Next, we need to setup the affiliate registration system.
nl_NL: Vervolgens moeten we het affiliate registratiesysteem instellen.

en: Next, you need to create the affiliate registration page on your website.
nl_NL: Vervolgens moet je de affiliate registratiepagina op je website maken.

en: No
nl_NL: Geen

en: No Campaign
nl_NL: Geen campagne

en: No Default
nl_NL: Geen standaard

en: No Discount
nl_NL: Geen Korting

en: No Discount (Tracking Only)
nl_NL: Geen korting (alleen tracking)

en: No Email Required:
nl_NL: Geen e-mail nodig:

en: No SMTP plugin detected. Configure an SMTP provider (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) before bulk sending for better deliverability & reduced spam risk.
nl_NL: Geen SMTP plugin gedetecteerd. Configureer een SMTP-provider (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) voordat je bulkverzendingen doet voor een betere deliverability & minder risico op spam.

en: No SMTP plugin detected. For improved deliverability & reliability (avoid spam filtering) configure an SMTP provider (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) before sending large newsletters.
nl_NL: Geen SMTP plugin gedetecteerd. Voor een betere bezorgbaarheid & betrouwbaarheid (voorkom spamfiltering) moet je een SMTP-provider configureren (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) voordat je grote nieuwsbrieven verstuurt.

en: No Wise account is required for the recipient.
nl_NL: De ontvanger heeft geen Wise-account nodig.

en: No activity found for this affiliate.
nl_NL: Geen activiteit gevonden voor deze partner.

en: No affiliate coupons are assigned to your account.
nl_NL: Geen affiliate coupons toegewezen aan je account.

en: No affiliate dashboard found.
nl_NL: Geen affiliate dashboard gevonden.

en: No affiliate dashboard found. Please contact us.
nl_NL: Geen affiliate dashboard gevonden. Neem contact met ons op.

en: No bonuses or rewards are available for this group.
nl_NL: Er zijn geen bonussen of beloningen beschikbaar voor deze groep.

en: No categories found
nl_NL: Geen categorieën gevonden

en: No clicks available.
nl_NL: Geen klikken beschikbaar.

en: No coupon ID has been selected.
nl_NL: Er is geen coupon ID geselecteerd.

en: No coupons assigned to this affiliate.
nl_NL: Geen coupons toegewezen aan deze partner.

en: No coupons were used for this order.
nl_NL: Er zijn geen kortingsbonnen gebruikt voor deze bestelling.

en: No creatives are available for this group.
nl_NL: Er zijn geen creatieven beschikbaar voor deze groep.

en: No creatives available at this time.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen creatives beschikbaar.

en: No data available for this tab.
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar voor dit tabblad.

en: No leaderboard data available yet this month.
nl_NL: Deze maand zijn er nog geen klassementen beschikbaar.

en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

en: No new %s coupons found.
nl_NL: Geen nieuwe %s coupons gevonden.

en: No newsletters created yet. Click "Add New" to start.
nl_NL: Nog geen nieuwsbrieven gemaakt. Klik op "Nieuw toevoegen" om te beginnen.

en: No orders found.
nl_NL: Geen bestellingen gevonden.

en: No payout history found.
nl_NL: Geen uitbetalingsgeschiedenis gevonden.

en: No payout methods are available currently.
nl_NL: Er zijn momenteel geen uitbetalingsmethoden beschikbaar.

en: No payout methods are enabled. Please enable at least one in the %s settings.
nl_NL: Er zijn geen uitbetalingsmethoden ingeschakeld. Schakel er ten minste één in bij de %s instellingen.

en: No payouts found
nl_NL: Geen uitbetalingen gevonden

en: No products found.
nl_NL: Geen producten gevonden.

en: No recent activity found.
nl_NL: Geen recente activiteit gevonden.

en: No recent clicks found.
nl_NL: Geen recente klikken gevonden.

en: No recent referral orders found.
nl_NL: Geen recente verwijzingsopdrachten gevonden.

en: No recent referrals found for this affiliate's coupons. This could mean that the assigned coupons have not been used in any orders yet, or the orders are still pending.
nl_NL: Geen recente verwijzingen gevonden voor de coupons van deze partner. Dit kan betekenen dat de toegewezen coupons nog niet zijn gebruikt in bestellingen, of dat de bestellingen nog in behandeling zijn.

en: No recent visits found for this affiliate's coupons.
nl_NL: Geen recente bezoeken gevonden voor de kortingsbonnen van deze partner.

en: No role specified.
nl_NL: Geen rol gespecificeerd.

en: No roles assigned
nl_NL: Geen rollen toegewezen

en: No template coupon configured. Please set up a template coupon in the settings.
nl_NL: Geen sjablooncoupon ingesteld. Stel een sjablooncoupon in bij de instellingen.

en: No template coupons assigned.
nl_NL: Er zijn geen sjablooncoupons toegewezen.

en: No valid coupon codes found for this affiliate.
nl_NL: Geen geldige couponcodes gevonden voor deze partner.

en: Non-Affiliate Coupon Settings
nl_NL: Instellingen voor niet-geaffilieerde coupons

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Normally it will just show the coupon name, discount, usage, and button to direct them to the unique URL ID, for the affiliate dashboard for that coupon.
nl_NL: Normaal gesproken wordt alleen de naam van de coupon getoond, de korting, het gebruik en een knop om ze naar de unieke URL ID te leiden, voor het affiliate dashboard voor die coupon.

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Not Connected
nl_NL: Niet aangesloten

en: Not Converted
nl_NL: Niet geconverteerd

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Not found.
nl_NL: Niet gevonden.

en: Not provided
nl_NL: Niet verstrekt

en: Not set
nl_NL: Niet ingesteld

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Note: "Unpaid Commission" will start from "0" and will only start tracking after you installed the "PRO" version and activated the payouts functionality.
nl_NL: Opmerking: "Niet-betaalde commissie" begint bij "0" en wordt pas bijgehouden nadat je de "PRO" versie hebt geïnstalleerd en de uitbetalingsfunctionaliteit hebt geactiveerd.

en: Note: Changing these tax settings will affect stats for all coupons and all new/past orders. Stats are refreshed next time there is a new order (for that specific coupon), or you click the "refresh all data" button in "debug" settings to refresh ALL coupon stats.
nl_NL: Opmerking: Het wijzigen van deze belastinginstellingen heeft invloed op de statistieken voor alle coupons en alle nieuwe/vorige bestellingen. De statistieken worden ververst de volgende keer dat er een nieuwe bestelling is (voor die specifieke coupon), of je klikt op de knop "alle gegevens verversen" in de "foutopsporingsinstellingen" om ALLE couponstatistieken te verversen.

en: Note: Currently only the "EUR" base store currency is supported on the free API plan.
nl_NL: Opmerking: Momenteel wordt alleen de "EUR" basisvaluta ondersteund op het gratis API plan.

en: Note: If enabled, any new clicks (from the same visitor) within the same minute as another will not be logged, and will keep the same ID as the initial click (to prevent spamming the logs).
nl_NL: Opmerking: Als dit is ingeschakeld, worden nieuwe klikken (van dezelfde bezoeker) binnen dezelfde minuut als een andere klik niet gelogd en houden ze dezelfde ID als de eerste klik (om spammen van de logs te voorkomen).

en: Note: If required, you can customise more calculation settings in the plugin settings page.
nl_NL: Opmerking: Indien nodig kun je meer berekeningsinstellingen aanpassen op de instellingenpagina van de plugin.

en: Note: If statements are showing "page not found", simply click save in your
nl_NL: Opmerking: Als de verklaringen "pagina niet gevonden" laten zien, klik je gewoon op opslaan in je

en: Note: If you edit this, any previous short URLs created by your affiliates (with the old slug) will stop working.
nl_NL: Opmerking: Als je dit aanpast, zullen alle eerdere korte URL's die zijn aangemaakt door je partners (met de oude slug) niet meer werken.

en: Note: Payouts can only be made if you have the required funds in your PayPal account.
nl_NL: Let op: Uitbetalingen kunnen alleen worden gedaan als je het vereiste bedrag op je PayPal-rekening hebt staan.

en: Note: Payouts can only be made if you have the required funds in your Stripe account.
nl_NL: Opmerking: Uitbetalingen kunnen alleen worden gedaan als je het vereiste bedrag op je Stripe-account hebt staan.

en: Note: There are lots more options available in the settings page.
nl_NL: Opmerking: Er zijn nog veel meer opties beschikbaar op de instellingenpagina.

en: Note: This is an integration for a 3rd-party plugin. We are not affiliated with, and do not have any control over the features and functionality offered by the "%s" plugin.
nl_NL: Opmerking: Dit is een integratie voor een plugin van derden. We zijn niet verbonden met en hebben geen controle over de functies en functionaliteit die worden aangeboden door de "%s" plugin.

en: Note: This will only show for users that are not currently assigned to any affiliate coupons. They must also be logged in, or have selected "Create an account?" for it to show.
nl_NL: Opmerking: Dit wordt alleen weergegeven voor gebruikers die momenteel niet zijn toegewezen aan een affiliate coupon. Ze moeten ook ingelogd zijn of "Een account aanmaken?" hebben geselecteerd om dit te kunnen zien.

en: Note: We recommended using
nl_NL: Opmerking: We raden aan om

en: Note: When enabled, any existing orders that do not currently have a conversion rate set, will save the rate as the rate set below (when the affiliate dashboard is next loaded).
nl_NL: Opmerking: Wanneer deze optie is ingeschakeld, zullen bestaande bestellingen waarvoor nog geen conversiepercentage is ingesteld, worden opgeslagen als het hieronder ingestelde percentage (wanneer het affiliate dashboard de volgende keer wordt geladen).

en: Note: When updating these settings saved data will be refreshed for all dashboards automatically (first page load may take longer).
nl_NL: Opmerking: Bij het bijwerken van deze instellingen worden opgeslagen gegevens voor alle dashboards automatisch ververst (het laden van de eerste pagina kan langer duren).

en: Note: You can customise some other email notifications on the plugin settings page later if needed.
nl_NL: Opmerking: Je kunt sommige andere e-mailmeldingen later aanpassen op de instellingenpagina van de plugin als dat nodig is.

en: Note: You can customise the registration system more in the plugin settings page.
nl_NL: Opmerking: Je kunt het registratiesysteem verder aanpassen in de instellingenpagina van de plugin.

en: Note: Your users can also register themselves as affiliates using the <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a>.
nl_NL: Opmerking: Je gebruikers kunnen zichzelf ook registreren als affiliate met het <a href="%s" target="_blank">registratieformulier voor affiliates</a>.

en: Notes:
nl_NL: Opmerkingen:

en: Notice (admin only): Page constantly loading? Try refreshing the page.
nl_NL: Bericht (alleen voor beheerders): Pagina wordt constant geladen? Probeer de pagina te verversen.

en: Notifications Settings
nl_NL: Instellingen meldingen

en: Number of Extra Currencies
nl_NL: Aantal extra valuta's

en: Number of Tiers
nl_NL: Aantal niveaus

en: Number of custom tabs
nl_NL: Aantal aangepaste tabbladen

en: Number of days the referral cookie is stored
nl_NL: Aantal dagen dat de verwijzingscookie wordt opgeslagen

en: On the dashboard, the affiliate can generate their own custom links for specific pages or products on your website.
nl_NL: Op het dashboard kan de affiliate zijn eigen aangepaste links genereren voor specifieke pagina's of producten op je website.

en: Once Per Day
nl_NL: Eenmaal per dag

en: Once Per Month
nl_NL: Eenmaal per maand

en: Once Per Week
nl_NL: Eenmaal per week

en: Once Per Year
nl_NL: Eenmaal per jaar

en: Once configured, your affiliates can select "Wise Bank Transfer" as their payout method and enter their bank details.
nl_NL: Eenmaal geconfigureerd kunnen je affiliates "Wise Bank Transfer" selecteren als hun uitbetalingsmethode en hun bankgegevens invoeren.

en: Once you have installed/activated both the integration addon, and the wallet plugin, refresh this page. You will then be able to enable it in the "Wallet System" dropdown above.
nl_NL: Zodra je zowel de integratie-addon als de portemonnee-plugin hebt geïnstalleerd/geactiveerd, vernieuw je deze pagina. Je kunt het dan inschakelen in het keuzemenu "Portemonneesysteem" hierboven.

en: One-Time
nl_NL: Eenmalig

en: Only enable this if you have multiple different "final" order statuses that should grant "unpaid commission".
nl_NL: Schakel dit alleen in als je meerdere verschillende "definitieve" bestelstatussen hebt die "onbetaalde commissie" moeten toekennen.

en: Only schedule payouts for specific payout methods.
nl_NL: Plan alleen uitbetalingen voor specifieke uitbetalingsmethoden.

en: Only select any "final" order statuses for your orders, once it has been paid and delivered. If you select multiple, make sure no orders are applied to more than one of these statuses at any time.
nl_NL: Selecteer alleen "definitieve" bestelstatussen voor je bestellingen als ze betaald en geleverd zijn. Als je meerdere statussen selecteert, zorg er dan voor dat geen enkele bestelling op meer dan één van deze statussen wordt toegepast.

en: Only show coupons assigned to an %s user.
nl_NL: Toon alleen coupons die zijn toegewezen aan een geaffilieerde gebruiker.

en: Only show coupons where sales have
nl_NL: Toon alleen coupons waar de verkoop

en: Only show users with the "coupon affiliate" role when manually assigning users to coupons.
nl_NL: Toon alleen gebruikers met de "coupon affiliate" rol bij het handmatig toewijzen van gebruikers aan coupons.

en: Only show/include tax on the statement if user has entered a tax/VAT number.
nl_NL: Toon/verwerk de belasting alleen op het afschrift als de gebruiker een belasting-/VAT-nummer heeft ingevoerd.

en: Only showing coupons that are assigned to an %s user.
nl_NL: Laat alleen coupons zien die zijn toegewezen aan een geaffilieerde gebruiker.

en: Only the user assigned to this coupon can update their payout method details.
nl_NL: Alleen de gebruiker die is toegewezen aan deze coupon kan de details van de uitbetalingsmethode bijwerken.

en: Only trigger lifetime referral if coupon is assigned to user.
nl_NL: Activeer levenslange verwijzing alleen als coupon is toegewezen aan gebruiker.

en: Oops, an error occurred when attempting to send PayPal payment for payout
nl_NL: Oeps, er is een fout opgetreden bij het verzenden van de PayPal-betaling voor uitbetaling

en: Open as external link instead of tab?
nl_NL: Openen als externe link in plaats van tabblad?

en: Open setup guide in new tab
nl_NL: Open de installatiegids in een nieuw tabblad

en: Option name:
nl_NL: Naam optie:

en: Optional custom message to include in the notification email.
nl_NL: Optioneel aangepast bericht om op te nemen in de notificatiemail.

en: Optional: Custom commission "fixed amount per order" for this coupon.
nl_NL: Optioneel: Aangepaste commissie "vast bedrag per bestelling" voor deze coupon.

en: Optional: Custom commission "fixed amount per product" for this coupon.
nl_NL: Optioneel: Aangepaste commissie "vast bedrag per product" voor deze coupon.

en: Optional: Custom commission "percentage of total order" for this coupon.
nl_NL: Optioneel: Aangepaste commissie "percentage van totale bestelling" voor deze coupon.

en: Optional: How many days after being assigned as a "lifetime" referral should it expire, and the customer be unlinked from the customer.
nl_NL: Optioneel: Hoeveel dagen na toewijzing als een "levenslange" verwijzing moet deze verlopen, en moet de klant worden losgekoppeld van de klant.

en: Options (One Per Line)
nl_NL: Opties (Eén per regel)

en: Or click here
nl_NL: Of klik hier

en: Or share your referral link:
nl_NL: Of deel je doorverwijslink:

en: Or you can click the button below to automatically generate the page for you:
nl_NL: Of je kunt op de knop hieronder klikken om de pagina automatisch voor je te genereren:

en: Order Date
nl_NL: Bestel Datum

en: Order ID
nl_NL: Bestel ID

en: Order Status
nl_NL: Bestelstatus

en: Order Status:
nl_NL: Bestelstatus:

en: Order Total
nl_NL: Bestelling Totaal

en: Order status for "unpaid commission" to be granted:
nl_NL: Orderstatus voor "onbetaalde commissie" toe te kennen:

en: Order statuses for "unpaid commission" to be granted:
nl_NL: Opdrachtstatussen voor "onbetaalde commissie" toe te kennen:

en: Order/Sales Tracking
nl_NL: Bestelling/Verkoop volgen

en: Ordered HTML list of top 5 affiliates this month (sales/commission)
nl_NL: Geordende HTML lijst van top 5 affiliates deze maand (omzet/commissie)

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Orders Tab Custom Text
nl_NL: Tabblad Bestellingen Aangepaste tekst

en: Other
nl_NL: Andere

en: Other Colours
nl_NL: Andere kleuren

en: Other Dashboard Settings
nl_NL: Andere dashboardinstellingen

en: Other Features
nl_NL: Andere kenmerken

en: Other Information
nl_NL: Andere informatie

en: Other MLA Settings
nl_NL: Andere MLA-instellingen

en: Other PRO Modules
nl_NL: Andere PRO modules

en: Other Settings
nl_NL: Andere instellingen

en: Other Useful Links
nl_NL: Andere nuttige links

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: PDF Report Header Image (Logo)
nl_NL: PDF-rapportkopafbeelding (logo)

en: PDF Statements (Payouts)
nl_NL: PDF-overzichten (uitbetalingen)

en: PDF files accepted. Max file size 500KB.
nl_NL: PDF-bestanden worden geaccepteerd. Maximale bestandsgrootte 500KB.

en: PRO Modules
nl_NL: PRO modules

en: PRO Settings
nl_NL: PRO-instellingen

en: PRO features: Custom form fields, dynamic code generator, auto accept, auto registration, and join button on checkout.
nl_NL: PRO functies: Aangepaste formuliervelden, dynamische codegenerator, automatische acceptatie, automatische registratie en meedoen-knop bij het afrekenen.

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page Display
nl_NL: Pagina Weergave

en: Page Slug
nl_NL: Pagina Slak

en: Page Title
nl_NL: Pagina Titel

en: Page URL
nl_NL: Pagina URL

en: Page URL:
nl_NL: Pagina URL:

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Paid Commission:
nl_NL: Betaalde commissie:

en: Paid Memberships Pro – Integration Guide
nl_NL: Betaalde lidmaatschappen Pro - Integratiegids

en: Paid To
nl_NL: Betaald aan

en: Paid: When a payout is set as paid, the affiliates pending payout will be marked as paid, and the pending commission set to 0.
nl_NL: Betaald: Als een uitbetaling als betaald is ingesteld, wordt de uitbetaling van de affiliates in afwachting als betaald gemarkeerd, en de uitstaande commissie op 0 gezet.

en: Parent Affiliate User
nl_NL: Ouder Affiliate Gebruiker

en: Parent Bonus:
nl_NL: Bonus voor ouders:

en: Parent User
nl_NL: Ouder Gebruiker

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Pay via PayPal
nl_NL: Betalen via PayPal

en: Pay via PayPal.
nl_NL: Betaal via PayPal.

en: Pay via Store Credit
nl_NL: Betalen via winkelkrediet

en: Pay via Store Credit.
nl_NL: Betaal via Store Credit.

en: Pay via Stripe
nl_NL: Betalen via Stripe

en: Pay via Stripe.
nl_NL: Betaal via Stripe.

en: Pay via Wise
nl_NL: Betalen via Wise

en: Pay via Wise Bank
nl_NL: Betalen via Wise Bank

en: Pay via Wise Bank Transfer.
nl_NL: Betaal via Wise Bank Transfer.

en: PayPal Payouts
nl_NL: PayPal Uitbetalingen

en: PayPal Payouts Email
nl_NL: PayPal Uitbetalingen E-mail

en: PayPal Payouts payment method will allow you to one-click pay your affiliates directly into their PayPal account.
nl_NL: Met de betalingsmethode PayPal Payouts kun je je affiliates met één klik rechtstreeks op hun PayPal-rekening betalen.

en: Payment Cancelled
nl_NL: Betaling geannuleerd

en: Payment Completed!
nl_NL: Betaling voltooid!

en: Payment Details
nl_NL: Betalingsgegevens

en: Payment Details Field Label
nl_NL: Label veld betalingsgegevens

en: Payment Details Section Label
nl_NL: Label sectie Betalingsgegevens

en: Payment Message
nl_NL: Betalingsbericht

en: Payment Method
nl_NL: Betaalmethode

en: Payment Method Information
nl_NL: Informatie over betaalmethode

en: Payment Method Name
nl_NL: Naam betaalmethode

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment Subject
nl_NL: Betaling Onderwerp

en: Payment Threshold
nl_NL: Betalingsdrempel

en: Payment Threshold Required
nl_NL: Vereiste betalingsdrempel

en: Payment bounced back
nl_NL: Teruggestuurde betaling

en: Payment completed on
nl_NL: Betaling voltooid op

en: Payment completed successfully
nl_NL: Betaling succesvol afgerond

en: Payment sent successfully
nl_NL: Betaling succesvol verzonden

en: Payment was charged back
nl_NL: Betaling is teruggeboekt

en: Payment was reversed and refunded back into your account.
nl_NL: De betaling is teruggedraaid en teruggestort op je rekening.

en: Payment will be sent to
nl_NL: De betaling wordt gestuurd naar

en: Payment will be sent to bank account
nl_NL: Betaling wordt naar bankrekening gestuurd

en: Payout
nl_NL: Uitbetaling

en: Payout Amount
nl_NL: Uitbetalingsbedrag

en: Payout History
nl_NL: Uitbetalingsgeschiedenis

en: Payout ID
nl_NL: Uitbetaling ID

en: Payout ID:
nl_NL: Uitbetaling ID:

en: Payout Information
nl_NL: Uitbetalingsinformatie

en: Payout Method
nl_NL: Uitbetalingsmethode

en: Payout Method:
nl_NL: Uitbetalingsmethode:

en: Payout Methods
nl_NL: Uitbetalingsmethoden

en: Payout Requests (Payouts)
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken (Payouts)

en: Payout Settings
nl_NL: Uitbetalingsinstellingen

en: Payout Statement Details
nl_NL: Details uitbetalingsoverzicht

en: Payout requests currently awaiting approval.
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken wachten momenteel op goedkeuring.

en: Payout requests will be scheduled to send on the first day of the selected schedule.
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken worden gepland om op de eerste dag van het geselecteerde schema te versturen.

en: Payout settings are configured in the "Payouts" settings tab.
nl_NL: Uitbetalingsinstellingen worden geconfigureerd op het tabblad "Uitbetalingen".

en: Payout system not enabled
nl_NL: Uitbetalingssysteem niet ingeschakeld

en: Payouts
nl_NL: Uitbetalingen

en: Payouts (PRO)
nl_NL: Uitbetalingen (PRO)

en: Payouts Emails
nl_NL: Uitbetalingsmails

en: Payouts Features
nl_NL: Uitbetalingsfuncties

en: Payouts Settings
nl_NL: Instellingen uitbetalingen

en: Payouts Tab Custom Text
nl_NL: Tabblad Uitbetalingen Aangepaste tekst

en: Payouts are not enabled.
nl_NL: Uitbetalingen zijn niet ingeschakeld.

en: Payouts system not enabled or table not found.
nl_NL: Uitbetalingssysteem niet ingeschakeld of tabel niet gevonden.

en: Pending
nl_NL: In afwachting van

en: Pending %s Registrations
nl_NL: In afwachting van %s Registraties

en: Pending Affiliate User Role
nl_NL: In afwachting van Affiliate gebruikersrol

en: Pending Approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

en: Pending Domains:
nl_NL: In afwachting van domeinen:

en: Pending Payments
nl_NL: Uitstaande betalingen

en: Pending Payments:
nl_NL: Uitstaande betalingen:

en: Pending Payout
nl_NL: In afwachting van uitbetaling

en: Pending Payout Requests
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken in behandeling

en: Pending Payouts
nl_NL: In afwachting van uitbetalingen

en: Pending: When a payout is set as pending, the amount will be removed from the affiliates unpaid commission, and moved to pending commission.
nl_NL: In afwachting: Als een uitbetaling is ingesteld als in afwachting, wordt het bedrag verwijderd uit de onbetaalde commissie van de affiliates en verplaatst naar in afwachting van commissie.

en: Per User Role Commission
nl_NL: Commissie per gebruikersrol

en: Percent
nl_NL: Percentage

en: Percentage Amount Of Total Order
nl_NL: Percentage Bedrag van totale bestelling

en: Percentage Commission (% Of Total Order)
nl_NL: Percentage Commissie (% van totale bestelling)

en: Percentage Discount
nl_NL: Percentage Korting

en: Percentage Product Discount
nl_NL: Percentage productkorting

en: Percentage based on the "main" affiliate commission earnings
nl_NL: Percentage gebaseerd op de verdiensten van de "belangrijkste" affiliate commissie

en: Percentage based on the total order amount
nl_NL: Percentage gebaseerd op het totale orderbedrag

en: Percentage discount
nl_NL: Kortingspercentage

en: Percentage discount on cart.
nl_NL: Procentuele korting op winkelwagen.

en: Percentage of Affiliates Earnings (%)
nl_NL: Percentage van de winst van gelieerde ondernemingen (%)

en: Percentage of Order Total (%)
nl_NL: Percentage van totaal bestelling (%)

en: Performance & Debug
nl_NL: Prestaties en Debuggen

en: Performance Bonus
nl_NL: Prestatiebonus

en: Performance Bonus Announcement
nl_NL: Aankondiging prestatiebonus

en: Performance Bonuses
nl_NL: Prestatiebonussen

en: Performance Bonuses Settings
nl_NL: Prestatiebonussen Instellingen

en: Performance Settings
nl_NL: Prestatie-instellingen

en: Performance bonus settings are configured in the "Bonuses" settings tab.
nl_NL: Instellingen voor prestatiebonussen worden geconfigureerd op het tabblad "Bonussen" instellingen.

en: Permission denied
nl_NL: Toestemming geweigerd

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Piggy Bank
nl_NL: Spaarvarken

en: Place it before the "/* That's all, stop editing!" line
nl_NL: Plaats het voor de regel "/* Dat is alles, stop met bewerken!

en: Placeholders
nl_NL: Plaatshouders

en: Plain HTML
nl_NL: Eenvoudige HTML

en: Plain HTML (no WooCommerce styling)
nl_NL: Eenvoudige HTML (geen WooCommerce styling)

en: Please CLEAR YOUR CACHE to ensure frontend changes are applied.
nl_NL: CLEAR YOUR CACHE om er zeker van te zijn dat de wijzigingen aan de voorkant worden toegepast.

en: Please add the shortcode to a new page, and select it from the dropdown above.
nl_NL: Voeg de shortcode toe aan een nieuwe pagina en selecteer deze uit de bovenstaande vervolgkeuzelijst.

en: Please check your email for further instructions.
nl_NL: Controleer je e-mail voor verdere instructies.

en: Please complete the captcha.
nl_NL: Vul de captcha in.

en: Please confirm you understand the risks of sending without SMTP.
nl_NL: Bevestig dat je de risico's van verzenden zonder SMTP begrijpt.

en: Please consider clearing your cache after updating this option, if you do not see any changes.
nl_NL: Als je geen veranderingen ziet, kun je overwegen om je cache te wissen nadat je deze optie hebt bijgewerkt.

en: Please contact an administrator if the issue persists.
nl_NL: Neem contact op met een beheerder als het probleem zich blijft voordoen.

en: Please do not add this shortcode to the same page as your affiliate dashboard shortcode.
nl_NL: Voeg deze shortcode niet toe aan dezelfde pagina als je affiliate dashboard shortcode.

en: Please do not reload the page until it is complete.
nl_NL: Laad de pagina niet opnieuw totdat deze is voltooid.

en: Please go to %sSettings > Permalinks%s and click "Save Changes" to refresh the rewrite rules, or %sclick here%s for more information.
nl_NL: Ga naar Instellingen > Permalinks en klik op "Wijzigingen opslaan" om de herschrijfregels te vernieuwen, of %klik hier%s voor meer informatie.

en: Please install and activate the MailPoet plugin to use this feature.
nl_NL: Installeer en activeer de MailPoet plugin om deze functie te gebruiken.

en: Please note, the commission displayed for all past orders is calculated the first time the affiliate dashboard is loaded for a coupon. New orders are calculated instantly.
nl_NL: Let op: de commissie die wordt weergegeven voor alle eerdere bestellingen wordt berekend wanneer het affiliate dashboard voor het eerst wordt geladen voor een coupon. Nieuwe bestellingen worden direct berekend.

en: Please note: A coupon code needs to be applied for the affiliate commission to be tracked/earned (unless you have enabled the URL tracking without coupon option).
nl_NL: Let op: Er moet een couponcode worden toegepast om de affiliate commissie te kunnen volgen/verdienen (tenzij je de URL-tracking zonder couponoptie hebt ingeschakeld).

en: Please refresh the page to add/remove the new currency options (found below) when you update this number.
nl_NL: Vernieuw de pagina om de nieuwe valutaopties (zie hieronder) toe te voegen/verwijderen wanneer je dit nummer bijwerkt.

en: Please refresh the page to add/remove the new tab settings (found below) when you update this number.
nl_NL: Vernieuw de pagina om de nieuwe tabbladinstellingen (zie hieronder) toe te voegen/verwijderen wanneer je dit nummer bijwerkt.

en: Please refresh the page when you update this number, to add/remove the new settings below.
nl_NL: Vernieuw de pagina wanneer je dit nummer bijwerkt, om de nieuwe instellingen hieronder toe te voegen/te verwijderen.

en: Please review your Cloudflare APO settings and consider disabling APO for this site if you experience problems.
nl_NL: Controleer je Cloudflare APO-instellingen en overweeg om APO voor deze site uit te schakelen als je problemen ondervindt.

en: Please select a bulk action.
nl_NL: Selecteer een bulkactie.

en: Please select at least one order.
nl_NL: Selecteer ten minste één bestelling.

en: Please select at least one payout.
nl_NL: Selecteer ten minste één uitbetaling.

en: Please shorten your date range to show all orders.
nl_NL: Verkort je datumbereik om alle bestellingen weer te geven.

en: Please test your referral links, and if you experience problems, contact your hosting provider to disable cookie stripping.
nl_NL: Test je doorverwijslinks en als je problemen ondervindt, neem dan contact op met je hostingprovider om het strippen van cookies uit te schakelen.

en: Please try again in around 1-2 minutes.
nl_NL: Probeer het opnieuw over ongeveer 1-2 minuten.

en: Please upload an image to view the preview.
nl_NL: Upload een afbeelding om de preview te bekijken.

en: Please verify all bank account information is correct.
nl_NL: Controleer of alle bankgegevens correct zijn.

en: Plugin Settings
nl_NL: Plugin-instellingen

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Policy / Terms Update
nl_NL: Update beleid/voorwaarden

en: Popup Settings
nl_NL: Pop-up instellingen

en: Popup Title
nl_NL: Popup Titel

en: Portal Colors
nl_NL: Portaal Kleuren

en: Portal Colours
nl_NL: Portaal Kleuren

en: Portal Font
nl_NL: Lettertype Portaal

en: Portal Fonts
nl_NL: Portaal lettertypen

en: Portal Page Title
nl_NL: Portaal Pagina Titel

en: Portal Page URL Slug
nl_NL: URL van portaalpagina

en: Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Preferred Coupon Code
nl_NL: Voorkeur Coupon Code

en: Prerequisites: To use PayPal Payouts, you will need a PayPal business account and must have access to it’s PayPal Payouts features.
nl_NL: Vereisten: Om PayPal Payouts te kunnen gebruiken, heb je een zakelijke PayPal-rekening nodig en moet je toegang hebben tot de PayPal Payouts-functies.

en: Prerequisites: To use Wise Bank Transfer Payouts, you will need a Wise business account and API access.
nl_NL: Vereisten: Om Wise Bank Transfer Payouts te gebruiken, heb je een Wise bedrijfsaccount en API-toegang nodig.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Page
nl_NL: Vorige pagina

en: Primary Font
nl_NL: Hoofdlettertype

en: Primary color for widget header, benefits box, titles, and values.
nl_NL: Primaire kleur voor widget koptekst, voordeelvak, titels en waarden.

en: Priority Support
nl_NL: Prioriteit Ondersteuning

en: Private API Key
nl_NL: Privé API-sleutel

en: Pro Features
nl_NL: Pro functies

en: Pro Version:
nl_NL: Pro versie:

en: Processing
nl_NL: Verwerking

en: Processing your transfer
nl_NL: Je overboeking verwerken

en: Product Category
nl_NL: Productcategorie

en: Product Commission Rates
nl_NL: Tarieven productcommissie

en: Product Commission Settings
nl_NL: Instellingen productcommissie

en: Product ID or Name..
nl_NL: Product ID of naam...

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Product Price
nl_NL: Product Prijs

en: Product Quantity
nl_NL: Product Aantal

en: Product Rates Table
nl_NL: Product Tarieven Tabel

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products Per Page
nl_NL: Producten per pagina

en: Profile Picture
nl_NL: Profielfoto

en: Promote:
nl_NL: Promoten:

en: Publish Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief publiceren

en: QR Code Color
nl_NL: QR Code Kleur

en: QR Code Logo Image:
nl_NL: QR Code Logo Afbeelding:

en: QR Code:
nl_NL: QR-code:

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quarterly
nl_NL: Driemaandelijks

en: Quick Edit
nl_NL: Snel bewerken

en: REFRESH ALL DATA
nl_NL: ALLE GEGEVENS VERVERSEN

en: Radio Field
nl_NL: Radioveld

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Rates
nl_NL: Tarieven

en: Read More
nl_NL: Meer lezen

en: Ready to get started? Create your first affiliate user on the <a href="%s" target="_blank">affiliates page</a> or share your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a> with people to signup. Any new affiliate registrations will auto-create their new coupon code.
nl_NL: Klaar om te beginnen? Maak je eerste affiliate gebruiker aan op de <a href="%s" target="_blank">affiliates pagina</a> of deel je <a href="%s" target="_blank">affiliate registratieformulier</a> met mensen om je aan te melden. Bij elke nieuwe affiliate registratie wordt automatisch een nieuwe couponcode aangemaakt.

en: Recalculate the affiliate stats for this order.
nl_NL: Herbereken de affiliate statistieken voor deze bestelling.

en: Recent Activity
nl_NL: Recente activiteit

en: Recent Clicks
nl_NL: Recente klikken

en: Recent Orders
nl_NL: Recente bestellingen

en: Recent Orders Table
nl_NL: Tabel met recente bestellingen

en: Recent Payments
nl_NL: Recente betalingen

en: Recent Referred Orders
nl_NL: Recente doorverwezen orders

en: Recipient
nl_NL: Ontvanger

en: Recipient Address
nl_NL: Adres ontvanger

en: Recipient Address is required
nl_NL: Het adres van de ontvanger is vereist

en: Recipient Address too short (minimum 5 characters, provided: %d)
nl_NL: Ontvangstadres te kort (minimaal 5 tekens, opgegeven: %d)

en: Recipient City
nl_NL: Ontvanger Stad

en: Recipient City is required
nl_NL: De stad van de ontvanger is vereist

en: Recipient City too short (minimum 2 characters, provided: %d)
nl_NL: Ontvangstad te kort (minimaal 2 tekens, opgegeven: %d)

en: Recipient Country
nl_NL: Land van ontvanger

en: Recipient Country is required
nl_NL: Land van ontvanger is vereist

en: Recipient Country is required for EU transfers
nl_NL: Land van ontvanger is vereist voor EU-transfers

en: Recipient Country is required for international transfers
nl_NL: Land van ontvanger is vereist voor internationale overboekingen

en: Recipient Country must be a 2-letter country code (e.g., US, GB, DE).
nl_NL: Land van ontvanger moet een landcode van 2 letters zijn (bijv. VS, GB, DE).

en: Recipient Country must be a 2-letter country code (provided: '%s')
nl_NL: Land van ontvanger moet een landcode van 2 letters zijn (wordt gebruikt: '%s')

en: Recipient Country must be a valid EU country code for EU transfers (provided: '%s', valid codes: %s)
nl_NL: Land van ontvanger moet een geldige EU-landcode zijn voor EU-overboekingen (opgegeven: '%s', geldige codes: %s)

en: Recipient Country must be set to 'GB' for UK bank transfers (currently: '%s')
nl_NL: Land van ontvanger moet worden ingesteld op 'GB' voor UK bankoverschrijvingen (momenteel: '%s')

en: Recipient Country must be set to 'US' for US bank transfers (currently: '%s')
nl_NL: Land van ontvanger moet worden ingesteld op 'VS' voor bankoverschrijvingen in de VS (momenteel: '%s')

en: Recipient Postal Code
nl_NL: Postcode ontvanger

en: Recipient Postcode
nl_NL: Postcode ontvanger

en: Recipient Postcode is required
nl_NL: Postcode ontvanger is vereist

en: Recipient State
nl_NL: Ontvangende staat

en: Recipient State is required for US addresses
nl_NL: De staat van de ontvanger is vereist voor adressen in de VS

en: Recipients
nl_NL: Ontvangers

en: Recommended. This will allow the user to see their referral link, and generate a new one by entering their own page URL or selecting a campaign.
nl_NL: Aanbevolen. Hiermee kan de gebruiker zijn doorverwijslink zien en een nieuwe genereren door zijn eigen pagina-URL in te voeren of een campagne te selecteren.

en: Recommended. This will allow them to view and generate their own referrral URLs, click history, campaigns, etc.
nl_NL: Aanbevolen. Hiermee kunnen ze hun eigen referrral URL's, klikgeschiedenis, campagnes, etc. bekijken en genereren.

en: Recommended. This will show the clicks, conversions, and conversion rate statistics for referral URLs.
nl_NL: Aanbevolen. Dit toont de statistieken voor klikken, conversies en conversiepercentages voor verwijzende URL's.

en: Recurring
nl_NL: Terugkerend

en: Recurring Subscription Referral Limit
nl_NL: Limiet voor doorverwijzing van terugkerende abonnementen

en: Recurring fixed discount on subscription fee.
nl_NL: Terugkerende vaste korting op abonnementskosten.

en: Recurring percentage discount on subscription fee.
nl_NL: Terugkerende procentuele korting op abonnementskosten.

en: Redirect to Page:
nl_NL: Doorverwijzen naar pagina:

en: Redirect to a different page.
nl_NL: Doorverwijzen naar een andere pagina.

en: Refer
nl_NL: Verwijs naar

en: Refer Tab Custom Text
nl_NL: Verwijs Tab Aangepaste Tekst

en: Refer a single order where the quantity is
nl_NL: Verwijs naar een enkele bestelling waarbij de hoeveelheid

en: Refer a single order where the total is
nl_NL: Verwijs naar een enkele bestelling waarbij het totaal

en: Refer a single order which contains the product
nl_NL: Verwijs naar een enkele bestelling die het product bevat

en: Referral Campaigns
nl_NL: Verwijzingscampagnes

en: Referral Commission
nl_NL: Verwijzingscommissie

en: Referral Cookie Settings
nl_NL: Instellingen verwijzingscookie

en: Referral Link
nl_NL: Verwijzingslink

en: Referral Link Format
nl_NL: Formaat Referral Link

en: Referral Link Settings
nl_NL: Instellingen doorverwijslink

en: Referral Links
nl_NL: Verwijzingskoppelingen

en: Referral Links / URLs
nl_NL: Verwijzende links / URL's

en: Referral Links can be generated by the affiliate on the affiliate dashboard page.
nl_NL: Verwijzingslinks kunnen door de affiliate worden gegenereerd op de affiliate dashboardpagina.

en: Referral Statistics
nl_NL: Verwijzingsstatistieken

en: Referral Statistics for
nl_NL: Verwijsstatistieken voor

en: Referral Stats
nl_NL: Verwijzingsstatistieken

en: Referral URL Click History (Visits)
nl_NL: Referral URL Klikgeschiedenis (Bezoeken)

en: Referral URL Clicks
nl_NL: Referral URL klikken

en: Referral URL Conversions
nl_NL: Referral URL-omzettingen

en: Referral URL Variable
nl_NL: Referral URL Variabele

en: Referral URL Visits
nl_NL: Referral URL bezoeken

en: Referral URL Visits (Clicks)
nl_NL: Referral URL bezoeken (klikken)

en: Referral URL settings are configured in the "Referral Links" settings tab.
nl_NL: Referral URL-instellingen worden geconfigureerd op het tabblad Instellingen "Referral Links".

en: Referral URLs
nl_NL: Verwijzende URL's

en: Referral URLs – Overview
nl_NL: Verwijzende URL's - Overzicht

en: Referrals
nl_NL: Verwijzingen

en: Referrals last month (final)
nl_NL: Verwijzingen afgelopen maand (definitief)

en: Referrals so far this month
nl_NL: Verwijzingen tot nu toe deze maand

en: Referred Order Cancelled
nl_NL: Doorverwezen Bestelling Geannuleerd

en: Referrer Domain
nl_NL: Referrer domein

en: Referrer:
nl_NL: Verwijzer:

en: Referring URL
nl_NL: Verwijzende URL

en: Refresh stats...
nl_NL: Statistieken vernieuwen...

en: Refund Store Credit
nl_NL: Terugbetaling Store Credit

en: Region
nl_NL: Regio

en: Register New %s Account
nl_NL: Nieuw %s account registreren

en: Register New Affiliate Account
nl_NL: Nieuwe Affiliaterekening registreren

en: Registered: Active
nl_NL: Geregistreerd: Actief

en: Registered: Pending Approval
nl_NL: Geregistreerd: In afwachting van goedkeuring

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration & Login Form
nl_NL: Registratie- en aanmeldingsformulier

en: Registration Form Benefits
nl_NL: Registratieformulier Voordelen

en: Registration Form CAPTCHA (Spam Prevention)
nl_NL: Registratieformulier CAPTCHA (Spam Preventie)

en: Registration Form Page (ID):
nl_NL: Pagina registratieformulier (ID):

en: Registration Form Page:
nl_NL: Registratieformulier Pagina:

en: Registration Settings
nl_NL: Registratie-instellingen

en: Registration System
nl_NL: Registratiesysteem

en: Registrations
nl_NL: Registraties

en: Remove Last Field
nl_NL: Laatste veld verwijderen

en: Remove all tracking cookies when customer places an order.
nl_NL: Verwijder alle tracking cookies wanneer de klant een bestelling plaatst.

en: Remove coupon ID from unique coupon dashboard URLs.
nl_NL: Verwijder coupon ID uit unieke coupon dashboard URL's.

en: Remove from Blacklist
nl_NL: Verwijderen van zwarte lijst

en: Remove the pending affiliate role from user when their affiliate application is accepted.
nl_NL: Verwijder de affiliate rol van een gebruiker wanneer zijn affiliate aanvraag is geaccepteerd.

en: Report Complete!
nl_NL: Verslag compleet!

en: Report Details
nl_NL: Rapporteer details

en: Report Title
nl_NL: Titel verslag

en: Report created for
nl_NL: Rapport gemaakt voor

en: Reporting
nl_NL: Rapportage

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Reports & Analytics
nl_NL: Rapporten en analyses

en: Reports will be automatically scheduled to send on the first day of the week or month.
nl_NL: Rapporten worden automatisch ingepland om op de eerste dag van de week of maand te versturen.

en: Request Failed!
nl_NL: Verzoek mislukt!

en: Request Payout
nl_NL: Uitbetaling aanvragen

en: Require payment details to request payout.
nl_NL: Betalingsgegevens nodig om uitbetaling aan te vragen.

en: Required function not available.
nl_NL: Vereiste functie niet beschikbaar.

en: Required order status to show on affiliate dashboard:
nl_NL: Vereiste bestelstatus voor weergave op affiliate dashboard:

en: Required?
nl_NL: Vereist?

en: Requirement:
nl_NL: Vereiste:

en: Requires cron jobs to be enabled on your site. Make sure to test this is working after activating. We highly recommend using "Real Cron Jobs" instead of WP Cron.
nl_NL: Vereist dat cron jobs zijn ingeschakeld op je site. Zorg ervoor dat je test of dit werkt nadat je het hebt geactiveerd. We raden je aan om "Real Cron Jobs" te gebruiken in plaats van WP Cron.

en: Requires cron jobs to be enabled.
nl_NL: Vereist dat cronjobs zijn ingeschakeld.

en: Requires cron jobs to be enabled. We recommend using "Real Cron Job" instead of "WP-Cron". This may offer better performance, and will give more accurate delivery (at the specific day & time). %s.
nl_NL: Vereist dat cronjobs zijn ingeschakeld. We raden aan om "Real Cron Job" te gebruiken in plaats van "WP-Cron". Dit biedt betere prestaties en geeft een nauwkeurigere levering (op de specifieke dag en tijd). %s.

en: Reverse this payout
nl_NL: Keer deze uitbetaling om

en: Reversed
nl_NL: Omgekeerd

en: Reward the affiliate bonus "unpaid commission"
nl_NL: Beloon de affiliate bonus "onbetaalde commissie"

en: Reward the affiliate user with a free product order
nl_NL: Beloon de geaffilieerde gebruiker met een gratis productbestelling

en: Reward the affiliate user with a gift coupon
nl_NL: Beloon de geaffilieerde gebruiker met een cadeaubon

en: Reward the affiliate with store credit
nl_NL: Beloon de filiaalhouder met winkeltegoed

en: Re‑Engage Inactive Affiliates
nl_NL: Inactieve filialen opnieuw werven

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Role already exists. Please choose a different display name.
nl_NL: Rol bestaat al. Kies een andere weergavenaam.

en: Rotation:
nl_NL: Rotatie:

en: Rounded (25px)
nl_NL: Afgerond (25px)

en: Routing Number
nl_NL: Routing Nummer

en: Routing Number (ABA)
nl_NL: Routing Nummer (ABA)

en: Run ajax "all time" stats refresh / calculations in batches, to help prevent timeouts or ajax issues.
nl_NL: Voer ajax "all time" statistieken verversen / berekeningen in batches uit, om timeouts of ajax-problemen te voorkomen.

en: SCA Required
nl_NL: SCA vereist

en: SETTINGS
nl_NL: INSTELLINGEN

en: SMTP Detected:
nl_NL: SMTP gedetecteerd:

en: SWIFT Code
nl_NL: SWIFT-code

en: SWIFT/BIC Code
nl_NL: SWIFT/BIC-code

en: SWIFT/BIC Code format is invalid. Must be 8 or 11 characters (e.g., ABCDUS33 or ABCDUS33XXX) (provided: '%s')
nl_NL: SWIFT/BIC Code formaat is ongeldig. Moet 8 of 11 tekens bevatten (bijv. ABCDUS33 of ABCDUS33XXX) (opgegeven: '%s')

en: SWIFT/BIC Code is required for international transfers
nl_NL: SWIFT/BIC-code is vereist voor internationale overboekingen

en: SWIFT/BIC code must be 8-11 characters long.
nl_NL: De SWIFT/BIC-code moet 8-11 tekens lang zijn.

en: Sales
nl_NL: Verkoop

en: Sales last month (final)
nl_NL: Verkopen afgelopen maand (definitief)

en: Sales total so far this month
nl_NL: Verkooptotaal tot nu toe deze maand

en: Save & Continue
nl_NL: Opslaan en doorgaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save the calculated "all time" stats for coupons as meta data.
nl_NL: Sla de berekende "all time" statistieken voor coupons op als metagegevens.

en: Save the calculated "commission" values as meta data on each individual order.
nl_NL: Sla de berekende "commissie"-waarden op als metagegevens bij elke afzonderlijke bestelling.

en: Save the conversion rate for each order.
nl_NL: Sla het conversiepercentage voor elke bestelling op.

en: Save your wp-config.php file
nl_NL: Sla je wp-config.php bestand op

en: Saving Data
nl_NL: Gegevens opslaan

en: Saving...
nl_NL: Besparen...

en: Savings
nl_NL: Besparingen

en: Schedule
nl_NL: Schema

en: Schedule this creative to only show between certain dates. Useful for seasonal creatives, or limited time promotions. Leave empty to always show.
nl_NL: Plan deze creatie om alleen te tonen tussen bepaalde data. Handig voor seizoensgebonden creatives of promoties met een beperkte tijd. Laat leeg om altijd te tonen.

en: Scheduled Payout Requests
nl_NL: Geplande uitbetalingsverzoeken

en: Scheduled Payout Requests:
nl_NL: Geplande uitbetalingsverzoeken:

en: Scheduled Requests (Payouts)
nl_NL: Geplande verzoeken (uitbetalingen)

en: Search Bonus
nl_NL: Bonus zoeken

en: Search Coupons
nl_NL: Coupons zoeken

en: Search Creatives
nl_NL: Creatieven zoeken

en: Search for a user...
nl_NL: Zoek naar een gebruiker...

en: Search our documentation for help with common questions and issues.
nl_NL: Zoek in onze documentatie voor hulp bij veelvoorkomende vragen en problemen.

en: Seasonal / Black Friday Promo
nl_NL: Seizoen / Zwarte Vrijdag Promo

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Section Layout
nl_NL: Sectie-indeling

en: Security Benefits:
nl_NL: Beveiligingsvoordelen:

en: Security check failed
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt

en: Security check failed.
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt.

en: Security check failed. Please try again.
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Select Country...
nl_NL: Selecteer land...

en: Select Coupon:
nl_NL: Selecteer Coupon:

en: Select Payout Methods for Automatic Payouts:
nl_NL: Selecteer uitbetalingsmethoden voor automatische uitbetalingen:

en: Select Payout Methods to Disable Invoice Upload:
nl_NL: Selecteer Uitbetalingsmethoden om Factuurupload uit te schakelen:

en: Select Payout Methods to Schedule:
nl_NL: Selecteer uitbetalingsmethoden om te plannen:

en: Select Profile:
nl_NL: Selecteer profiel:

en: Select QR Code Logo
nl_NL: Selecteer QR Code Logo

en: Select Region...
nl_NL: Selecteer regio...

en: Select State...
nl_NL: Selecteer staat...

en: Select a Campaign
nl_NL: Selecteer een campagne

en: Select a product category to filter the products shown in the table.
nl_NL: Selecteer een productcategorie om de producten in de tabel te filteren.

en: Select a profile...
nl_NL: Selecteer een profiel...

en: Select a ready-made template to prefill the subject & content. This will overwrite current content.
nl_NL: Selecteer een kant-en-klare sjabloon om het onderwerp en de inhoud vooraf in te vullen. Hiermee wordt de huidige inhoud overschreven.

en: Select a template
nl_NL: Selecteer een sjabloon

en: Select an API Provider:
nl_NL: Selecteer een API-provider:

en: Select an icon
nl_NL: Selecteer een pictogram

en: Select bulk action
nl_NL: Selecteer bulkactie

en: Select field label:
nl_NL: Selecteer het veldlabel:

en: Select multiple CUSTOM order statuses that for "unpaid commission" should be granted for. If you only have one, or do not have any custom statuses, turn the "multiple order statuses" option off.
nl_NL: Selecteer meerdere CUSTOM bestelstatussen waarvoor "onbetaalde commissie" moet worden toegekend. Als je er maar één hebt, of geen aangepaste statussen, schakel dan de optie "meerdere bestelstatussen" uit.

en: Select the payout methods that should be eligible for automatic payouts. If an affiliate is using a different payout method, their payouts will require manual approval.
nl_NL: Selecteer de uitbetalingsmethoden die in aanmerking moeten komen voor automatische uitbetalingen. Als een affiliate een andere uitbetalingsmethode gebruikt, moeten de uitbetalingen handmatig worden goedgekeurd.

en: Select the payout methods that should be scheduled and requested automatically. If an affiliate is using a different payout method to one enabled above, their payouts will not be scheduled.
nl_NL: Selecteer de uitbetalingsmethodes die automatisch gepland en aangevraagd moeten worden. Als een affiliate een andere uitbetalingsmethode gebruikt dan hierboven is ingeschakeld, dan zullen zijn uitbetalingen niet worden gepland.

en: Select the payout methods where affiliates should NOT be able to upload invoices. Invoice upload will be hidden for these methods.
nl_NL: Selecteer de uitbetalingsmethoden waarbij affiliates GEEN facturen moeten kunnen uploaden. Het uploaden van facturen zal voor deze methoden verborgen zijn.

en: Select your bank account region to show the relevant fields
nl_NL: Selecteer de regio van je bankrekening om de relevante velden weer te geven

en: Selected orders:
nl_NL: Geselecteerde bestellingen:

en: Send Invite
nl_NL: Uitnodiging versturen

en: Send Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief versturen

en: Send Test
nl_NL: Test verzenden

en: Send a custom email newsletters to all your existing affiliates directly from the plugin, with progress tracking & placeholders.
nl_NL: Stuur rechtstreeks vanuit de plugin een aangepaste e-mailnieuwsbrief naar al je bestaande affiliates, met voortgangstracering & plaatshouders.

en: Send a custom new user account email (replaces default registration email).
nl_NL: Stuur een aangepaste e-mail voor een nieuwe gebruikersaccount (vervangt de standaard registratiemail).

en: Send a test email to verify formatting before sending to all affiliates.
nl_NL: Stuur een testmail om de opmaak te controleren voordat je hem naar alle filialen verstuurt.

en: Send an email to admin when a new domain is added by affiliate for direct link tracking.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de beheerder wanneer een nieuw domein wordt toegevoegd door een partner voor het volgen van directe links.

en: Send an email to admin when there are 1 or more "scheduled" payout requests (this will be sent instead of multiple individual emails).
nl_NL: Stuur een e-mail naar de beheerder als er 1 of meer "geplande" uitbetalingsverzoeken zijn (dit wordt verstuurd in plaats van meerdere individuele e-mails).

en: Send an email to admin when there is a new affiliate application.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de beheerder als er een nieuwe filiaalaanvraag is.

en: Send an email to admin when there is a new payout request for unpaid commission.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de beheerder als er een nieuw uitbetalingsverzoek is voor onbetaalde commissies.

en: Send an email to affiliate users when their domain is accepted for Direct Link Tracking.
nl_NL: Stuur een e-mail naar geaffilieerde gebruikers wanneer hun domein is geaccepteerd voor Direct Link Tracking.

en: Send an email to affiliate users when their domain is declined for Direct Link Tracking.
nl_NL: Stuur een e-mail naar geaffilieerde gebruikers wanneer hun domein is afgewezen voor Direct Link Tracking.

en: Send an email to affiliate when their affiliate application is accepted.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de partner wanneer zijn of haar aanvraag is geaccepteerd.

en: Send an email to affiliate when their affiliate application is declined.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de affiliate wanneer hun affiliate-aanvraag is afgewezen.

en: Send an email to affiliate when they submit the affiliate application form.
nl_NL: Stuur een e-mail naar de affiliate wanneer ze het affiliate aanmeldingsformulier indienen.

en: Send an email to affiliates if order they referred has been cancelled, refunded, or failed. Only when status was previously "completed".
nl_NL: Stuur een e-mail naar affiliates als een bestelling die ze hebben doorverwezen is geannuleerd, terugbetaald of mislukt. Alleen als de status eerder "voltooid" was.

en: Send an email to affiliates when a payout request is successfully marked as paid.
nl_NL: Stuur een e-mail naar affiliates wanneer een uitbetalingsverzoek succesvol als betaald is gemarkeerd.

en: Send an email to affiliates whenever their coupon code is used.
nl_NL: Stuur een e-mail naar affiliates wanneer hun couponcode wordt gebruikt.

en: Send an email to parent affiliate when a new affiliate signs up in their MLA network.
nl_NL: Stuur een e-mail naar moederfilialen wanneer een nieuwe filiaal zich aanmeldt in hun MLA-netwerk.

en: Send an email to parent affiliate when a sub-affiliate refers a new order (and it is completed).
nl_NL: Stuur een e-mail naar de hoofdpartner wanneer een subpartner een nieuwe bestelling doorverwijst (en deze is afgerond).

en: Send an email when parent invite enters an email address to send affiliate program invitation.
nl_NL: Stuur een e-mail wanneer een ouder een e-mailadres invoert om een uitnodiging voor een partnerprogramma te versturen.

en: Send the user an email
nl_NL: Stuur de gebruiker een e-mail

en: Send to active affiliates with user role:
nl_NL: Verzenden naar actieve leden met gebruikersrol:

en: Sending Progress
nl_NL: Voortgang verzenden

en: Sending...
nl_NL: Verzenden...

en: Sensitive bank details are automatically encrypted when you define an encryption key in wp-config.php:
nl_NL: Gevoelige bankgegevens worden automatisch versleuteld als je een versleutelingscode definieert in wp-config.php:

en: Sensitive bank details for Wise payouts are being encrypted using your wp-config.php encryption key.
nl_NL: Gevoelige bankgegevens voor Wise uitbetalingen worden versleuteld met behulp van je wp-config.php encryptiesleutel.

en: Sent %1$d / %2$d
nl_NL: Verzonden %1$d / %2$d

en: Sent to:
nl_NL: Verzonden naar:

en: Set Your Commission Rates
nl_NL: Stel je commissietarieven in

en: Set a custom referrer for orders.
nl_NL: Stel een aangepaste verwijzer in voor bestellingen.

en: Set a different user role for pending affiliate users.
nl_NL: Stel een andere gebruikersrol in voor hangende affiliate gebruikers.

en: Set a threshold on the maximum amount that can be paid automatically. Any payout requests above this amount will require manual approval.
nl_NL: Stel een drempel in voor het maximumbedrag dat automatisch kan worden uitbetaald. Voor uitbetalingsverzoeken boven dit bedrag is handmatige goedkeuring nodig.

en: Set an expiration date for this reward. Leave empty for no expiration date.
nl_NL: Stel een vervaldatum in voor deze beloning. Laat leeg voor geen vervaldatum.

en: Set custom "flexible commission" amounts for each individual coupon, product, category, or user group/role.
nl_NL: Stel aangepaste "flexibele commissie" bedragen in voor elke individuele coupon, product, categorie of gebruikersgroep/rol.

en: Set custom commission per affiliate / coupon.
nl_NL: Stel aangepaste commissie in per affiliate / coupon.

en: Set custom commission per product.
nl_NL: Stel aangepaste commissie per product in.

en: Set custom commission settings for this group.
nl_NL: Stel aangepaste commissie-instellingen in voor deze groep.

en: Set new commission rates for the affiliate coupon
nl_NL: Stel nieuwe commissiepercentages in voor de affiliate coupon

en: Set the affiliate invite URL variable that will be used in your site URL to identify the referrer and parent affiliate for that user.
nl_NL: Stel de Affiliate Uitnodiging URL-variabele in die zal worden gebruikt in de URL van je site om de verwijzer en de bovenliggende affiliate voor die gebruiker te identificeren.

en: Set the custom commission rates for each user role below (this is the role of the affiliate user). Leave empty to use default rates.
nl_NL: Stel hieronder de aangepaste commissiepercentages in voor elke gebruikersrol (dit is de rol van de geaffilieerde gebruiker). Laat leeg om standaardpercentages te gebruiken.

en: Set the primary referral coupon for this order. This will override all other settings, as the default and only coupon that will earn commission from this order.
nl_NL: Stel de primaire verwijzingsbon voor deze bestelling in. Deze overschrijft alle andere instellingen en is de standaard en enige coupon die commissie oplevert voor deze bestelling.

en: Set the referral URL variable that will be used in your site URL to identify the referrer and to automatically apply that coupon, and track clicks.
nl_NL: Stel de variabele Referral URL in die wordt gebruikt in de URL van je site om de verwijzer te identificeren en automatisch die coupon toe te passen en klikken bij te houden.

en: Set the referral URL variable that will be used to identify the campaign.
nl_NL: Stel de referral URL variabele in die zal worden gebruikt om de campagne te identificeren.

en: Set to "0" for permanent lifetime commission with no expiry time.
nl_NL: Stel in op "0" voor een permanente levenslange commissie zonder vervaltijd.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings & Customization
nl_NL: Instellingen en aanpassingen

en: Settings Saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Settings not saving automatically?
nl_NL: Instellingen worden niet automatisch opgeslagen?

en: Settings not saving? Try disabling "legacy" saving, or increasing your PHP "max_input_vars" in your hosting configuration to 1000 or higher (currently %s).
nl_NL: Instellingen worden niet opgeslagen? Probeer "legacy" opslaan uit te schakelen, of verhoog je PHP "max_input_vars" in je hostingconfiguratie naar 1000 of hoger (momenteel %s).

en: Settings updated successfully.
nl_NL: Instellingen succesvol bijgewerkt.

en: Setup Checklist
nl_NL: Checklist instellen

en: Setup Guide
nl_NL: Installatiegids

en: Setup Guide – How to get started!
nl_NL: Installatiegids - Zo ga je aan de slag!

en: Setup Instructions & Security Info
nl_NL: Installatie-instructies en beveiligingsinfo

en: Setup Wizard Complete!
nl_NL: Setup Wizard voltooid!

en: Setup a CAPTCHA on your affiliate registration form to help prevent spam.
nl_NL: Stel een CAPTCHA in op je affiliate registratieformulier om spam te voorkomen.

en: Setup your commission payout methods and settings on the <a href="%s" target="_blank">payouts settings page</a>. You can pay your affiliates via PayPal, Stripe, or Store Credit, and even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis.
nl_NL: Stel je commissie-uitbetalingsmethoden en -instellingen in op de <a href="%s" target="_blank">pagina met uitbetalingsinstellingen</a>. Je kunt je partners betalen via PayPal, Stripe of Store Credit, en zelfs uitbetalingen automatiseren zodat ze automatisch worden uitbetaald op een geplande basis.

en: Shipping
nl_NL: Verzenden

en: Short URL
nl_NL: Korte URL

en: Short URL Generator (Referral URL)
nl_NL: Korte URL genereren (Referral URL)

en: Short URLs
nl_NL: Korte URL's

en: Shortlink Slug
nl_NL: Verkorte link slak

en: Shortlinks are stored as a custom post type and can be viewed in "Short URLs" menu link under "Coupon Affiliates" in the admin area (visible when enabled).
nl_NL: Shortlinks worden opgeslagen als een aangepast posttype en kunnen worden bekeken in de menulink "Korte URL's" onder "Coupon Affiliates" in het admingebied (zichtbaar als deze optie is ingeschakeld).

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show "% Change" Column.
nl_NL: Kolom "% verandering" weergeven.

en: Show "Account Details" section in the "Settings" tab.
nl_NL: Toon het gedeelte "Accountgegevens" op het tabblad "Instellingen".

en: Show "Affiliate Info" Column in orders list.
nl_NL: Toon de kolom "Affiliate-info" in de bestellijst.

en: Show "Affiliate Info" widget in single orders.
nl_NL: Toon "Affiliate Info" widget in enkele bestellingen.

en: Show "Commission Earnings" summary with toggles.
nl_NL: Toon het overzicht "Commissie inkomsten" met schakelopties.

en: Show "Commission Graphs".
nl_NL: Toon "Commissiegrafieken".

en: Show "Commission Payouts" summary.
nl_NL: Toon het overzicht "Commissie-uitbetalingen".

en: Show "Commission Per Product" Column
nl_NL: Kolom "Commissie per product" weergeven

en: Show "Commission Rate" Column
nl_NL: Kolom "Commissiepercentage" weergeven

en: Show "Commission" Column.
nl_NL: Kolom "Commissie" weergeven.

en: Show "Confirm Password" Field
nl_NL: Toon het veld "Wachtwoord bevestigen

en: Show "Coupon Info" summary.
nl_NL: Toon het overzicht "Couponinfo".

en: Show "Coupons" Column.
nl_NL: Kolom "Coupons" weergeven.

en: Show "Creatives" tab
nl_NL: Tabblad "Creatieven" weergeven

en: Show "Discounts" Column.
nl_NL: Kolom "Kortingen" weergeven.

en: Show "ID" Column
nl_NL: Kolom "ID" weergeven

en: Show "Image" Column
nl_NL: Kolom "Afbeelding" weergeven

en: Show "Invite" tab.
nl_NL: Tabblad "Uitnodigen" weergeven.

en: Show "Landing Pages" section on coupon affiliate dashboard.
nl_NL: Toon de sectie "Landingspagina's" op het coupon affiliate dashboard.

en: Show "Latest Referrals" summary.
nl_NL: Toon het overzicht "Laatste verwijzingen".

en: Show "MLA Commission" Column.
nl_NL: Toon de kolom "MLA-commissie".

en: Show "MLA Dashboard" link on the main coupon affiliate dashboard.
nl_NL: Toon "MLA Dashboard" link op het hoofdcoupon affiliate dashboard.

en: Show "Month" Column.
nl_NL: Toon de kolom "Maand".

en: Show "More" Column (Toggle for products summary/list).
nl_NL: Kolom "Meer" tonen (Schakelen voor productsamenvatting/lijst).

en: Show "Network" tab.
nl_NL: Toon het tabblad "Netwerk".

en: Show "Order Count" Column.
nl_NL: Kolom "Aantal bestellingen" weergeven.

en: Show "Orders" tab
nl_NL: Tabblad "Bestellingen" weergeven

en: Show "Orders" tab.
nl_NL: Toon het tabblad "Bestellingen".

en: Show "Payouts" tab
nl_NL: Tabblad "Uitbetalingen" weergeven

en: Show "Payouts" tab.
nl_NL: Toon het tabblad "Uitbetalingen".

en: Show "Product Price" Column
nl_NL: Kolom "Productprijs" weergeven

en: Show "Product" Column
nl_NL: Kolom "Product" weergeven

en: Show "Refer" tab
nl_NL: Tabblad "Verwijzen" weergeven

en: Show "Referral Commission" Column.
nl_NL: Kolom "Aanbevelingscommissie" weergeven.

en: Show "Referral Link" Column
nl_NL: Kolom "Verwijzingslink" weergeven

en: Show "Request Payout" button
nl_NL: Toon de knop "Uitbetaling aanvragen

en: Show "Request Payout" button on affiliate dashboard.
nl_NL: Toon de knop "Uitbetaling aanvragen" op het affiliate dashboard.

en: Show "Send Email" Button
nl_NL: Toon de knop "E-mail verzenden

en: Show "Settings" tab.
nl_NL: Toon het tabblad "Instellingen".

en: Show "Stats" tab
nl_NL: Tabblad "Statistieken

en: Show "Status" dropdown filter.
nl_NL: Filter "Status" weergeven.

en: Show "Store Credit" column on admin users list?
nl_NL: Kolom "Store Credit" weergeven in lijst met admin-gebruikers?

en: Show "Sub-Affiliates" tab.
nl_NL: Toon het tabblad "Subfilialen".

en: Show "Summary" tab.
nl_NL: Tabblad "Samenvatting" weergeven.

en: Show "Tier" Column.
nl_NL: Kolom "Niveau" weergeven.

en: Show "Total Commission" Column.
nl_NL: Kolom "Totale Commissie" weergeven.

en: Show "Total Commission" box.
nl_NL: Toon het vak "Totale Commissie".

en: Show "Total Discounts" box.
nl_NL: Toon het vak "Totale kortingen".

en: Show "Total Sales" Column.
nl_NL: Toon de kolom "Totale verkoop".

en: Show "Total Sales" box.
nl_NL: Toon het vak "Totale verkoop".

en: Show "Total" Column.
nl_NL: Kolom "Totaal" weergeven.

en: Show "User" Column.
nl_NL: Kolom "Gebruiker" weergeven.

en: Show "View Dashboard" Button
nl_NL: Toon de knop "Dashboard weergeven

en: Show "View Full Dashboard" button
nl_NL: Toon de knop "Volledig dashboard weergeven

en: Show "Your Commission" Column.
nl_NL: Toon de kolom "Uw Commissie".

en: Show "shipping" costs column.
nl_NL: Toon de kolom "verzendkosten".

en: Show Affiliate Coupons Only
nl_NL: Toon alleen affiliate coupons

en: Show All Product Variations
nl_NL: Toon alle productvariaties

en: Show Dark Mode Toggle
nl_NL: Toon donkere modus Toggle

en: Show Gravatar in the "Settings" tab.
nl_NL: Toon Gravatar in het tabblad "Instellingen".

en: Show List
nl_NL: Toon lijst

en: Show Payment Details Field
nl_NL: Toon Betalingsgegevens Veld

en: Show Profile Image (Gravatar)
nl_NL: Profielafbeelding tonen (Gravatar)

en: Show Search Field
nl_NL: Zoekveld tonen

en: Show Settings
nl_NL: Instellingen weergeven

en: Show WooCommerce login form on affiliate dashboard page when users are logged out.
nl_NL: WooCommerce inlogformulier tonen op affiliate dashboard pagina wanneer gebruikers zijn uitgelogd.

en: Show a "join our affiliate program" checkbox on the store checkout.
nl_NL: Toon een selectievakje "word lid van ons partnerprogramma" bij het afrekenen in de winkel.

en: Show a message on the same page.
nl_NL: Toon een bericht op dezelfde pagina.

en: Show a payouts summary of the "Unpaid Commission", "Pending Payments", "Completed Payments".
nl_NL: Toon een uitbetalingsoverzicht van de "Onbetaalde Commissie", "In afwachting van betalingen", "Voltooide betalingen".

en: Show a summary of the 5 latest orders/referrals on the "Statistics" tab.
nl_NL: Toon een samenvatting van de 5 laatste bestellingen/doorverwijzingen op het tabblad "Statistieken".

en: Show a table of the commission rates earned for that specific affiliate/coupon, on each individual product.
nl_NL: Toon een tabel met de commissiepercentages die zijn verdiend voor die specifieke affiliate/coupon, op elk afzonderlijk product.

en: Show a table with a monthly summary of orders for the coupon, with total sales, commission, and more.
nl_NL: Toon een tabel met een maandelijks overzicht van bestellingen voor de coupon, met de totale verkoop, commissie en meer.

en: Show an "export to excel" button for the "monthly summary" and "recent orders" tables.
nl_NL: Toon een knop "exporteren naar Excel" voor de tabellen "maandoverzicht" en "recente bestellingen".

en: Show customer "city".
nl_NL: Toon klant "stad".

en: Show customer "country".
nl_NL: Toon klant "land".

en: Show customer "first name".
nl_NL: Toon de "voornaam" van de klant.

en: Show customer "last name".
nl_NL: Toon de "achternaam" van de klant.

en: Show full coupon page info automatically, if there is only one coupon.
nl_NL: Toon automatisch de volledige informatie op de couponpagina als er maar één coupon is.

en: Show icons on the affiliate dashboard tabs.
nl_NL: Toon pictogrammen op de tabbladen van het affiliate dashboard.

en: Show logout link on affiliate dashboard (top right).
nl_NL: Toon uitloglink op affiliate dashboard (rechtsboven).

en: Show on all pages
nl_NL: Op alle pagina's weergeven

en: Show on specific pages
nl_NL: Tonen op specifieke pagina's

en: Show order "ID".
nl_NL: Toon bestelling "ID".

en: Show order "date".
nl_NL: Toon volgorde "datum".

en: Show order "discount".
nl_NL: Toon bestelling "korting".

en: Show order "status".
nl_NL: Toon bestelling "status".

en: Show order "tax" column.
nl_NL: Toon de kolom "belasting" van de bestelling.

en: Show order "time".
nl_NL: Toon volgorde "tijd".

en: Show order "total".
nl_NL: Toon bestelling "totaal".

en: Show order status totals below the table.
nl_NL: Toon de totalen van de bestelstatus onder de tabel.

en: Show products summary/list for orders ("MORE" column).
nl_NL: Productenoverzicht/lijst voor bestellingen weergeven ("MORE" kolom).

en: Show registration form on affiliate dashboard page (logged in users).
nl_NL: Registratieformulier tonen op affiliate dashboard pagina (ingelogde gebruikers).

en: Show registration form on affiliate dashboard page (logged out users).
nl_NL: Registratieformulier tonen op affiliate dashboardpagina (uitgelogde gebruikers).

en: Show some nice line graphs on the statistics tab of the affiliate dashboard.
nl_NL: Laat mooie lijngrafieken zien op het tabblad Statistieken van het affiliate dashboard.

en: Show the combined totals for all orders within the selected date range.
nl_NL: Toon de gecombineerde totalen voor alle bestellingen binnen het geselecteerde datumbereik.

en: Show username on affiliate dashboard (top right).
nl_NL: Toon gebruikersnaam op affiliate dashboard (rechtsboven).

en: Show/enable custom translation settings (discontinued - not recommended).
nl_NL: Aangepaste vertaalinstellingen tonen/inschakelen (niet meer beschikbaar - niet aanbevolen).

en: Showing coupons where
nl_NL: Coupons tonen waar

en: Showing coupons where sales have
nl_NL: Bonnen tonen waar de verkoop

en: Showing the most recent 100 activities. View the full activity log for more details.
nl_NL: Toont de meest recente 100 activiteiten. Bekijk het volledige activiteitenlogboek voor meer details.

en: Shown on the cart/checkout page when they have credit available to spend.
nl_NL: Wordt weergegeven op de winkelwagen/afrekenpagina als ze tegoed hebben om uit te geven.

en: Sidebar Background
nl_NL: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar Link Hover
nl_NL: Zijbalk Link Hover

en: Signup Promo Page
nl_NL: Aanmelden Promo Pagina

en: Signup Promo Page Generator
nl_NL: Promo inschrijfpagina generator

en: Signup for a free "APILayer" account to get your API key
nl_NL: Meld je aan voor een gratis "APILayer" account om je API-sleutel te krijgen

en: Signup for a free "Exchangerates API" account to get your API key
nl_NL: Meld je aan voor een gratis "Exchangerates API"-account om je API-sleutel te krijgen

en: Simply add the %s shortcode to a new page, then select the page from the dropdown below.
nl_NL: Voeg gewoon de %s shortcode toe aan een nieuwe pagina en selecteer de pagina uit de onderstaande vervolgkeuzelijst.

en: Since this is your first visit, it will take longer than normal.
nl_NL: Omdat dit je eerste bezoek is, zal het langer duren dan normaal.

en: Single Order: Contains Specific product
nl_NL: Enkele bestelling: Bevat Specifiek product

en: Single Order: Number of Products
nl_NL: Enkele bestelling: Aantal producten

en: Single Order: Referred Order Total
nl_NL: Enkele bestelling: Doorverwezen Bestelling Totaal

en: Site Key
nl_NL: Locatie Sleutel

en: Site home URL
nl_NL: Home URL van de site

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Skip Setup Wizard / Go To Settings Page
nl_NL: Wizard Instellingen overslaan / Naar de instellingenpagina gaan

en: Skipped %s - coupon already exists.
nl_NL: Overgeslagen %s - coupon bestaat al.

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small (8px)
nl_NL: Klein (8px)

en: So for example, if order amount is $100 and the main affiliate rate is 50%, then the main affiliate earns $50. If the tier 1 commission is set to 10%, the tier 1 commission would be $5.
nl_NL: Als het orderbedrag bijvoorbeeld $100 is en het tarief voor de hoofdpartner 50%, dan verdient de hoofdpartner $50. Als de niveau 1 commissie is ingesteld op 10%, dan zou de niveau 1 commissie $5 zijn.

en: So for example, if the total order amount is $100, and the tier 1 commission is set to 10%, the tier commission would be $10.
nl_NL: Als het totale orderbedrag bijvoorbeeld $100 is en de provisie van niveau 1 is ingesteld op 10%, dan is de provisie van niveau 1 $10.

en: Social Sharing (Referral URL)
nl_NL: Sociaal delen (Referral URL)

en: Social Sharing Buttons
nl_NL: Knoppen voor sociaal delen

en: Some items were skipped:
nl_NL: Sommige items werden overgeslagen:

en: Sorry, only new customers can use this coupon code.
nl_NL: Sorry, alleen nieuwe klanten kunnen deze couponcode gebruiken.

en: Sorry, this coupon is not assigned to you.
nl_NL: Sorry, deze coupon is niet aan jou toegewezen.

en: Sorry, this coupon is not assigned to you. You can only edit your own account details.
nl_NL: Sorry, deze coupon is niet aan jou toegewezen. Je kunt alleen je eigen accountgegevens bewerken.

en: Sorry, this domain is already being used.
nl_NL: Sorry, dit domein wordt al gebruikt.

en: Sorry, this domain is invalid. Please try again.
nl_NL: Sorry, dit domein is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, this domain is not allowed.
nl_NL: Sorry, dit domein is niet toegestaan.

en: Sorry, this is not your coupon affiliate dashboard.
nl_NL: Sorry, dit is niet je coupon affiliate dashboard.

en: Sorry, this is not your coupon. Only the user assigned to this coupon can update the payment details for this coupon.
nl_NL: Sorry, dit is niet jouw kortingsbon. Alleen de gebruiker die aan deze kortingsbon is toegewezen kan de betalingsgegevens voor deze kortingsbon bijwerken.

en: Sorry, this statement is not linked to your account.
nl_NL: Sorry, deze verklaring is niet gekoppeld aan je account.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
nl_NL: Sorry, je hebt geen toegang tot deze pagina.

en: Sorry, you are not currently allowed to apply as an %s.
nl_NL: Sorry, je kunt je momenteel niet aanmelden als affiliate.

en: Sorry, you can only use one affiliate coupon per order.
nl_NL: Sorry, je kunt maar één affiliate coupon per bestelling gebruiken.

en: Sorry, you can't use this coupon code or it has expired.
nl_NL: Sorry, je kunt deze couponcode niet gebruiken of hij is verlopen.

en: Sorry, you can't use this coupon code.
nl_NL: Sorry, je kunt deze couponcode niet gebruiken.

en: Sorry, you can't use your own affiliate coupon code '%s'.
nl_NL: Sorry, je kunt je eigen affiliate couponcode '%s' niet gebruiken.

en: Sorry, you can't use your own affiliate coupon code.
nl_NL: Sorry, je kunt je eigen affiliate couponcode niet gebruiken.

en: Sorry, you do not have permission to view the MLA dashboard for user:
nl_NL: Sorry, je hebt geen toestemming om het MLA-dashboard voor de gebruiker te bekijken:

en: Sorry, you do not have permission to view the MLA dashboard.
nl_NL: Sorry, je hebt geen toestemming om het MLA-dashboard te bekijken.

en: Sorry, you don't currently have any active affiliate coupons.
nl_NL: Sorry, je hebt momenteel geen actieve partnercoupons.

en: Sort
nl_NL: Sorteer

en: Sort Code
nl_NL: Sorteercode

en: Sort by...
nl_NL: Sorteren op...

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Specific Pages (URLs)
nl_NL: Specifieke pagina's (URL's):

en: Specific User ID:
nl_NL: Specifieke gebruikers-ID:

en: Spend Limits
nl_NL: Bestedingslimieten

en: Square (0px)
nl_NL: Vierkant (0px)

en: Star
nl_NL: Ster

en: Start Date:
nl_NL: Startdatum:

en: Start your FREE 7 Day Trial
nl_NL: Start je GRATIS Proefabonnement van 7 dagen

en: State
nl_NL: Staat

en: Statement
nl_NL: Verklaring

en: Statement Details
nl_NL: Verklaring Details

en: Statement Footer Image (Logo/Signature)
nl_NL: Afbeelding voettekst (logo/handtekening)

en: Statement Footer Text
nl_NL: Verklaring Voettekst

en: Statement Header Image (Logo)
nl_NL: Afbeelding kopregel (logo)

en: Statement Settings
nl_NL: Verklaring Instellingen

en: Statements
nl_NL: Verklaringen

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Statistics Overview
nl_NL: Statistieken Overzicht

en: Statistics Text Alignment
nl_NL: Statistieken Tekstuitlijning

en: Statistics Update Required
nl_NL: Statistieken bijwerken vereist

en: Stats Tab Custom Text
nl_NL: Tabblad statistieken aangepaste tekst

en: Status unknown
nl_NL: Status onbekend

en: Statuses
nl_NL: Statussen

en: Stop "unpaid commission" from being earned for non-affiliate coupons.
nl_NL: Stop met het verdienen van "onbetaalde commissie" voor niet-geaffilieerde coupons.

en: Store Credit
nl_NL: Winkelkrediet

en: Store Credit / Wallet
nl_NL: Winkelkrediet / Portemonnee

en: Store Credit Balance
nl_NL: Saldo winkelkrediet

en: Store Credit Discount
nl_NL: Korting op winkeltegoed

en: Store Credit Payouts
nl_NL: Store Credit Uitbetalingen

en: Store cookie for how many days?
nl_NL: Hoeveel dagen kan ik een koekje bewaren?

en: Store cookies for MLA referral links (recommended).
nl_NL: Cookies opslaan voor MLA verwijzingslinks (aanbevolen).

en: Store cookies for domain link tracking and blacklists.
nl_NL: Cookies opslaan voor het bijhouden van domeinkoppelingen en blacklists.

en: Store cookies for referral links (recommended).
nl_NL: Cookies opslaan voor doorverwijslinks (aanbevolen).

en: Store credit payouts will allow affiliates to have commission paid out into a "wallet" which they can then use as a discount to purchase items/products from your shop.
nl_NL: Store credit uitbetalingen stellen affiliates in staat om commissie te laten uitbetalen in een "portemonnee" die ze vervolgens kunnen gebruiken als korting om items/producten uit je shop te kopen.

en: Store this key securely! If you lose it, all encrypted bank details will be permanently unrecoverable.
nl_NL: Bewaar deze sleutel goed! Als je hem verliest, zijn alle versleutelde bankgegevens voorgoed onherstelbaar.

en: Store visitors "IP Address" for referral clicks, instead of a random ID.
nl_NL: Sla bezoekers "IP-adres" op voor verwijzingsklikken, in plaats van een willekeurig ID.

en: Store your encryption key securely! If lost, encrypted bank details become permanently unrecoverable.
nl_NL: Bewaar je coderingssleutel veilig! Bij verlies zijn versleutelde bankgegevens voorgoed onherstelbaar.

en: Strict Fraud Prevention
nl_NL: Strikte fraudepreventie

en: Stripe
nl_NL: Streep

en: Stripe Connect Account (TEST MODE)
nl_NL: Stripe Connect Account (TESTMODUS)

en: Stripe Connect Account Type (TEST MODE)
nl_NL: Stripe Connect Account Type (TESTMODUS)

en: Stripe Payouts
nl_NL: Stripe Uitbetalingen

en: Stripe Payouts payment method will allow you to one-click pay your affiliates directly into their Stripe / bank account.
nl_NL: Met de betalingsmethode Stripe Payouts kun je met één klik je affiliates rechtstreeks op hun Stripe / bankrekening betalen.

en: Style #1 - Basic (Legacy)
nl_NL: Stijl #1 - Basis (Legacy)

en: Style #1 - Default
nl_NL: Stijl #1 - Standaard

en: Style #2 - Full Width (Modern)
nl_NL: Stijl #2 - Volledige breedte (modern)

en: Style #2 - Modern (Bold)
nl_NL: Stijl #2 - Modern (Vetgedrukt)

en: Style #3 - Modern (Compact)
nl_NL: Stijl #3 - Modern (Compact)

en: Style:
nl_NL: Stijl:

en: Sub-Affiliates
nl_NL: Subfilialen

en: Sub-affiliate summary
nl_NL: Overzicht subfilialen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit Application
nl_NL: Aanvraag indienen

en: Submit Payout Requests
nl_NL: Uitbetalingsverzoeken indienen

en: Submit a feature request.
nl_NL: Dien een functieverzoek in.

en: Subscribe to Affiliate Newsletters
nl_NL: Abonneren op Affiliate Nieuwsbrieven

en: Subscription Renewal Order
nl_NL: Abonnement verlengen

en: Subscription Renewal Settings
nl_NL: Instellingen abonnement verlengen

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Subscriptions (Recurring Referrals)
nl_NL: Abonnementen (terugkerende verwijzingen)

en: Subtitle shown in the benefits section for non-affiliates.
nl_NL: Ondertitel weergegeven in het gedeelte voordelen voor niet-aangeslotenen.

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success! Redirecting
nl_NL: Succes! Omleiden

en: Successfully paid to affiliate.
nl_NL: Succesvol betaald aan affiliate.

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support Documentation
nl_NL: Ondersteunende documentatie

en: Supported merge tags
nl_NL: Ondersteunde samenvoeg tags

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: System Default
nl_NL: Standaard systeem

en: Tab Colours
nl_NL: Tabblad Kleuren

en: Tab Custom Text
nl_NL: Tab Aangepaste tekst

en: Tab Icon:
nl_NL: Tabbladpictogram:

en: Tab Visibility
nl_NL: Tab Zichtbaarheid

en: Table Header & Footer
nl_NL: Tabel koptekst en voettekst

en: Tabs Border Radius
nl_NL: Randradius tabbladen

en: Tabs Font Size
nl_NL: Tabbladen Lettergrootte

en: Tabs Hover
nl_NL: Tabbladen zweven

en: Tabs Size / Padding
nl_NL: Tabbladgrootte / vulling

en: Tabs Style
nl_NL: Tabbladen Stijl

en: Tag
nl_NL: Label

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Number
nl_NL: Belastingnummer

en: Tax Rate
nl_NL: Belastingtarief

en: Tax Settings
nl_NL: Belastinginstellingen

en: Tax/VAT Calculations
nl_NL: Belasting/BTW-berekeningen

en: Tax/VAT Number
nl_NL: Belasting/BTW-nummer

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Template Coupon
nl_NL: Sjabloon Coupon

en: Template Coupon Code
nl_NL: Sjabloon Coupon Code

en: Template Coupons
nl_NL: Sjabloon Coupons

en: Template Gift Coupon Code:
nl_NL: Template Cadeau Coupon Code:

en: Template coupon "%s" not found.
nl_NL: Sjablooncoupon "%s" niet gevonden.

en: Template coupon code:
nl_NL: Sjabloon kortingscode:

en: Template coupon created.
nl_NL: Sjablooncoupon gemaakt.

en: Template coupons this user role is assigned to:
nl_NL: Sjablooncoupons waaraan deze gebruikersrol is toegewezen:

en: Terms & Conditions Generator
nl_NL: Algemene voorwaarden Generator

en: Terms & Conditions Generator Tool
nl_NL: Algemene voorwaarden genereren

en: Terms and Conditions Acceptance Checkbox
nl_NL: Algemene voorwaarden accepteren Selectievakje

en: Terms and Conditions Generator
nl_NL: Voorwaarden Generator

en: Terms and Conditions Page Generator
nl_NL: Algemene voorwaarden pagina Generator

en: Test Newsletter
nl_NL: Test Nieuwsbrief

en: Test User
nl_NL: Test gebruiker

en: Test sent!
nl_NL: Test verzonden!

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area Field
nl_NL: Tekstveld

en: Text Field
nl_NL: Tekstveld

en: Text color for the main floating button.
nl_NL: Tekstkleur voor de zwevende hoofdknop.

en: Text shown next to the users store credit balance.
nl_NL: Tekst die naast het tegoed van de gebruiker wordt weergegeven.

en: Text shown on the floating button for users who are already affiliates.
nl_NL: Tekst die wordt weergegeven op de zwevende knop voor gebruikers die al geaffilieerd zijn.

en: Text shown on the floating button for users who are not yet affiliates.
nl_NL: Tekst die wordt weergegeven op de zwevende knop voor gebruikers die nog geen lid zijn.

en: Text:
nl_NL: Tekst:

en: Thank You – We Hit a New Milestone Together
nl_NL: Bedankt - We hebben samen een nieuwe mijlpaal bereikt

en: The "%s" coupon already exists. Please try again with a different coupon code.
nl_NL: De "%s" coupon bestaat al. Probeer het opnieuw met een andere couponcode.

en: The "Affiliate Portal" is an alternative to the normal "affiliate dashboard" page.
nl_NL: Het "Affiliate Portal" is een alternatief voor de normale "affiliate dashboard" pagina.

en: The "Store Credit" payout method needs to be enabled to use this reward.
nl_NL: De uitbetalingsmethode "Store Credit" moet ingeschakeld zijn om deze beloning te kunnen gebruiken.

en: The "template coupon" you have set does not exist. Please make sure you have created it, and entered the exact name in the settings.
nl_NL: De "sjablooncoupon" die je hebt ingesteld bestaat niet. Controleer of je deze hebt aangemaakt en de exacte naam hebt ingevoerd bij de instellingen.

en: The "unpaid commission" meets the required payment threshold.
nl_NL: De "onbetaalde commissie" voldoet aan de vereiste betalingsdrempel.

en: The %s user %s has been successfully added.
nl_NL: De gebruiker %s is succesvol toegevoegd.

en: The %s user has been successfully added.
nl_NL: De geaffilieerde gebruiker is succesvol toegevoegd.

en: The APILayer free plan should support all base currencies and 100 requests/month which is all that is required.
nl_NL: Op dit moment ondersteunt het gratis plan van APILayer alle basisvaluta's en 100 aanvragen/maand, wat alles is wat nodig is.

en: The IP address will be stored in the "clicks" database table. The IP address is only used to check if a click has already been tracked for that visitor.
nl_NL: Het IP-adres wordt opgeslagen in de databasetabel "klikken". Het IP-adres wordt alleen gebruikt om te controleren of er voor die bezoeker al een klik is getraceerd.

en: The PRO version of this plugin includes a terms and conditions page generator, which allows you to easily create your own terms and conditions page.
nl_NL: De PRO versie van deze plugin bevat een algemene voorwaarden pagina generator, waarmee je eenvoudig je eigen algemene voorwaarden pagina kunt maken.

en: The affiliate can then download these statements on the affiliate dashboard, and you can also download them in the admin payouts section.
nl_NL: De affiliate kan deze overzichten dan downloaden op het affiliate dashboard, en jij kunt ze ook downloaden in het admin uitbetalingsgedeelte.

en: The affiliate can then request a payout for this commission in their affiliate dashboard, which will notify you. This can then be paid in the admin "Payouts" page.
nl_NL: De affiliate kan dan een uitbetaling voor deze commissie aanvragen in hun affiliate dashboard, waardoor jij op de hoogte wordt gebracht. Dit kan dan worden uitbetaald in de beheerpagina "Uitbetalingen".

en: The affiliate dashboard for one or more coupons needs to be loaded at least once to initially calculate and display complete the statistics.
nl_NL: Het affiliate dashboard voor één of meer coupons moet minstens één keer worden geladen om in eerste instantie alle statistieken te berekenen en weer te geven.

en: The affiliate dashboard for this coupon needs to be loaded at-least once.
nl_NL: Het affiliate dashboard voor deze coupon moet minstens één keer worden geladen.

en: The affiliate portal is enabled, but the URL rewrite rules are not work correctly.
nl_NL: Het affiliate portaal is ingeschakeld, maar de URL-herschrijfregels werken niet goed.

en: The affiliate user can then visit the "affiliate dashboard page" to view their affiliate statistics, commissions, referral URLs, etc, for the coupon(s) they are assigned to.
nl_NL: De gebruiker van de affiliate kan dan naar de "affiliate dashboardpagina" gaan om zijn affiliate statistieken, commissies, verwijzings-URL's, etc. te bekijken voor de coupon(s) waaraan hij is toegewezen.

en: The affiliate user can then visit the "affiliate dashboard page" to view their affiliate statistics, commissions, referral URLs, etc, for the coupons they are assigned to.
nl_NL: De gebruiker van de affiliate kan dan naar de "affiliate dashboardpagina" gaan om zijn affiliate statistieken, commissies, verwijzings-URL's, enzovoort te bekijken voor de coupons waaraan hij is toegewezen.

en: The affiliate user has entered their payment details (in the "settings" tab on their dashboard).
nl_NL: De gebruiker van de affiliate heeft zijn betalingsgegevens ingevoerd (in het tabblad "instellingen" op zijn dashboard).

en: The affiliate user has not yet been set for this coupon.
nl_NL: De affiliate gebruiker is nog niet ingesteld voor deze coupon.

en: The affiliate user has not yet set their payout details on the affiliate dashboard.
nl_NL: De gebruiker van de affiliate heeft zijn uitbetalingsgegevens nog niet ingesteld op het affiliate dashboard.

en: The below section includes a list of most of the modules and features included in the Pro plan. However other smaller features and customisations can be found throughout the settings page.
nl_NL: De onderstaande sectie bevat een lijst met de meeste modules en functies van het Pro-abonnement. Andere, kleinere functies en aanpassingen zijn te vinden op de instellingenpagina.

en: The below table will show all affiliate coupons where the "unpaid commission" amount is more than
nl_NL: De onderstaande tabel toont alle affiliate coupons waarbij het "onbetaalde commissie" bedrag meer is dan

en: The commission for is calculated based on a fixed amount earned by each tier per order referred by a sub-affiliate.
nl_NL: De commissie voor wordt berekend op basis van een vast bedrag dat door elk niveau wordt verdiend per bestelling die door een subfiliaal wordt doorverwezen.

en: The commission for is calculated based on a percentage of the total order amount.
nl_NL: De commissie voor wordt berekend op basis van een percentage van het totale orderbedrag.

en: The commission is calculated based on a percentage of the amount earned by the main affiliate.
nl_NL: De commissie wordt berekend op basis van een percentage van het bedrag dat door de hoofdpartner is verdiend.

en: The coupon code you entered does not exist.
nl_NL: De couponcode die je hebt ingevoerd bestaat niet.

en: The coupon has an affiliate user assigned to it.
nl_NL: Aan de coupon is een geaffilieerde gebruiker toegewezen.

en: The creative will only be visible to affiliates with any of the selected user roles.
nl_NL: De creatie is alleen zichtbaar voor affiliates met een van de geselecteerde gebruikersrollen.

en: The default "Page URL" when affiliates generate referral links in the dashboard. Note: This needs to be a valid link/page on this website only.
nl_NL: De standaard "Pagina URL" wanneer affiliates doorverwijslinks genereren in het dashboard. Opmerking: Dit moet alleen een geldige link/pagina op deze website zijn.

en: The email address of the affiliate.
nl_NL: Het e-mailadres van de partner.

en: The email report will use the same email template/styling from the WooCommerce email settings.
nl_NL: Het e-mailrapport gebruikt dezelfde e-mailtemplate/styling als de e-mailinstellingen van WooCommerce.

en: The first name of the affiliate.
nl_NL: De voornaam van de partner.

en: The floating widget displays a small button on your website that opens a compact affiliate dashboard popup.
nl_NL: De zwevende widget toont een kleine knop op je website die een compacte affiliate dashboard popup opent.

en: The following integration addons are available to download and install right now:
nl_NL: De volgende integratie-addons zijn nu beschikbaar om te downloaden en te installeren:

en: The free version gives access to admin reports for the past 4 weeks. Reports allow you to see the overall statistics for all affiliates/coupons, and each individual affiliate/coupon, on a single page
nl_NL: De gratis versie geeft toegang tot beheerrapporten van de afgelopen 4 weken. Met rapporten kun je de algemene statistieken van alle affiliates/coupons en van elke individuele affiliate/coupon op één pagina bekijken

en: The free version of Coupon Affiliates for WooCommerce has been deactivated because the PRO version is active. You can safely delete the free version.
nl_NL: De gratis versie van Coupon Affiliates for WooCommerce is gedeactiveerd omdat de PRO versie actief is. Je kunt de gratis versie veilig verwijderen.

en: The gift coupon code that was generated.
nl_NL: De gegenereerde cadeauboncode.

en: The header text displayed at the top of the tab content.
nl_NL: De koptekst die bovenaan de inhoud van het tabblad wordt weergegeven.

en: The last name of the affiliate.
nl_NL: De achternaam van de partner.

en: The maximum amount of extra tiers in your MLA system (not including the main affiliate).
nl_NL: Het maximale aantal extra niveaus in je MLA-systeem (exclusief de hoofdfiliaal).

en: The maximum date range is 12 months. Your filters have been updated.
nl_NL: Het maximale datumbereik is 12 maanden. Je filters zijn bijgewerkt.

en: The maximum number of orders to show when filtered by date. Too many could make it take significantly longer to load.
nl_NL: Het maximale aantal bestellingen dat wordt weergegeven bij het filteren op datum. Te veel bestellingen kan het laden aanzienlijk vertragen.

en: The most powerful affiliate plugin for WooCommerce. Track commission, generate referral URLs, assign affiliate coupons, and display detailed stats.
nl_NL: De krachtigste affiliate plugin voor WooCommerce. Houd commissies bij, genereer verwijzings-URL's, wijs affiliate coupons toe en geef gedetailleerde statistieken weer.

en: The name of the tab button.
nl_NL: De naam van de tabbladknop.

en: The name of your Store Credit wallet, show in the payout method selection etc.
nl_NL: De naam van je Store Credit-portemonnee, zie de selectie van de uitbetalingsmethode enz.

en: The next scheduled payout requests will be on
nl_NL: De volgende geplande uitbetalingsverzoeken zijn op

en: The number of days after an order is created, that the commission earned is added to the users account as "unpaid commission". Useful if you want to prevent commission being paid out early for orders that may be refunded etc.
nl_NL: Het aantal dagen nadat een bestelling is aangemaakt, dat de verdiende commissie wordt toegevoegd aan de gebruikersaccount als "onbetaalde commissie". Handig als je wilt voorkomen dat er te vroeg provisie wordt uitbetaald voor bestellingen die mogelijk worden terugbetaald enz.

en: The order status required for "unpaid commission" to be granted. Default "completed" for most sites. This should be the final status for your orders, once it has been paid and delivered.
nl_NL: De bestelstatus die nodig is om "onbetaalde commissie" toe te kennen. Standaard "voltooid" voor de meeste sites. Dit zou de uiteindelijke status voor je bestellingen moeten zijn, nadat ze betaald en geleverd zijn.

en: The page is built with the default "Gutenberg" page builder, and will include important information about your affiliate program like commission rates, along with the registration form for users to sign up for your affiliate program. You can also set this page as the default registration page.
nl_NL: De pagina is gebouwd met de standaard "Gutenberg" paginabouwer en bevat belangrijke informatie over je affiliateprogramma, zoals commissietarieven, samen met het registratieformulier waarmee gebruikers zich kunnen aanmelden voor je affiliateprogramma. Je kunt deze pagina ook instellen als de standaard aanmeldpagina.

en: The passwords do not match. Please try again.
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: The payout status will still be updated locally.
nl_NL: De uitbetalingsstatus wordt nog steeds lokaal bijgewerkt.

en: The plugin will default to the normal dashboard page until the rewrite rule exists.
nl_NL: De plugin zal standaard naar de normale dashboard pagina gaan totdat de herschrijfregel bestaat.

en: The registration page is currently set to:
nl_NL: De registratiepagina is momenteel ingesteld op:

en: The stats/content isn’t loading on my dashboard. How can I fix this?
nl_NL: De statistieken/content worden niet geladen op mijn dashboard. Hoe kan ik dit oplossen?

en: The tab will only be visible to affiliates with any of the selected user roles.
nl_NL: Het tabblad is alleen zichtbaar voor filialen met een van de geselecteerde gebruikersrollen.

en: The tax rate that will be added to the payment statements.
nl_NL: Het belastingtarief dat wordt toegevoegd aan de betalingsoverzichten.

en: The total commission you have earned from this specific sub-affiliate referrals.
nl_NL: De totale commissie die je hebt verdiend met de doorverwijzingen van deze specifieke subfiliaalhouder.

en: The unpaid commission amount is below the payout threshold.
nl_NL: Het onbetaalde commissiebedrag ligt onder de uitbetalingsdrempel.

en: The user role will be generated automatically as: coupon_affiliate_[display_name]
nl_NL: De gebruikersrol wordt automatisch gegenereerd als: coupon_affiliate_[display_name]

en: The user will be notified by email, and can then login to their affiliate dashboard to view their statistics and more.
nl_NL: De gebruiker wordt per e-mail op de hoogte gebracht en kan vervolgens inloggen op het dashboard van zijn partner om zijn statistieken en meer te bekijken.

en: The username of the affiliate.
nl_NL: De gebruikersnaam van de partner.

en: The username will be used as the coupon code by default, unless you have the "Dynamic Code Generator" enabled.
nl_NL: De gebruikersnaam wordt standaard gebruikt als couponcode, tenzij je de "Dynamic Code Generator" hebt ingeschakeld.

en: The widget is built with performance in mind, only loading most of the resources needed when the button is clicked.
nl_NL: De widget is gebouwd met het oog op prestaties en laadt alleen de meeste bronnen die nodig zijn als er op de knop wordt geklikt.

en: The widget is responsive and works well on both desktop and mobile devices.
nl_NL: De widget is responsive en werkt goed op zowel desktop als mobiele apparaten.

en: Theme Color
nl_NL: Thema Kleur

en: Then, only users that are assigned to a coupon will be able to see their dashboard (for that coupon) on this page.
nl_NL: Dan kunnen alleen gebruikers die een coupon toegewezen hebben gekregen hun dashboard (voor die coupon) op deze pagina zien.

en: There are also a variety of options available below to automate payout requests/payments, select your payout methods, and much more!
nl_NL: Er zijn hieronder ook verschillende opties beschikbaar om uitbetalingsverzoeken/betalingen te automatiseren, je uitbetalingsmethoden te selecteren en nog veel meer!

en: There are several other ways payout requests can be submitted, for the affiliates available "unpaid commission".
nl_NL: Er zijn verschillende andere manieren waarop uitbetalingsverzoeken kunnen worden ingediend, voor de affiliates beschikbare "onbetaalde commissie".

en: There have been no clicks for this campaign yet.
nl_NL: Er zijn nog geen klikken geweest voor deze campagne.

en: There was an error connecting to Stripe account. Please contact an administrator.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de Stripe account. Neem contact op met een beheerder.

en: These are line graphs that show the commission earnings for every day in the past 90 days, 30 days or 7 days.
nl_NL: Dit zijn lijngrafieken die de commissie-inkomsten tonen voor elke dag in de afgelopen 90 dagen, 30 dagen of 7 dagen.

en: These details will be shown on your PDF statements for payouts.
nl_NL: Deze gegevens worden weergegeven op je PDF-overzichten voor uitbetalingen.

en: These options will improve loading speed of your affiliate dashboard for large coupons with lots of orders (since it wont need to calculate every time).
nl_NL: Deze opties verbeteren de laadsnelheid van je affiliate dashboard voor grote coupons met veel bestellingen (omdat het niet elke keer hoeft te berekenen).

en: These settings allow you to restrict the bonus to only be available for specific users.
nl_NL: Met deze instellingen kun je de bonus beperken tot specifieke gebruikers.

en: These settings do not belong to a specific tab, but are other customisation options for the affiliate dashboard.
nl_NL: Deze instellingen horen niet bij een specifiek tabblad, maar zijn andere aanpassingsopties voor het affiliate dashboard.

en: These settings let you customise the format of the referral links that your affiliates can generate on their affiliate dashboard.
nl_NL: Met deze instellingen kun je het formaat aanpassen van de verwijzingslinks die je affiliates kunnen genereren op hun affiliate dashboard.

en: These values be assigned on a per affiliate coupon, per product, per category, or per group basis.
nl_NL: Deze waarden kunnen worden toegewezen per affiliate coupon, per product, per categorie of per groep.

en: These visitors will not be able to use any affiliate coupons on their purchases, and can not apply to become an affiliate.
nl_NL: Deze bezoekers kunnen geen affiliate coupons gebruiken voor hun aankopen en kunnen zich niet aanmelden om affiliate te worden.

en: These will take priority over the global commission rate settings, however if you set per-coupon or per-product commission rates too, those will take priority instead.
nl_NL: Deze hebben voorrang op de globale instellingen voor commissiepercentages, maar als je ook commissiepercentages per coupon of per product instelt, dan hebben die voorrang.

en: They would need to click the referral link again for coupons to be automatically applied again, or future orders to be awarded to the affiliate.
nl_NL: Ze zouden opnieuw op de doorverwijslink moeten klikken om coupons automatisch opnieuw toe te passen, of om toekomstige bestellingen toe te kennen aan de partner.

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Month’s Top 5 Affiliates + Your Performance Snapshot
nl_NL: De top 5 Affiliates van deze maand + uw prestatieoverzicht

en: This affiliate (%s) is a part of your MLA network. You are viewing their statistics and commission earnings.
nl_NL: Deze affiliate (%s) maakt deel uit van je MLA-netwerk. Je bekijkt hun statistieken en commissie-inkomsten.

en: This affiliate doesn't currently have any sub-affiliates.
nl_NL: Deze affiliate heeft momenteel geen subfilialen.

en: This affiliate will be assigned to the new coupon.
nl_NL: Deze partner wordt toegewezen aan de nieuwe coupon.

en: This allows you to set the maximum commission amount that is calculated and can be earned per order referred by affiliates.
nl_NL: Hiermee kun je het maximale commissiebedrag instellen dat wordt berekend en kan worden verdiend per bestelling die door affiliates wordt doorverwezen.

en: This applies to hosts like Rocket.net, Hostinger, Namecheap, and others using LiteSpeed.
nl_NL: Dit geldt voor hosts als Rocket.net, Hostinger, Namecheap en anderen die LiteSpeed gebruiken.

en: This bonus is not applied on the dashboard or when they request payouts. It will simply apply the bonus % as additional credit, when the payout is marked as paid.
nl_NL: Deze bonus wordt niet toegepast op het dashboard of wanneer ze uitbetalingen aanvragen. De bonus % wordt gewoon toegepast als extra krediet wanneer de uitbetaling als betaald wordt gemarkeerd.

en: This bonus was granted as an initial award for becoming a new affiliate.
nl_NL: Deze bonus werd toegekend als eerste beloning voor het worden van een nieuwe affiliate.

en: This can not be edited for a lifetime affiliate referral.
nl_NL: Dit kan niet worden aangepast voor een levenslange affiliate verwijzing.

en: This can not be edited when the order is completed.
nl_NL: Dit kan niet worden gewijzigd als de bestelling is voltooid.

en: This coupon code already exists.
nl_NL: Deze couponcode bestaat al.

en: This coupon does not exist!
nl_NL: Deze coupon bestaat niet!

en: This email address is already associated with username:
nl_NL: Dit e-mailadres is al gekoppeld aan de gebruikersnaam:

en: This email already exists. Please try again, or login first.
nl_NL: Deze e-mail bestaat al. Probeer het opnieuw, of log eerst in.

en: This email has already been invited.
nl_NL: Deze e-mail is al uitgenodigd.

en: This excludes the plugin settings which are available to those with the "manage_options" permission.
nl_NL: Dit sluit de plugin-instellingen uit die beschikbaar zijn voor degenen met de "manage_options" rechten.

en: This feature allows you to collect the conversion rates automatically from an Exchange Rates API.
nl_NL: Met deze functie kun je de omrekeningskoersen automatisch ophalen uit een Wisselkoersen-API.

en: This feature is currently in beta. Please consider testing your settings and payments. If you experience any issues, please contact plugin support.
nl_NL: Deze functie is momenteel in bèta. Overweeg om je instellingen en betalingen te testen. Als je problemen ondervindt, neem dan contact op met plugin support.

en: This feature is disabled because you have disabled the cookie storage.
nl_NL: Deze functie is uitgeschakeld omdat je de cookieopslag hebt uitgeschakeld.

en: This includes a nice email report, along with a downloadable PDF version attached to the email.
nl_NL: Dit omvat een mooi e-mailrapport, samen met een downloadbare PDF-versie als bijlage bij de e-mail.

en: This is an existing user.
nl_NL: Dit is een bestaande gebruiker.

en: This is how many days after someone clicks on a referral link, that the cookie will be stored to automatically apply the coupon.
nl_NL: Dit is het aantal dagen nadat iemand op een doorverwijslink heeft geklikt, dat de cookie wordt opgeslagen om de coupon automatisch toe te passen.

en: This is limited to PDF files only. These invoices will be uploaded to a "coupon-affiliate-invoices" folder in your uploads directory.
nl_NL: Dit is beperkt tot PDF-bestanden. Deze facturen worden geüpload naar een map "coupon-affiliate-facturen" in je uploadmap.

en: This is only a basic spam protection method, and is not as effective as CAPTCHA.
nl_NL: Dit is slechts een basismethode voor bescherming tegen spam en is niet zo effectief als CAPTCHA.

en: This is our default store credit system, built directly into this plugin. (A more simple solution with no additional setup needed.)
nl_NL: Dit is ons standaard systeem voor winkeltegoeden, direct ingebouwd in deze plugin. (Een eenvoudigere oplossing zonder extra instellingen)

en: This is required for domain link tracking and domain blacklists to work.
nl_NL: Dit is nodig om domein link tracking en domein blacklists te laten werken.

en: This is set to your home page by default, but can be any page on your website.
nl_NL: Deze is standaard ingesteld op je startpagina, maar kan elke pagina op je website zijn.

en: This is shown at the bottom of the PDF statements, just before the Footer Text. Recommended size is no larger than 340 x 70
nl_NL: Dit wordt onderaan de PDF-afschriften getoond, net voor de voettekst. Aanbevolen formaat is niet groter dan 340 x 70

en: This is shown at the very top left of the affiliate portal. Recommended size is 200px width.
nl_NL: Deze staat helemaal linksboven in het affiliate portaal. De aanbevolen grootte is 200px breed.

en: This is shown at the very top of the PDF report (attached to the email). Recommended size is 340 x 70.
nl_NL: Dit staat helemaal bovenaan het PDF-rapport (als bijlage bij de e-mail). Aanbevolen formaat is 340 x 70.

en: This is shown at the very top of the PDF statements. Recommended size is 340 x 70
nl_NL: Dit staat helemaal bovenaan de PDF-overzichten. Aanbevolen formaat is 340 x 70

en: This is shown below the message above, next to a checkbox, allowing them to apply some or all of their credit to the cart.
nl_NL: Dit staat onder het bericht hierboven, naast een selectievakje, waarmee ze een deel of al hun tegoed kunnen toepassen op de winkelwagen.

en: This is the amount of bonus commission (flat amount) they will be given from this reward.
nl_NL: Dit is het bedrag aan bonuscommissie (vast bedrag) dat ze van deze beloning krijgen.

en: This is the amount of days that will be calculated at a time. If you experience issues with the ajax loading, try lowering this number (will be slower but more reliable).
nl_NL: Dit is het aantal dagen dat per keer wordt berekend. Als je problemen ondervindt met het laden van ajax, probeer dit getal dan te verlagen (zal langzamer maar betrouwbaarder zijn).

en: This is the amount of store credit they will be given from this reward. Funds are added directly to their store credit wallet.
nl_NL: Dit is het bedrag aan winkeltegoed dat ze van deze beloning krijgen. Het geld wordt direct toegevoegd aan hun winkeltegoed portemonnee.

en: This is the amount their earned commission from orders will be increased by. For example, 5% would increase $100 commission to $105. This will override any existing reward bonus set.
nl_NL: Dit is het bedrag waarmee hun verdiende commissie uit bestellingen wordt verhoogd. Bijvoorbeeld, 5% zou $100 commissie verhogen tot $105. Bestaande beloningsbonussen worden hierdoor overschreven.

en: This is the base currency for your store, in which totals/commission will be converted to. You can change this in the WooCommerce settings.
nl_NL: Dit is de basisvaluta voor je winkel, waarnaar totalen/commissie worden omgerekend. Je kunt dit wijzigen in de WooCommerce instellingen.

en: This is the default referral link your affiliates can share.
nl_NL: Dit is de standaard doorverwijslink die je partners kunnen delen.

en: This is the description that will be shown under the progress bar. By default, it shows a summary of the requirement for the reward.
nl_NL: Dit is de beschrijving die onder de voortgangsbalk wordt getoond. Standaard staat hier een samenvatting van de vereisten voor de beloning.

en: This is the email address that will recieve admin notifications such as new affiliate registrations, and payout notifications.
nl_NL: Dit is het e-mailadres dat beheermeldingen ontvangt, zoals nieuwe partnerregistraties en uitbetalingsmeldingen.

en: This is the frequency that the reward can be triggered. For example, if you select "Once Per Month", the reward can only be earned once within a month. In the next month, they can earn the reward again on their next order if they meet the requirements. This refers to the current week/month/year, for example %s or %s.
nl_NL: Dit is de frequentie waarmee de beloning kan worden verdiend. Als je bijvoorbeeld "Eén keer per maand" selecteert, kan de beloning maar één keer binnen een maand verdiend worden. In de volgende maand kunnen ze de beloning opnieuw verdienen bij hun volgende bestelling als ze aan de voorwaarden voldoen. Dit verwijst naar de huidige week/maand/jaar, bijvoorbeeld %s of %s.

en: This is the limit on how many renewal orders will be rewarded to the affiliate after the initial signup. This does not include the initial order. Set to 0 for unlimited renewals.
nl_NL: Dit is de limiet op het aantal verlengingsorders dat beloond zal worden aan de affiliate na de eerste aanmelding. Dit is exclusief de eerste bestelling. Stel in op 0 voor onbeperkte verlengingen.

en: This is the message shown on the page as soon as the user submits the application form. The {couponcode} placeholder will be replaced with their chosen coupon code.
nl_NL: Dit is het bericht dat op de pagina wordt getoond zodra de gebruiker het aanvraagformulier indient. De {couponcode} placeholder wordt vervangen door de door de gebruiker gekozen couponcode.

en: This is the name of the discount shown on the cart page, when store credit is applied.
nl_NL: Dit is de naam van de korting die wordt weergegeven op de winkelwagenpagina, wanneer winkeltegoed wordt toegepast.

en: This is the new commission percentage that will be set for the affiliates coupon.
nl_NL: Dit is het nieuwe commissiepercentage dat wordt ingesteld voor de affiliates coupon.

en: This is the new fixed commission amount per order, that will be set for the coupon.
nl_NL: Dit is het nieuwe vaste commissiebedrag per bestelling dat wordt ingesteld voor de coupon.

en: This is the new fixed commission amount per product, that will be set for the coupon.
nl_NL: Dit is het nieuwe vaste commissiebedrag per product dat wordt ingesteld voor de coupon.

en: This is the order status that will be assigned to the new order.
nl_NL: Dit is de bestelstatus die wordt toegewezen aan de nieuwe bestelling.

en: This is the product ID of the product that will be added to the new order. You can find the product ID by going to the Products page and hovering over the product name.
nl_NL: Dit is de product-ID van het product dat wordt toegevoegd aan de nieuwe bestelling. Je kunt het product-ID vinden door naar de pagina Producten te gaan en met de muis over de productnaam te gaan.

en: This is the slug for the shortlinks, for example:
nl_NL: Dit is bijvoorbeeld de slug voor de shortlinks:

en: This is the template coupon used for generating new affiliate coupons when a new affiliate is created.
nl_NL: Dit is de sjablooncoupon die wordt gebruikt voor het genereren van nieuwe affiliate coupons wanneer een nieuwe affiliate wordt aangemaakt.

en: This is the user permission required to have full access for this plugin. Administrator will always have access to everything.
nl_NL: Dit is de gebruikersrechten die nodig zijn om volledige toegang te krijgen tot deze plugin. Beheerder heeft altijd toegang tot alles.

en: This link will take you to the affiliate dashboard for this specific coupon.
nl_NL: Deze link brengt je naar het affiliate dashboard voor deze specifieke coupon.

en: This may be made available in the free version soon. For now, if you need help with creating your terms and conditions page in the free version, you can view <a href="%s" target="_blank">this article</a>.
nl_NL: Dit wordt mogelijk binnenkort beschikbaar gemaakt in de gratis versie. Voor nu, als je hulp nodig hebt bij het maken van je algemene voorwaarden pagina in de gratis versie, kun je <a href="%s" target="_blank">dit artikel</a> bekijken.

en: This may take a few seconds...
nl_NL: Dit kan een paar seconden duren...

en: This may therefore disregard some of the order statuses that are checked above.
nl_NL: Hierdoor kunnen sommige bestelstatussen die hierboven worden gecontroleerd, buiten beschouwing worden gelaten.

en: This means that you will need to manually edit existing users to the "coupon affiliate", or have them automatically assign to this role when filling out the registration form (enable this in "registration settings").
nl_NL: Dit betekent dat je bestaande gebruikers handmatig moet aanpassen naar de "coupon affiliate", of ze automatisch moet laten toewijzen aan deze rol bij het invullen van het registratieformulier (schakel dit in bij "registratie-instellingen").

en: This option will allow you to enable "lifetime commission" either globally, or on a per-coupon basis.
nl_NL: Met deze optie kun je "levenslange provisie" globaal of per coupon inschakelen.

en: This option will enable the "affiliate landing page" metabox on pages, for you to assign a page as a landing page for an affiliate coupon.
nl_NL: Deze optie schakelt de metabox "affiliate landingspagina" in op pagina's, zodat je een pagina kunt toewijzen als landingspagina voor een affiliate coupon.

en: This page displays all the users that are assigned to an %s coupon.
nl_NL: Deze pagina toont alle gebruikers die zijn toegewezen aan een affiliate coupon.

en: This page is not currently set as the Registration Page.
nl_NL: Deze pagina is momenteel niet ingesteld als Registratiepagina.

en: This page will then act the same as a referral URL for that affiliate coupon.
nl_NL: Deze pagina werkt dan hetzelfde als een doorverwijs-URL voor die affiliate coupon.

en: This payout has already been created and requires manual completion in your Wise account.
nl_NL: Deze uitbetaling is al aangemaakt en moet handmatig worden ingevuld in je Wise account.

en: This payout has already been processed. Transaction ID:
nl_NL: Deze uitbetaling is al verwerkt. Transactie ID:

en: This payout has been cancelled in Wise. Transfer ID:
nl_NL: Deze uitbetaling is geannuleerd in Wise. Overschrijving ID:

en: This payout has been successfully completed in Wise. Transfer ID:
nl_NL: Deze uitbetaling is succesvol afgerond in Wise. Overschrijving ID:

en: This plugin is frequently updated and maintained. If you notice any bugs, issues, or conflicts with other themes/plugins, please get in touch and it will be looked into.
nl_NL: Deze plugin wordt regelmatig bijgewerkt en onderhouden. Als je bugs, problemen of conflicten met andere thema's/plugins opmerkt, neem dan contact op en er zal naar worden gekeken.

en: This setting is required in case you have set custom commission amounts on both a coupon level, and product level.
nl_NL: Deze instelling is nodig als je aangepaste commissiebedragen hebt ingesteld op couponniveau en productniveau.

en: This tool help you create a simple but effective custom signup promo page for your affiliate program.
nl_NL: Met deze tool kun je een eenvoudige maar effectieve aangepaste aanmeldingspromo maken voor je affiliateprogramma.

en: This tool requires Gutenberg to be enabled. Please disable the "Disable Gutenberg" plugin or any other plugin that disables Gutenberg.
nl_NL: Deze tool vereist dat Gutenberg is ingeschakeld. Schakel de plugin "Gutenberg uitschakelen" of een andere plugin die Gutenberg uitschakelt uit.

en: This tool requires WordPress 5.0 or higher with Gutenberg support.
nl_NL: Deze tool vereist WordPress 5.0 of hoger met Gutenberg ondersteuning.

en: This user does not exist, please enter a valid user, or enter an email address to create a new account.
nl_NL: Deze gebruiker bestaat niet, voer een geldige gebruiker in of voer een e-mailadres in om een nieuwe account aan te maken.

en: This username already exists. Please try again, or login first.
nl_NL: Deze gebruikersnaam bestaat al. Probeer het opnieuw, of log eerst in.

en: This username does not exist. A new user will be created.
nl_NL: Deze gebruikersnaam bestaat niet. Er wordt een nieuwe gebruiker aangemaakt.

en: This will NOT affect the discount that has already been applied unless you recalculate the order.
nl_NL:  - Dit heeft GEEN invloed op de korting die al is toegepast, tenzij je de bestelling opnieuw berekent.

en: This will affect the coupon usage stats, orders list, commission, and monthly summary.
nl_NL: Dit heeft invloed op de statistieken van het coupongebruik, de bestellijst, de commissie en het maandoverzicht.

en: This will allow affiliate users to login to the dashboard if they visit the base dashboard URL.
nl_NL: Hierdoor kunnen geaffilieerde gebruikers inloggen op het dashboard als ze de URL van het basisdashboard bezoeken.

en: This will allow affiliates to click a toggle to only show converted clicks.
nl_NL: Hiermee kunnen affiliates op een schakelaartje klikken om alleen geconverteerde klikken weer te geven.

en: This will allow affiliates to filter through their whole click history with pagination.
nl_NL: Hiermee kunnen affiliates door hun hele klikgeschiedenis filteren met paginering.

en: This will allow the affiliate user to replace the default link/URL in the "embed code" for each creative with their own URL.
nl_NL: Hiermee kan de geaffilieerde gebruiker de standaard link/URL in de "insluitcode" voor elke creatie vervangen door zijn eigen URL.

en: This will allow the affiliate user to select a campaign, which will update the URL in the "embed code" for each campaign to include the campaign tracking parameter.
nl_NL: Hiermee kan de geaffilieerde gebruiker een campagne selecteren, waardoor de URL in de "insluitcode" voor elke campagne wordt bijgewerkt met de campagnetrackingparameter.

en: This will allow them to add extra emails to send their email notifications to.
nl_NL: Zo kunnen ze extra e-mails toevoegen om hun e-mailmeldingen naartoe te sturen.

en: This will allow users to register as affiliates on your website. Once accepted, it will automatically generate their new account, create their affiliate coupon, and assign them to it, so they can access the dashboard.
nl_NL: Hiermee kunnen gebruikers zich registreren als affiliate op je website. Zodra ze geaccepteerd zijn, wordt automatisch hun nieuwe account aangemaakt, hun affiliate coupon aangemaakt en toegewezen, zodat ze toegang hebben tot het dashboard.

en: This will also allow them to use their own referral link and earn commission on their own purchases.
nl_NL: Hierdoor kunnen ze ook hun eigen doorverwijslink gebruiken en commissie verdienen op hun eigen aankopen.

en: This will automatically apply the coupon every time at checkout for that visitor, until the cookie expires.
nl_NL: Hierdoor wordt de coupon elke keer automatisch toegepast bij het afrekenen voor die bezoeker, totdat de cookie verloopt.

en: This will be shown before the coupon code shown in the header of the affiliate dashboard page, for example you could set it to "Coupon code:".
nl_NL: Dit wordt getoond vóór de couponcode in de kop van de affiliate dashboardpagina, bijvoorbeeld "Couponcode:".

en: This will determine how the orders are sorted on the affiliate dashboard, either by the day they were paid for, or the day it was set to completed.
nl_NL: Dit bepaalt hoe de bestellingen worden gesorteerd op het affiliate dashboard, op de dag waarop ze zijn betaald of op de dag waarop ze zijn voltooid.

en: This will disable automatic ajax saving, and instead will enable the "Save Settings" button, and you will save all settings at once.
nl_NL: Hierdoor wordt automatisch ajax opslaan uitgeschakeld en in plaats daarvan wordt de knop "Instellingen opslaan" ingeschakeld en worden alle instellingen in één keer opgeslagen.

en: This will enable "Creatives" in the admin menu, where you can upload your own banners (creatives) for affiliates to use.
nl_NL: Hierdoor wordt "Creatives" in het adminmenu ingeschakeld, waar je je eigen banners (creatives) kunt uploaden die affiliates kunnen gebruiken.

en: This will enable "Performance Bonuses" in the admin menu, where you can add multiple different bonuses, with certain requirementse and rewards.
nl_NL: Hiermee activeer je "Prestatiebonussen" in het beheermenu, waar je meerdere verschillende bonussen kunt toevoegen, met bepaalde vereisten en beloningen.

en: This will enable payouts features, and keep track of "unpaid commission" for each coupon, whenever new orders are created using that coupon.
nl_NL: Hierdoor worden uitbetalingsfuncties ingeschakeld en wordt de "onbetaalde commissie" voor elke coupon bijgehouden wanneer nieuwe bestellingen worden aangemaakt met die coupon.

en: This will enable the Referral URL section on the affiliate dashboard which displays the referral URL generator, along with click statistics, conversion rates, and more.
nl_NL: Hierdoor wordt het gedeelte Referral URL ingeschakeld op het affiliate dashboard dat de generator van de referral URL weergeeft, samen met klikstatistieken, conversiepercentages en meer.

en: This will enable the coupon affiliate registration features on your website.
nl_NL: Hiermee activeer je de registratiefuncties voor coupons op je website.

en: This will enable the coupon affiliate registration system on your website.
nl_NL: Hiermee wordt het coupon affiliate registratiesysteem op je website ingeschakeld.

en: This will further increase initial loading speed/performance. It will only start loading content for each tab when the tab is clicked, showing the "loading..." animation whilst it loads.
nl_NL: Dit zal de initiële laadsnelheid/prestaties verder verhogen. Het zal alleen beginnen met het laden van de inhoud voor elk tabblad wanneer op het tabblad wordt geklikt, waarbij de "laden..." animatie wordt getoond terwijl het wordt geladen.

en: This will grant unpaid commission to affiliates, for COMPLETED orders, that have not already granted any unpaid commission.
nl_NL: Hiermee wordt onbetaalde commissie toegekend aan filialen voor VOLLEDIGE bestellingen die nog geen onbetaalde commissie hebben toegekend.

en: This will hide the bonus from the affiliate dashboard, but it will still be active and will grant rewards when achieved.
nl_NL: Hierdoor wordt de bonus verborgen van het affiliate dashboard, maar hij blijft actief en zal beloningen toekennen wanneer hij wordt behaald.

en: This will instantly create a new "gift" coupon for that affiliate to use as a discount on future orders they place themselves. This is NOT an affiliate coupon.
nl_NL: Hiermee wordt direct een nieuwe "cadeaubon" aangemaakt die de affiliate kan gebruiken als korting op toekomstige bestellingen die ze zelf plaatsen. Dit is GEEN affiliate coupon.

en: This will instantly create a new order for that affiliate user, with the product at a 100% discount.
nl_NL: Hiermee wordt direct een nieuwe bestelling aangemaakt voor die geaffilieerde gebruiker, met het product met 100% korting.

en: This will make it so when each tab is clicked, it reloads the page, but it only loads the content for the selected tab.
nl_NL: Dit zorgt ervoor dat wanneer er op elk tabblad wordt geklikt, de pagina opnieuw wordt geladen, maar alleen de inhoud voor het geselecteerde tabblad.

en: This will make the initial page loading much faster for larger coupons, and show a "loading" animation in these sections whilst it loads content (usually takes no longer than a few seconds).
nl_NL: Dit zorgt ervoor dat de eerste pagina veel sneller laadt voor grotere coupons, en toont een "laad"-animatie in deze secties terwijl de inhoud wordt geladen (duurt meestal niet langer dan een paar seconden).

en: This will not apply the coupon discount to the order, it simply links the coupon/affiliate to that order for them to earn commission for it.
nl_NL: Dit past de couponkorting niet toe op de bestelling, maar koppelt de coupon/affiliate gewoon aan die bestelling, zodat zij er commissie voor kunnen verdienen.

en: This will not delete your orders or WooCommerce data. If you want to be safe, be sure to make a backup of your website beforehand in-case you want to restore this data.
nl_NL: Hierdoor worden je bestellingen of WooCommerce gegevens niet verwijderd. Als je het zekere voor het onzekere wilt nemen, zorg er dan voor dat je vooraf een back-up van je website maakt voor het geval je deze gegevens wilt herstellen.

en: This will only affect the affiliate dashboard statistics. Any unpaid commission already granted will NOT be deducted.
nl_NL: Dit heeft alleen invloed op de statistieken van het affiliate dashboard. Eventuele onbetaalde commissies worden NIET afgetrokken.

en: This will only be replaced for coupons with an affiliate assigned to it.
nl_NL: Dit wordt alleen vervangen voor coupons waaraan een affiliate is toegewezen.

en: This will only remove the entry from this page. It will not remove the affiliate user or coupon code.
nl_NL: Hiermee wordt alleen de vermelding van deze pagina verwijderd. De affiliate gebruiker of couponcode wordt niet verwijderd.

en: This will remove/deduct the tax amount from the store credit, if it is added to the credit amount in the cart.
nl_NL: Hierdoor wordt het belastingbedrag verwijderd/afgetrokken van het tegoed in de winkel, als dit is toegevoegd aan het tegoed in de winkelwagen.

en: This will replace it with this page:
nl_NL: Hierdoor wordt deze pagina vervangen:

en: This will replace your default WooCommerce email template "header image" with a custom one for your reports.
nl_NL: Hiermee vervang je de standaard "headerafbeelding" van je WooCommerce e-mailsjabloon door een aangepaste afbeelding voor je rapporten.

en: This will show a "Landing Pages" section on the affiliate dashboard in the "Referral URL" tab, with all the assigned landing pages for the affiliate coupon.
nl_NL: Hierdoor verschijnt er een sectie "Landingspagina's" op het affiliate dashboard in het tabblad "Referral URL", met alle toegewezen landingspagina's voor de affiliate coupon.

en: This will show a "Payouts" tab on the coupon usage/info page, so the affiliate can view their unpaid commission, and request payouts.
nl_NL: Hierdoor verschijnt er een tabblad "Uitbetalingen" op de coupongebruik-/informatiepagina, zodat de affiliate zijn onbetaalde commissie kan bekijken en uitbetalingen kan aanvragen.

en: This will show a table with a log of the latest referral URL clicks/visits for the affiliate coupons referral URL (or selected campaign).
nl_NL: Dit toont een tabel met een logboek van de laatste verwijzings URL klikken/bezoeken voor de verwijzings URL van de affiliate coupons (of geselecteerde campagne).

en: This will show a toggle switch at the top right of the portal to switch between light and dark mode.
nl_NL: Hierdoor verschijnt rechtsboven in het portaal een tuimelschakelaar om te schakelen tussen de lichte en donkere modus.

en: This will show the Gravatar image and link to edit their gravatar in the "Settings" tab on the affiliate dashboard.
nl_NL: Hierdoor wordt de Gravatar-afbeelding getoond en een link om hun Gravatar te bewerken in het tabblad "Instellingen" op het affiliate dashboard.

en: This will show the WooCommerce "Account Details" fields directly in the "settings" tab on the affiliate dashboard, along with a logout link.
nl_NL: Dit toont de WooCommerce "Account Details" velden direct in de "instellingen" tab op het affiliate dashboard, samen met een uitloglink.

en: This will show the affiliate application/registration form automatically on the affiliate page for logged out users (alongside the login form).
nl_NL: Hierdoor wordt het aanmeldings-/inschrijvingsformulier voor affiliates automatisch weergegeven op de affiliate pagina voor uitgelogde gebruikers (naast het aanmeldingsformulier).

en: This will show the current "Store Credit" for each user on the "All Users" admin page.
nl_NL: Hierdoor wordt het huidige "Winkeltegoed" voor elke gebruiker weergegeven op de beheerpagina "Alle gebruikers".

en: This will still show the "Last 30 Days" and "Last 7 Days". It will also cause the "usage" stat to be calculated slightly different.
nl_NL: Dit laat nog steeds de "Laatste 30 dagen" en "Laatste 7 dagen" zien. Het zorgt er ook voor dat de "gebruik"-stat iets anders wordt berekend.

en: This will store a cookie in the visitors browser when they click on a referral link, so the referral can be tracked even if they do not register on their first page visit.
nl_NL: Hiermee wordt een cookie opgeslagen in de browser van de bezoeker wanneer deze op een doorverwijslink klikt, zodat de doorverwijzing kan worden gevolgd, zelfs als deze zich niet registreert bij het eerste bezoek aan de pagina.

en: This will store a cookie in the visitors browser when they click on a referral link, to automatically apply the coupon code once they add items to their cart, and to track link stats better.
nl_NL: Dit slaat een cookie op in de browser van de bezoeker wanneer deze op een doorverwijslink klikt, om automatisch de couponcode toe te passen zodra ze items aan hun winkelwagentje toevoegen en om de statistieken van de link beter bij te houden.

en: This will then automatically convert all the stats, order totals and commission on the affiliate dashboard into your base store currency, even if the order is made in a different currency.
nl_NL: Dan worden alle statistieken, besteltotalen en commissies op het affiliate dashboard automatisch omgezet naar de valuta van je basiswinkel, zelfs als de bestelling in een andere valuta is gedaan.

en: This will work in the same way as if the user clicked the "Request Payout" button in their dashboard.
nl_NL: Dit werkt op dezelfde manier als wanneer de gebruiker op de knop "Uitbetaling aanvragen" in zijn dashboard zou klikken.

en: Threshold for automatic payouts
nl_NL: Drempel voor automatische uitbetalingen

en: Thumbs Up
nl_NL: Duimen omhoog

en: Tier
nl_NL: Niveau

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Title shown at the top of the popup window.
nl_NL: Titel bovenaan het pop-upvenster.

en: Title shown in the benefits section for non-affiliates.
nl_NL: Titel weergegeven in de sectie voordelen voor niet-aangeslotenen.

en: To
nl_NL: Naar

en: To add new affiliates and assign them to a specific coupon, you can do any of the following 3 options:
nl_NL: Om nieuwe affiliates toe te voegen en ze aan een specifieke coupon toe te wijzen, kun je een van de volgende 3 opties doen:

en: To assign users to a specific coupon, go to the
nl_NL: Om gebruikers aan een specifieke coupon toe te wijzen, ga je naar de

en: To completely refresh each of your affiliate dashboards stats for past orders, with the new conversion rates, %s and click "refresh all data". (The first page load for each dashboard may take slightly longer.)
nl_NL: Om de statistieken van al je affiliate dashboards voor eerdere bestellingen volledig te vernieuwen met de nieuwe conversiepercentages, %s en klik op "alle gegevens vernieuwen". (Het laden van de eerste pagina van elk dashboard kan iets langer duren)

en: To customise the "Creatives" tab, please go to the creatives settings:
nl_NL: Ga naar de instellingen voor creatives om het tabblad "Creatives" aan te passen:

en: To display the affiliate application form on a custom page, use the shortcode:
nl_NL: Gebruik de shortcode om het aanmeldformulier voor partners weer te geven op een aangepaste pagina:

en: To display the affiliate dashboard for the coupon(s) assigned to the logged in user use shortcode:
nl_NL: Om het affiliate dashboard weer te geven voor de coupon(s) die zijn toegewezen aan de ingelogde gebruiker gebruik je shortcode:

en: To do this go to "Pro Settings" and toggle on "Enable lifetime commission features." option.
nl_NL: Om dit te doen ga je naar "Pro Settings" en schakel je de optie "Enable lifetime commission features." in.

en: To enable click tracking, go to %s and enable the "Click Tracking" option.
nl_NL: Ga naar %s en schakel de optie "Click Tracking" in om kliktracking in te schakelen.

en: To encrypt sensitive bank details, add the following line to your wp-config.php file:
nl_NL: Om gevoelige bankgegevens te versleutelen, voeg je de volgende regel toe aan je wp-config.php bestand:

en: To get started with Multi-Currency support, simply enable "multi-currency settings" under the "General" settings tab. A new tab will the appear labeled "currencies" to customise your currencies and conversion rates.
nl_NL: Om aan de slag te gaan met ondersteuning voor meerdere valuta's, schakel je gewoon "instellingen voor meerdere valuta's" in onder het tabblad "Algemene" instellingen. Er verschijnt een nieuw tabblad "Valuta's" om je valuta's en omrekeningskoersen aan te passen.

en: To get started with affiliate email reports, first enable it in the "PRO Modules" section of the settings, then setup and customise the settings in the new "Reports" settings tab that will appear.
nl_NL: Om aan de slag te gaan met affiliate e-mailrapporten, schakel je deze eerst in in het gedeelte "PRO Modules" van de instellingen, waarna je de instellingen instelt en aanpast in het nieuwe tabblad "Rapporten" dat verschijnt.

en: To get started with affiliate registration, you will need to add this shortcode to a NEW page:
nl_NL: Om te beginnen met partnerregistratie moet je deze shortcode toevoegen aan een NIEUWE pagina:

en: To get started with creatives, first go to the "Creatives" settings to to enable and customise the settings.
nl_NL: Om aan de slag te gaan met creatives, ga je eerst naar de instellingen voor "Creatives" om de instellingen in te schakelen en aan te passen.

en: To get started with multi-level affiliates, you will need to create the MLA dashboard page. Simply add this shortcode to a new page:
nl_NL: Om aan de slag te gaan met multi-level affiliates, moet je de MLA dashboardpagina maken. Voeg gewoon deze shortcode toe aan een nieuwe pagina:

en: To get started with this integration, you first need to install and activate the "%s" plugin.
nl_NL: Om met deze integratie aan de slag te gaan, moet je eerst de "%s" plugin installeren en activeren.

en: To get started, simply enable the "Affiliate Landing Pages" option in "Pro Settings" then you will see a new meta box when editing pages, to assign an affiliate coupon to that page.
nl_NL: Om te beginnen schakel je gewoon de optie "Affiliate landingspagina's" in bij "Pro-instellingen", waarna je een nieuw metavak ziet bij het bewerken van pagina's om een affiliate coupon aan die pagina toe te wijzen.

en: To manage (and enable) email notifications for affiliate applications, go to the "Emails" settings tab.
nl_NL: Om e-mailmeldingen voor affiliate applicaties te beheren (en in te schakelen), ga je naar het tabblad "E-mails" instellingen.

en: To manage (and enable) email notifications for payouts, go to the "Emails" settings tab.
nl_NL: Om e-mailmeldingen voor uitbetalingen te beheren (en in te schakelen), ga je naar het instellingentabblad "E-mails".

en: To manage/customise the email notifications for new direct link tracking domain requests, go to the "Emails" settings tab.
nl_NL: Om de e-mailmeldingen voor nieuwe aanvragen voor het volgen van domeinen met directe links te beheren/aan te passen, ga je naar het instellingentabblad "E-mails".

en: To manually edit/change "unpaid commission" for a coupon, go to the
nl_NL: Om handmatig de "onbetaalde commissie" voor een coupon te bewerken/wijzigen, ga je naar het menu

en: To request a payout, you firstly need to enter your payment details in the settings tab.
nl_NL: Om een uitbetaling aan te vragen, moet je eerst je betalingsgegevens invoeren in het tabblad Instellingen.

en: To stop receiving these newsletters %sclick here to unsubscribe%s.
nl_NL: Om deze nieuwsbrieven niet meer te ontvangen %klik hier om af te melden%s.

en: To use this feature, you will need a Wise business account with API access. You can sign up for a Wise account and get API access on their website.
nl_NL: Om deze functie te kunnen gebruiken, heb je een Wise bedrijfsaccount met API-toegang nodig. Je kunt je aanmelden voor een Wise account en API-toegang krijgen op hun website.

en: To view a list of all the different shortcodes available to use with this plugin
nl_NL: Om een lijst te zien van alle verschillende shortcodes die beschikbaar zijn om met deze plugin te gebruiken

en: To view all available PRO modules, simply visit the "Pro Modules" tab on the settings page, and enable the modules you want to use.
nl_NL: Om alle beschikbare PRO modules te bekijken, ga je naar het tabblad "Pro Modules" op de instellingenpagina en schakel je de modules in die je wilt gebruiken.

en: To view all features available with PRO, visit our website:
nl_NL: Ga naar onze website om alle functies te bekijken die beschikbaar zijn met PRO:

en: Toggle the visibility of each tab to show/hide it on the dashboard.
nl_NL: Schakel de zichtbaarheid van elk tabblad om het te tonen/verbergen op het dashboard.

en: Top Left
nl_NL: Linksboven

en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total %s
nl_NL: Totaal %s

en: Total Clicks
nl_NL: Totaal aantal klikken

en: Total Commission
nl_NL: Totaal Commissie

en: Total Commission Earned
nl_NL: Totaal verdiende commissie

en: Total Conversions
nl_NL: Totaal aantal conversies

en: Total Coupon Usage
nl_NL: Totaal Coupon Gebruik

en: Total Discounts
nl_NL: Totale kortingen

en: Total Number of Orders
nl_NL: Totaal aantal bestellingen

en: Total Referrals
nl_NL: Totaal verwijzingen

en: Total Sales
nl_NL: Totale verkoop

en: Total Sales Referred
nl_NL: Totaal doorverwezen verkopen

en: Total Usage
nl_NL: Totaal gebruik

en: Total commission earned this month
nl_NL: Totale commissie verdiend deze maand

en: Total number of active affiliates (recipients count)
nl_NL: Totaal aantal actieve partners (aantal ontvangers)

en: Total number of orders
nl_NL: Totaal aantal bestellingen

en: Total number of orders all time
nl_NL: Totaal aantal bestellingen over de hele tijd

en: Total number of orders this month
nl_NL: Totaal aantal bestellingen deze maand

en: Total number of orders this year
nl_NL: Totaal aantal bestellingen dit jaar

en: Total sales referred
nl_NL: Totaal gerefereerde verkopen

en: Total sales referred this month
nl_NL: Totaal aantal doorverwezen verkopen deze maand

en: Total sales referred this year
nl_NL: Totaal aantal doorverwezen verkopen dit jaar

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Track all new referral URL clicks from the same visitor/user.
nl_NL: Volg alle nieuwe verwijzende URL-klikken van dezelfde bezoeker/gebruiker.

en: Track conversions via referral URL even if coupon was not used.
nl_NL: Traceer conversies via referral URL, zelfs als er geen coupon is gebruikt.

en: Track user registrations as a lifetime referral.
nl_NL: Volg gebruikersregistraties als een levenslange verwijzing.

en: Tracking URL Conversions Without Coupon
nl_NL: URL-conversies bijhouden zonder coupon

en: Transfer ID:
nl_NL: Overdracht ID:

en: Transfer cancellation request sent to Wise, but status verification failed. Current status:
nl_NL: Verzoek tot annulering van overdracht verzonden naar Wise, maar statusverificatie mislukt. Huidige status:

en: Transfer cancelled
nl_NL: Overschrijving geannuleerd

en: Transfer cannot be cancelled - current status:
nl_NL: Overdracht kan niet worden geannuleerd - huidige status:

en: Transfer cannot be cancelled - it has already been completed in Wise. Current status:
nl_NL: De overdracht kan niet worden geannuleerd - deze is al voltooid in Wise. Huidige status:

en: Transfer created successfully. Please complete the payment manually in your Wise account.
nl_NL: Overboeking succesvol gemaakt. Voltooi de betaling handmatig in je Wise account.

en: Transfer is already cancelled in Wise.
nl_NL: De overdracht is al geannuleerd in Wise.

en: Transfer successfully cancelled in Wise.
nl_NL: Overdracht succesvol geannuleerd in Wise.

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Trigger (Requirements)
nl_NL: Trekker (Vereisten)

en: Trophy
nl_NL: Trofee

en: Turn this off if you want to show all their payout details on the payouts tab, but payouts requests themselves will all be handled by admins (or scheduled).
nl_NL: Zet dit uit als je al hun uitbetalingsdetails op het uitbetalingstabblad wilt laten zien, maar uitbetalingsverzoeken zelf zullen allemaal door admins worden afgehandeld (of ingepland).

en: Turn this option on to disable the user search/picker, and to just enter the user ID manually.
nl_NL: Zet deze optie aan om het zoeken/pikken van gebruikers uit te schakelen en de gebruikers-ID gewoon handmatig in te voeren.

en: TutorLMS – Integration Guide
nl_NL: TutorLMS - Integratiegids

en: Twitter Text
nl_NL: Twitter-tekst

en: Type any username. Suggestions will appear as you type, but you can keep your own input.
nl_NL: Typ een willekeurige gebruikersnaam. Er verschijnen suggesties terwijl je typt, maar je kunt je eigen invoer bewaren.

en: UK Account Number is required
nl_NL: UK rekeningnummer is vereist

en: UK Account Number must be at least 6 digits long.
nl_NL: Het rekeningnummer in het VK moet minstens 6 cijfers lang zijn.

en: UK Account Number must be exactly 8 digits (provided: '%s' - %d characters)
nl_NL: Het rekeningnummer in het VK moet uit precies 8 cijfers bestaan (opgegeven: '%s' - %d tekens)

en: UK Sort Code accounts → Receive GBP (converted from your store currency)
nl_NL: Rekeningen met UK-sorteercode → GBP ontvangen (omgerekend vanuit de valuta van je winkel)

en: UK Sort Code is required
nl_NL: UK Sort Code is vereist

en: UK Sort Code must be 6 digits (provided: '%s')
nl_NL: UK Sort Code moet uit 6 cijfers bestaan (geleverd: '%s')

en: UK Sort Code must be exactly 6 digits (format: 12-34-56 or 123456).
nl_NL: De UK Sort Code moet uit precies 6 cijfers bestaan (formaat: 12-34-56 of 123456).

en: URL Conversion Tracking
nl_NL: URL conversie bijhouden

en: URL Settings
nl_NL: URL-instellingen

en: URL conversion rate
nl_NL: URL conversiepercentage

en: US ABA Routing accounts → Receive USD (converted from your store currency)
nl_NL: US ABA Routing accounts → Ontvang USD (omgerekend vanuit je winkelvaluta)

en: US Account Number is required
nl_NL: Rekeningnummer in de VS is vereist

en: US Account Number must be 4-17 digits (provided: %d characters)
nl_NL: Rekeningnummer VS moet 4-17 cijfers zijn (opgegeven: %d tekens)

en: US Account Number must be 8-17 digits long.
nl_NL: Het rekeningnummer in de VS moet 8-17 cijfers lang zijn.

en: US Routing Number (ABA) is required
nl_NL: US Routing Number (ABA) is vereist

en: US Routing Number must be exactly 9 digits (provided: '%s' - %d characters)
nl_NL: US Routing Number moet uit precies 9 cijfers bestaan (opgegeven: '%s' - %d tekens)

en: US Routing Number must be exactly 9 digits.
nl_NL: US Routing Number moet uit precies 9 cijfers bestaan.

en: Unable to check current status
nl_NL: Kan huidige status niet controleren

en: Unable to retrieve transfer status
nl_NL: Kan overdrachtsstatus niet ophalen

en: Unassign Affiliates From Coupons
nl_NL: Affiliates van coupons verwijderen

en: Unassign Coupons
nl_NL: Coupons verwijderen

en: Uncheck to stop receiving affiliate newsletter emails.
nl_NL: Verwijder het vinkje om geen e-mails meer te ontvangen voor de nieuwsbrief van partners.

en: Unexpected error.
nl_NL: Onverwachte fout.

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koninkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Page
nl_NL: Onbekende pagina

en: Unknown error occurred during recipient creation.
nl_NL: Onbekende fout opgetreden tijdens het aanmaken van de ontvanger.

en: Unless you have a specific use case, we suggest keeping this disabled as in general it can cause some issues (commission granted to all coupons).
nl_NL: Tenzij je een specifiek geval hebt, raden we aan om dit uit te schakelen, omdat het over het algemeen problemen kan veroorzaken (commissie toegekend aan alle coupons).

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Unlimited date range selection is available with the
nl_NL: Onbeperkte selectie van datumbereiken is beschikbaar met de

en: Unpaid
nl_NL: Onbetaald

en: Unpaid Commission
nl_NL: Onbetaalde commissie

en: Unpaid Commission granted to affiliate, ready for payout request.
nl_NL: Onbetaalde Commissie toegekend aan affiliate, klaar voor uitbetalingsverzoek.

en: Unpaid Commission not granted to affiliate. Since this order is completed it will no longer grant commission and needs applying manually if you wish to reward commission for this order. Click the "update" link.
nl_NL: Onbetaalde commissie niet toegekend aan affiliate. Omdat deze bestelling is voltooid, wordt er geen commissie meer toegekend en moet deze handmatig worden toegepast als je commissie wilt toekennen voor deze bestelling. Klik op de link "bijwerken".

en: Unpaid Commission not yet granted to affiliate. This will be granted when the order is completed.
nl_NL: Onbetaalde commissie nog niet toegekend aan affiliate. Deze wordt toegekend wanneer de bestelling is voltooid.

en: Unpaid Commission:
nl_NL: Onbetaalde commissie:

en: Unpaid commission will also NOT be automatically granted to this affiliate coupon and should be done manually.
nl_NL: Onbetaalde commissies worden ook NIET automatisch toegekend aan deze affiliate coupon en moeten handmatig worden gedaan.

en: Unsubscribe
nl_NL: Afmelden

en: Unsubscribe request invalid or expired.
nl_NL: Uitschrijvingsverzoek ongeldig of verlopen.

en: Upcoming Sale Announcement
nl_NL: Aankondiging van komende verkoop

en: Upcoming Sale – Prep Your Campaigns
nl_NL: Komende uitverkoop - Bereid je campagnes voor

en: Update Bonus
nl_NL: Bonus bijwerken

en: Update Creatives
nl_NL: Creatives bijwerken

en: Update Registration Page?
nl_NL: Registratiepagina bijwerken?

en: Update Unpaid Commission
nl_NL: Onbetaalde commissie bijwerken

en: Update User
nl_NL: Gebruiker bijwerken

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar Pro

en: Upgrade to unlock this module.
nl_NL: Upgrade om deze module vrij te spelen.

en: Upload Invoice
nl_NL: Factuur uploaden

en: Upload a square logo image (recommended size: 100x100px or smaller). PNG with transparent background works best.
nl_NL: Upload een vierkante logo-afbeelding (aanbevolen grootte: 100x100px of kleiner). PNG met transparante achtergrond werkt het beste.

en: Upload/Select Logo
nl_NL: Logo uploaden/selecteren

en: Upon approval, they can then directly link to your site, directly from theirs, without needing to use a referral URL, and it will still be tracked.
nl_NL: Na goedkeuring kunnen ze dan rechtstreeks vanaf hun site naar jouw site linken, zonder dat ze een doorverwijzings-URL hoeven te gebruiken, en het wordt nog steeds bijgehouden.

en: Upon new registration, assign user to custom "coupon affiliate" user role.
nl_NL: Wijs bij nieuwe registratie de gebruiker toe aan de aangepaste gebruikersrol "couponpartner".

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Usage Limits
nl_NL: Gebruiksbeperkingen

en: Use merge tag {credit} to show the amount of credit they can apply.
nl_NL: Gebruik merge tag {credit} om het kredietbedrag weer te geven dat ze kunnen aanvragen.

en: Use the built-in newsletter system to send emails to your affiliates. No external service required.
nl_NL: Gebruik het ingebouwde nieuwsbriefsysteem om e-mails te sturen naar je partners. Geen externe service nodig.

en: Use the email address as username.
nl_NL: Gebruik het e-mailadres als gebruikersnaam.

en: Use the following settings customise creative template. A unique creative will then be generated and displayed for each affiliate on the creatives tab.
nl_NL: Gebruik de volgende instellingen Creatief sjabloon aanpassen. Er wordt dan een unieke creatie gegenereerd die voor elke affiliate wordt weergegeven op het tabblad Creatieven.

en: Use this form to create a new %s registration.
nl_NL: Gebruik dit formulier om een nieuwe %s registratie aan te maken.

en: Use this quick form to generate a template coupon code automatically with the basic default settings. You can customise the more advanced coupon settings later if needed.
nl_NL: Gebruik dit snelle formulier om automatisch een sjablooncouponcode te genereren met de standaard basisinstellingen. Je kunt de meer geavanceerde couponinstellingen later aanpassen als dat nodig is.

en: Use this tool to bulk edit your coupon settings.
nl_NL: Gebruik deze tool om je couponinstellingen in bulk te bewerken.

en: Use this tool to bulk edit your per-product commission settings. The username must exist or it will not be updated.
nl_NL: Gebruik deze tool om in bulk je commissie-instellingen per product te bewerken. De gebruikersnaam moet bestaan, anders wordt deze niet bijgewerkt.

en: Use {company} to insert the affiliate company name.
nl_NL: Gebruik {company} om de naam van het aangesloten bedrijf in te voegen.

en: Use {coupon} to insert the coupon code.
nl_NL: Gebruik {coupon} om de couponcode in te voegen.

en: Use {discount} to insert the coupon discount percentage or fixed amount.
nl_NL: Gebruik {korting} om het kortingspercentage van de coupon of het vaste bedrag in te voegen.

en: Use {first-name} to insert the affiliate first name.
nl_NL: Gebruik {first-name} om de voornaam van de partner in te voegen.

en: Use {qrcode} to insert the a QR code of the affiliate default referral URL.
nl_NL: Gebruik {qrcode} om een QR-code in te voegen van de standaard verwijzings-URL van de partner.

en: Use {username} to insert the affiliate username.
nl_NL: Gebruik {username} om de gebruikersnaam van de partner in te voeren.

en: Used when describing the store credit payment/transaction in the logs.
nl_NL: Wordt gebruikt bij het beschrijven van de betaling/transactie van het winkelkrediet in de logboeken.

en: Useful if you simply want a generic "affiliate" page to direct affiliates to, instead of a unique link for each one.
nl_NL: Handig als je gewoon een algemene "affiliate" pagina wilt om affiliates naartoe te leiden, in plaats van een unieke link voor iedereen.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User Restrictions
nl_NL: Gebruikersbeperkingen

en: User Role
nl_NL: Rol gebruiker

en: User Roles:
nl_NL: Gebruikersrollen:

en: User not found.
nl_NL: Gebruiker niet gevonden.

en: User role required for plugin admin capabilities:
nl_NL: Gebruikersrol vereist voor plugin admin mogelijkheden:

en: User role:
nl_NL: De rol van de gebruiker:

en: User updated successfully.
nl_NL: Gebruiker succesvol bijgewerkt.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Usernames cannot be changed.
nl_NL: Gebruikersnamen kunnen niet worden gewijzigd.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users combined total commission from referral link and their MLA sub-affiliates.
nl_NL: Gebruikers gecombineerde totale commissie van doorverwijslink en hun MLA-subfilialen.

en: Using One License for Live & Staging Sites
nl_NL: Eén licentie gebruiken voor live en staging sites

en: VIEW BONUSES
nl_NL: BEKIJK BONUSSEN

en: VIEW CREATIVES
nl_NL: CREATIVES BEKIJKEN

en: VIEW NEWSLETTERS
nl_NL: NIEUWSBRIEVEN BEKIJKEN

en: Vertical Margin (Y):
nl_NL: Verticale marge (Y):

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View "Creatives" Settings
nl_NL: Instellingen voor "Creatieven" weergeven

en: View "Direct Link Tracking" Settings
nl_NL: Instellingen "Directe link volgen" weergeven

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: View %s Dashboard
nl_NL: Bekijk %s Dashboard

en: View %s dashboard
nl_NL: Bekijk %s dashboard

en: View Affiliate
nl_NL: Bekijk affiliate

en: View Affiliate Dashboard
nl_NL: Bekijk Affiliate Dashboard

en: View All Documentation
nl_NL: Alle documentatie bekijken

en: View Bonus
nl_NL: Bonus bekijken

en: View Bonuses
nl_NL: Bonussen bekijken

en: View Changelog
nl_NL: Changelog bekijken

en: View Coupons List & Unique Links
nl_NL: Bekijk Coupons Lijst & Unieke Links

en: View Creatives
nl_NL: Creatieven bekijken

en: View Dashboard
nl_NL: Dashboard bekijken

en: View Documentation
nl_NL: Documentatie bekijken

en: View Full Activity Log
nl_NL: Volledig activiteitenlogboek bekijken

en: View Full Dashboard
nl_NL: Volledig dashboard weergeven

en: View Full Report
nl_NL: Bekijk volledige rapporten

en: View Landing Page
nl_NL: Landingspagina bekijken

en: View More
nl_NL: Meer bekijken

en: View Order in Backend (Admin Only)
nl_NL: Bestelling bekijken in backend (alleen voor beheerder)

en: View Page
nl_NL: Pagina bekijken

en: View Product
nl_NL: Bekijk product

en: View Reports
nl_NL: Rapporten bekijken

en: View a log of all the activity that has taken place in your affiliate program.
nl_NL: Bekijk een logboek van alle activiteiten die hebben plaatsgevonden in je affiliateprogramma.

en: View affiliate dashboard
nl_NL: Bekijk affiliate dashboard

en: View affiliate dashboard as user
nl_NL: Bekijk affiliate dashboard als gebruiker

en: View all visits for this campaign name.
nl_NL: Bekijk alle bezoeken voor deze campagnenaam.

en: View all visits for this coupon.
nl_NL: Bekijk alle bezoeken voor deze coupon.

en: View all visits for this referrer.
nl_NL: Bekijk alle bezoeken voor deze verwijzer.

en: View and manage all of your affiliate coupons, and access links to each of their affiliate dashboards on the <a href="%s" target="_blank">coupons list</a> page.
nl_NL: Bekijk en beheer al je affiliate coupons en krijg toegang tot links naar elk van hun affiliate dashboards op de <a href="%s" target="_blank">coupons lijst</a> pagina.

en: View in PayPal
nl_NL: Bekijk in PayPal

en: View in Stripe
nl_NL: Bekijk in Stripe

en: View payouts setup guide
nl_NL: Uitbetalingen instellingsgids bekijken

en: View setup guide
nl_NL: Installatiegids bekijken

en: View the affiliate dashboard for this affiliate coupon.
nl_NL: Bekijk het affiliate dashboard voor deze affiliate coupon.

en: View transaction in PayPal.
nl_NL: Transactie bekijken in PayPal.

en: View transaction in Stripe.
nl_NL: Transactie bekijken in Stripe.

en: Viewing MLA dashboard for user:
nl_NL: MLA-dashboard voor gebruiker bekijken:

en: Viewing as
nl_NL: Bekijken als

en: Viewing as:
nl_NL: Bekijken als:

en: Visibility Settings
nl_NL: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Visit Date
nl_NL: Bezoek Datum

en: Visit Full Dashboard
nl_NL: Ga naar het volledige dashboard

en: Visit deleted successfully.
nl_NL: Bezoek succesvol verwijderd.

en: Visit the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> to edit more options, enable more features, and customise your affiliate program to work exactly how you want!
nl_NL: Ga naar de <a href="%s" target="_blank">instellingenpagina</a> om meer opties te bewerken en je affiliateprogramma precies zo in te stellen zoals jij dat wilt!

en: Visitor ID
nl_NL: Bezoekers-ID

en: Visitors Blacklist
nl_NL: Zwarte bezoekerslijst

en: Visitors referred directly from any of these domains will not have referrals tracked or coupons applied automatically.
nl_NL: Bezoekers die direct vanaf een van deze domeinen worden doorverwezen, worden niet bijgehouden en coupons worden niet automatisch toegepast.

en: Visits
nl_NL: Bezoek

en: Waiting for recipient information
nl_NL: Wachten op informatie van de ontvanger

en: Waiting for you to fund this transfer
nl_NL: Wachten tot je deze transfer financiert

en: Wallet System
nl_NL: Portemonnee Systeem

en: Want more advanced coupon usage restrictions? Check out our %s plugin!
nl_NL: Wil je meer geavanceerde coupon gebruiksbeperkingen? Bekijk dan onze %s plugin!

en: Want more advanced coupon usage restrictions? Check out the %s plugin.
nl_NL: Wil je meer geavanceerde beperkingen voor het gebruik van coupons? Bekijk dan de %s plugin.

en: Want more advanced features?
nl_NL: Wil je meer geavanceerde functies?

en: Want us to create a new plugin integration?
nl_NL: Wil je dat we een nieuwe plugin-integratie maken?

en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: Warning: If you use this option, you should be even more careful of fraudulent activity. We do recommend reviewing and accepting payouts manually instead, simply so you can make sure each payout is valid and non-fraudulent.
nl_NL: Waarschuwing: Als je deze optie gebruikt, moet je nog voorzichtiger zijn voor frauduleuze activiteiten. We raden je aan om uitbetalingen handmatig te controleren en te accepteren, zodat je zeker weet dat elke uitbetaling geldig en niet frauduleus is.

en: Warning: You will want to create a "template coupon" and assign it in the settings for affiliate coupons to be generated properly.
nl_NL: Waarschuwing: Je moet een "sjablooncoupon" maken en deze toewijzen in de instellingen zodat de affiliate coupons goed worden gegenereerd.

en: We Increased Your Commission Rate
nl_NL: We hebben je commissie verhoogd

en: We Miss You – Let’s Get You Earning Again
nl_NL: We missen je - Zorg dat je weer gaat verdienen

en: We are going to run you through some of the most important settings in the Coupon Affiliates plugin, to help you get everything setup!
nl_NL: We laten je de belangrijkste instellingen van de Coupon Affiliates plugin zien, zodat je alles goed kunt instellen!

en: We are reviewing your application and will be in touch soon!
nl_NL: We bekijken je sollicitatie en nemen snel contact met je op!

en: We highly recommend that you keep this option DISABLED, as it may cause some issues, or paying too much commission.
nl_NL: We raden je ten zeerste aan om deze optie UITGESCHAKELD te laten, omdat het problemen kan veroorzaken of omdat je te veel commissie moet betalen.

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Welcome & Program Update
nl_NL: Welkom & programma-update

en: Welcome to Our Affiliate Program + Quick Update
nl_NL: Welkom bij ons partnerprogramma + snelle update

en: Welcome to the Coupon Affiliates setup wizard!
nl_NL: Welkom bij de Coupon Affiliates installatiewizard!

en: What happens when an order is refunded or partially refunded?
nl_NL: Wat gebeurt er als een bestelling wordt terugbetaald of gedeeltelijk wordt terugbetaald?

en: What is a "coupon-based" affiliate program?
nl_NL: Wat is een "coupon-gebaseerd" affiliate programma?

en: What should happen after form submission?
nl_NL: Wat moet er gebeuren na het verzenden van het formulier?

en: What time of the day should payouts be requested automatically?
nl_NL: Op welk moment van de dag moeten uitbetalingen automatisch worden aangevraagd?

en: What time of the day should reports be sent?
nl_NL: Op welk moment van de dag moeten rapporten worden verzonden?

en: What toggles should be shown for statistics and line graphs?
nl_NL: Welke knoppen moeten worden weergegeven voor statistieken en lijngrafieken?

en: What type of coupon would you like?
nl_NL: Wat voor soort coupon wil je?

en: WhatsApp Text
nl_NL: WhatsApp-tekst

en: When a payout request is submitted, you will be able to view, manage, and pay it from the admin "<a href="%s">Payouts</a>" page.
nl_NL: Wanneer een uitbetalingsverzoek is ingediend, kun je dit bekijken, beheren en uitbetalen via de beheerpagina "<a href="%s">Uitbetalingen</a>".

en: When a referral coupon is applied, if the discount is "0.00", it will hide the 0.00 discount line on the checkout page.
nl_NL: Als er een doorverwijzingscoupon wordt toegepast en de korting is "0,00", dan wordt de kortingsregel van 0,00 op de afrekenpagina verborgen.

en: When a user submits the form, you will be notified, and can review the application in the admin "Registrations" page.
nl_NL: Als een gebruiker het formulier indient, krijg je een melding en kun je de aanvraag bekijken op de beheerpagina "Registraties".

en: When an affiliate adds a new domain to their account, an email will be sent to your admin email, with a link to approve or deny the domain.
nl_NL: Wanneer een affiliate een nieuw domein aan zijn account toevoegt, wordt er een e-mail naar je beheerdersmail gestuurd met een link om het domein goed of af te keuren.

en: When approved, it will generate a coupon code automatically, and assign it to that affiliate user.
nl_NL: Na goedkeuring wordt er automatisch een couponcode gegenereerd en toegewezen aan die gebruiker.

en: When assigning users to coupons, if this is enabled, it will only show the list of users with the custom "coupon affiliate" role.
nl_NL: Bij het toewijzen van gebruikers aan coupons, als dit is ingeschakeld, wordt alleen de lijst met gebruikers met de aangepaste "coupon affiliate" rol getoond.

en: When checked, this coupon can only be used by new customers on their first order.
nl_NL: Indien aangevinkt, kan deze coupon alleen worden gebruikt door nieuwe klanten op hun eerste bestelling.

en: When completing this form, it will automatically submit an approved %s registration for that user, automatically creating the coupon and assigning them to it.
nl_NL: Als je dit formulier invult, wordt er automatisch een goedgekeurde partnerregistratie voor die gebruiker ingediend, waardoor de coupon automatisch wordt aangemaakt en toegewezen.

en: When disabled, if there are no users assigned to a coupon, the dashboard can be viewed by anyone if they visit the unique URL directly. However, if there is a user assigned to it, the URL will be private.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld en er zijn geen gebruikers toegewezen aan een coupon, dan kan iedereen het dashboard bekijken als ze de unieke URL rechtstreeks bezoeken. Als er wel een gebruiker aan is toegewezen, is de URL privé.

en: When disabled, if you change commission rates, it will automatically update the stats/commission for ALL new and past orders on the affiliate dashboard.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, worden de statistieken/commissie voor ALLE nieuwe en eerdere bestellingen op het affiliate dashboard automatisch bijgewerkt als je de commissiepercentages wijzigt.

en: When disabled, it will only allow 1 affiliate coupon to be used per order. (This is any coupons that have an affiliate user assigned to them.)
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kan er maar 1 affiliate coupon per bestelling worden gebruikt. (Dit zijn alle coupons waaraan een partnergebruiker is toegewezen)

en: When disabled, the affiliate user will be prevented from using their own coupon code (coupons they are assigned to) at cart or checkout.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kan de geaffilieerde gebruiker zijn eigen couponcode (coupons waaraan hij is toegewezen) niet gebruiken bij het winkelwagentje of bij het afrekenen.

en: When enabled, % commission will be calculated based on the order subtotal/total including "fees". It will also be added to the subtotal/total shown in statistics.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt % commissie berekend op basis van het subtotaal/totaal van de bestelling inclusief "kosten". Het wordt ook toegevoegd aan het subtotaal/totaal in de statistieken.

en: When enabled, % commission will be calculated based on the order subtotal/total including "shipping costs".
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt % commissie berekend op basis van het subtotaal/totaal van de bestelling, inclusief "verzendkosten".

en: When enabled, % commission will be calculated before any custom discounts are deducted from the subtotal/total. It will also be added to the subtotal/total shown in statistics.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt % commissie berekend voordat eventuele aangepaste kortingen worden afgetrokken van het subtotaal/totaal. Het wordt ook toegevoegd aan het subtotaal/totaal in de statistieken.

en: When enabled, % commission will be calculated on the order subtotal (instead of total), before the coupon discount is deducted from it.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt % commissie berekend over het subtotaal van de bestelling (in plaats van het totaal), voordat de couponkorting ervan wordt afgetrokken.

en: When enabled, ALL the parent affiliates calculated commissions (from every tier) will be deducted from the main sub-affiliates earned commission amount for each order.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden ALLE berekende commissies van de hoofdfilialen (van elk niveau) afgetrokken van de verdiende commissies van de hoofdsubfilialen voor elke bestelling.

en: When enabled, a "MLA Dashboard" link will be shown on the normal coupon affiliate dashboard, at the top right, next to the "Logout" link.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt er een link "MLA Dashboard" getoond op het normale coupon affiliate dashboard, rechtsboven, naast de link "Uitloggen".

en: When enabled, a "statement" PDF file will be generated automatically whenever payout requests are made by the affiliate. These statements show the payout details, status, company information, etc.
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, wordt er automatisch een PDF-bestand met een "uitbetalingsoverzicht" gegenereerd wanneer er uitbetalingsverzoeken worden gedaan door de affiliate. Deze overzichten tonen de uitbetalingsdetails, status, bedrijfsinformatie, etc.

en: When enabled, a new "Payout Statement Details" section is displayed in the "Settings" tab of the affiliate dashboard, to enter their billing data to show on statements.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt er een nieuw gedeelte "Details uitbetalingsoverzicht" weergegeven op het tabblad "Instellingen" van het dashboard van de affiliate, waar de factureringsgegevens kunnen worden ingevoerd die op de overzichten moeten worden weergegeven.

en: When enabled, a new checkbox will appear on store checkout, under order notes, for them to join the affiliate program. This will submit an affiliate registration application for the user.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, verschijnt er een nieuw selectievakje bij het afrekenen van de winkel, onder bestelnotities, waarmee de gebruiker zich kan aanmelden voor het affiliateprogramma. Hiermee wordt een affiliate registratieaanvraag voor de gebruiker ingediend.

en: When enabled, affiliates can download a statement for both pending and completed payouts. If disabled, they can only download statements for completed payouts.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, kunnen affiliates een overzicht downloaden voor zowel uitbetalingen die nog in behandeling zijn als uitbetalingen die al zijn voltooid. Als ze zijn uitgeschakeld, kunnen ze alleen overzichten downloaden voor voltooide uitbetalingen.

en: When enabled, all unique affiliate dashboard URLs will ALWAYS be private, and only be visible to the assigned user (and admins).
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zullen alle unieke URL's van het affiliate dashboard ALTIJD privé zijn en alleen zichtbaar voor de toegewezen gebruiker (en admins).

en: When enabled, commission statistics are disabled/hidden for coupons that are not assigned to an affiliate user.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden commissiestatistieken uitgeschakeld/verborgen voor coupons die niet zijn toegewezen aan een affiliate gebruiker.

en: When enabled, commission will be calculated and displayed on the affiliate dashboard.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt de commissie berekend en weergegeven op het affiliate dashboard.

en: When enabled, if a customer uses an MLA users affiliate coupon code in an order, that customer will also automatically be assigned as a sub-affiliate in their MLA network (if not already assigned to one).
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld en een klant gebruikt een MLA-gebruikers affiliate couponcode in een bestelling, dan wordt die klant ook automatisch toegewezen als een sub-affiliate in hun MLA-netwerk (als ze er nog geen hebben).

en: When enabled, if an MLA invite link is visited, the link will also work like a normal affiliate referral link, to apply the coupon to cart and track affiliate referrals if they place an order.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld en er wordt een MLA-uitnodigingslink bezocht, dan werkt de link ook als een normale doorverwijslink voor affiliates, om de coupon toe te passen op de winkelwagen en doorverwijzingen van affiliates bij te houden als ze een bestelling plaatsen.

en: When enabled, the "Request Payout" button will be shown on the affiliate dashboard, allowing affiliates to manually request payouts.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de knop "Uitbetaling aanvragen" weergegeven op het affiliate dashboard, zodat affiliates handmatig uitbetalingen kunnen aanvragen.

en: When enabled, the PAST orders will not be affected (even if clicking "refresh data"), and it will only set the updated rates for NEW orders. The only time it WILL be updated is if an order is refunded.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden de eerdere bestellingen niet beïnvloed (zelfs niet als je op "gegevens vernieuwen" klikt) en worden alleen de bijgewerkte tarieven voor nieuwe bestellingen ingesteld. De enige keer dat het wordt bijgewerkt is als een bestelling wordt terugbetaald.

en: When enabled, the affiliate can enter a custom amount for their payout request. The minimum amount will still be the payment threshold, and maximum amount is their total available unpaid commission.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kan de affiliate een aangepast bedrag invoeren voor zijn uitbetalingsverzoek. Het minimumbedrag is nog steeds de uitbetalingsdrempel en het maximumbedrag is hun totale beschikbare onbetaalde commissie.

en: When enabled, the affiliate will be required to enter their payment details before they can request a payout.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, moet de affiliate zijn betalingsgegevens invoeren voordat hij een uitbetaling kan aanvragen.

en: When enabled, the checkbox to join the affiliate program will be checked automatically.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt het selectievakje voor deelname aan het partnerprogramma automatisch aangevinkt.

en: When enabled, the unpaid commission will also not be added to non-affiliate coupons.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de onbetaalde commissie ook niet toegevoegd aan niet-geaffilieerde coupons.

en: When enabled, this will also show the adjusted "total" and "subtotal" (with deducted percentage) on affiliate dashboard. When disabled, only the "commission" stat will be affected by the adjustment.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden ook het aangepaste "totaal" en "subtotaal" (met afgetrokken percentage) weergegeven op het affiliate dashboard. Als deze optie is uitgeschakeld, wordt alleen de "commissie"-status beïnvloed door de aanpassing.

en: When enabled, visitors referred by blocked domains will be completely blocked from entering any affiliate coupons manually (as long as the cookie is saved).
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, zullen bezoekers die worden doorverwezen door geblokkeerde domeinen volledig worden geblokkeerd voor het handmatig invoeren van affiliate coupons (zolang de cookie is opgeslagen).

en: When selected, a "Status" dropdown will be shown as an option when filtering by date range. Will only show if you have more than 1 status enabled.
nl_NL: Als deze optie is geselecteerd, wordt er een vervolgkeuzelijst "Status" weergegeven als optie bij het filteren op datumbereik. Wordt alleen weergegeven als je meer dan 1 status hebt ingeschakeld.

en: When selected, below the orders table it will show the total number of orders for each status. The "Status" column needs to be enabled.
nl_NL: Als deze optie is geselecteerd, wordt onder de tabel met bestellingen het totale aantal bestellingen per status weergegeven. De kolom "Status" moet worden ingeschakeld.

en: When selected, the totals for all orders within the selected date range will be shown in a new row at the bottom of the recent orders and monthly summary table.
nl_NL: Als je deze optie selecteert, worden de totalen van alle bestellingen binnen het geselecteerde datumbereik weergegeven in een nieuwe rij onder aan de overzichtstabel met recente bestellingen en maandoverzichten.

en: When someone uses the referral URL, if the code is automatically applied, it will show this message on all pages.
nl_NL: Als iemand de doorverwijzings-URL gebruikt en de code wordt automatisch toegepast, dan wordt dit bericht op alle pagina's weergegeven.

en: When they submit the affiliate registration form you can then view and edit the coupon code they have entered, before approving the affiliate registration.
nl_NL: Wanneer ze het affiliate registratieformulier indienen, kun je de couponcode die ze hebben ingevoerd bekijken en bewerken, voordat je de affiliate registratie goedkeurt.

en: When updating these settings, you may need to click the "REFRESH ALL DATA" button in the "Debug" tab for changes to show immediately for existing orders.
nl_NL: Als je deze instellingen bijwerkt, kan het nodig zijn om op de knop "REFRESH ALL DATA" te klikken op het tabblad "Debug" om de wijzigingen direct te laten zien voor bestaande orders.

en: When you accept an affiliate, a new coupon is created with the same settings, and is automatically assigned to user.
nl_NL: Als je een affiliate accepteert, wordt een nieuwe coupon aangemaakt met dezelfde instellingen en automatisch toegewezen aan de gebruiker.

en: When you create an affiliate user, or accept an affiliate registration, their coupon code is automatically created and assigned to them. They will automatically be sent an email which includes a link to their dashboard. You can customize this email in the plugin settings.
nl_NL: Wanneer je een affiliate gebruiker aanmaakt of een affiliate registratie accepteert, wordt hun couponcode automatisch aangemaakt en aan hen toegewezen. Ze krijgen automatisch een e-mail met een link naar hun dashboard. Je kunt deze e-mail aanpassen in de plugin-instellingen.

en: When you process a payout, the plugin will create a transfer in your Wise account using the provided bank details. You will then need to verify and complete the transfer in Wise.
nl_NL: Wanneer je een uitbetaling verwerkt, maakt de plugin een overboeking aan in je Wise account met behulp van de verstrekte bankgegevens. Je moet de overboeking dan verifiëren en voltooien in Wise.

en: Where can I get plugin support?
nl_NL: Waar kan ik ondersteuning voor de plugin krijgen?

en: Which custom commission values should be applied as priority?
nl_NL: Welke aangepaste commissiewaarden moeten met voorrang worden toegepast?

en: Who can apply affiliate coupons to their cart?
nl_NL: Wie kan affiliate coupons toepassen in hun winkelwagen?

en: Widget Colors
nl_NL: Widget Kleuren

en: Widget not available for this page/user.
nl_NL: Widget niet beschikbaar voor deze pagina/gebruiker.

en: Wise API did not return a recipient ID. Response:
nl_NL: Wise API heeft geen ontvanger-ID teruggestuurd. Antwoord:

en: Wise API error:
nl_NL: Wijze API-fout:

en: Wise Bank Transfer
nl_NL: Wijze Bankoverschrijving

en: Wise Bank Transfer Payouts
nl_NL: Betalingen via bankoverschrijving

en: Wise Bank Transfer Payouts allows you to one-click pay your affiliates directly to their bank account through Wise with low transfer fees.
nl_NL: Met Wise Bank Transfer Payouts kun je met één klik je affiliates rechtstreeks op hun bankrekening betalen via Wise met lage overboekingskosten.

en: Wise Bank Transfer payouts allow you to pay affiliates directly to their bank accounts using Wise's low-cost international transfer service.
nl_NL: Met Wise Bank Transfer uitbetalingen kun je affiliates direct op hun bankrekening uitbetalen met behulp van Wise's voordelige internationale overboekingsservice.

en: Wise Payouts
nl_NL: Wijze uitbetalingen

en: Wise Status:
nl_NL: Wijze status:

en: Wise cancellation function not available. Transfer ID:
nl_NL: Wise annuleringsfunctie niet beschikbaar. Overdracht ID:

en: Wise fees vary based on the currency and destination.
nl_NL: De wisselkosten variëren afhankelijk van de valuta en de bestemming.

en: With admin reports, you can view statistics and analytics for all your coupons and affiliates.
nl_NL: Met adminrapporten kun je statistieken en analyses bekijken voor al je coupons en affiliates.

en: With lifetime commission enabled, once someone uses the affiliates coupon code, that customer will be linked to the affiliate forever, and ALL future purchases from that customer and will count as a referral, even if they dont re-use the coupon code.
nl_NL: Als levenslange commissie is ingeschakeld, zal zodra iemand de affiliate couponcode gebruikt, die klant voor altijd gekoppeld zijn aan de affiliate, en ALLE toekomstige aankopen van die klant zullen tellen als een verwijzing, zelfs als ze de couponcode niet opnieuw gebruiken.

en: With the "[couponaffiliates]" shortcode, when a user visits this page (without the unique URL ID), enable to show full affiliate dashboard automatically if the affiliate user is only assigned to one coupon.
nl_NL: Met de snelcode "[couponaffiliates]" kun je, wanneer een gebruiker deze pagina bezoekt (zonder de unieke URL-ID), automatisch het volledige affiliate dashboard laten zien als de affiliate gebruiker slechts aan één coupon is toegewezen.

en: With the Multi-Level Affiliates module, your existing affiliates can invite new users to register as an affiliate on your website.
nl_NL: Met de Multi-Level Affiliates module kunnen je bestaande affiliates nieuwe gebruikers uitnodigen om zich te registreren als affiliate op je website.

en: With the PRO version can also set commission rates per each individual affiliate/coupon, or product.
nl_NL: Met de PRO versie kun je ook commissiepercentages instellen per individuele affiliate/coupon of product.

en: With the Pro version get access to unlimited date range on the admin reports, export to CSV, and access to date comparison features, to compare analytics between 2 sets of dates
nl_NL: Met de Pro-versie krijg je toegang tot een onbeperkt datumbereik in de beheerrapporten, kun je exporteren naar CSV en heb je toegang tot de functies voor het vergelijken van datums, om analyses tussen 2 sets met datums te vergelijken

en: With the free version, you will need to manually handle payouts and payment details. There are a few ways that you can do this, such as generating a detailed admin report. <a href="%s">Click here to learn more.</a>
nl_NL: Met de gratis versie moet je handmatig uitbetalingen en betalingsgegevens afhandelen. Er zijn een paar manieren waarop je dit kunt doen, zoals het genereren van een gedetailleerd adminrapport. <a href="%s">Klik hier voor meer informatie.</a>

en: With this disabled, only logged in users can apply.
nl_NL: Als dit is uitgeschakeld, kunnen alleen ingelogde gebruikers een aanvraag indienen.

en: With this enabled commission will be paid instantly into the affiliate account automatically, as soon as they request a payout. This will apply to Stripe, PayPal and Store Credit payout methods.
nl_NL: Als je dit inschakelt, wordt de commissie direct automatisch op de affiliate account gestort zodra zij een uitbetaling aanvragen. Dit geldt voor de uitbetalingsmethoden Stripe, PayPal en Store Credit.

en: With this enabled, "administrator" users will be able to fill out the affiliate registration form for new users (custom username/email etc), whilst logged in.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen "beheerders" het affiliate registratieformulier voor nieuwe gebruikers invullen (aangepaste gebruikersnaam/e-mail etc), terwijl ze ingelogd zijn.

en: With this enabled, a hidden field will be added to the registration form to help prevent spam.
nl_NL: Als je dit inschakelt, wordt er een verborgen veld toegevoegd aan het registratieformulier om spam te voorkomen.

en: With this enabled, a new "Affiliate" link will appear on the users "My Account" page menu. This will take them to the affiliate dashboard page selected above.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, verschijnt er een nieuwe link "Affiliate" op het paginamenu "Mijn account" van de gebruiker. Deze brengt ze naar de hierboven geselecteerde dashboardpagina voor affiliates.

en: With this enabled, a new "Upload Invoice" option will be displayed above the "Request Payout" button on the "Payouts" tab. They can click this to upload their PDF invoice for the payout, then submit their payout request.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt er een nieuwe optie "Factuur uploaden" weergegeven boven de knop "Uitbetaling aanvragen" op het tabblad "Uitbetalingen". Ze kunnen hierop klikken om hun PDF-factuur voor de uitbetaling te uploaden en vervolgens hun uitbetalingsverzoek indienen.

en: With this enabled, a second password field will be shown to require users to confirm their password.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt een tweede wachtwoordveld weergegeven om gebruikers te vragen hun wachtwoord te bevestigen.

en: With this enabled, admin accounts will also be able to view the "payouts" tab when viewing any of the affiliate coupon dashboard pages.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen beheerdersaccounts ook het tabblad "uitbetalingen" bekijken als ze de dashboardpagina's van de affiliate coupons bekijken.

en: With this enabled, affiliate registrations will be automatically accepted (and coupon auto-created instantly), instead of manual approval.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden affiliate registraties automatisch geaccepteerd (en coupons direct automatisch aangemaakt), in plaats van dat ze handmatig moeten worden goedgekeurd.

en: With this enabled, affiliate users can click a button to automatically generate a short URL for their referral link.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen geaffilieerde gebruikers op een knop klikken om automatisch een korte URL te genereren voor hun doorverwijslink.

en: With this enabled, affiliate users can click a button to generate a QR code for their referral link.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen geaffilieerde gebruikers op een knop klikken om een QR-code te genereren voor hun doorverwijslink.

en: With this enabled, affiliate users can link their website domain to their coupon.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen affiliate gebruikers het domein van hun website koppelen aan hun coupon.

en: With this enabled, all renewals for subscriptions will also be rewarded commission (if the affiliate referred the customer) and renewal orders displayed on the dashboard.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, worden alle verlengingen voor abonnementen ook beloond met commissie (als de affiliate de klant heeft doorverwezen) en worden verlengingsorders weergegeven op het dashboard.

en: With this enabled, if someone follows a referral link and registers (creates an account), they will then be linked to that affiliate, even without initially placing an order.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, als iemand een doorverwijslink volgt en zich registreert (een account aanmaakt), dan wordt hij gekoppeld aan die affiliate, zelfs zonder in eerste instantie een bestelling te plaatsen.

en: With this enabled, in the "referral URL" section your affiliates will be able to create "campaigns", to generate custom URLs, track clicks, sales, conversation rate for specific referral campaigns.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen je filialen in het gedeelte "verwijzings-URL" "campagnes" maken om aangepaste URL's te genereren, klikken, verkopen en conversaties bij te houden voor specifieke verwijzingscampagnes.

en: With this enabled, instead of the user entering their "preferred coupon code", a code will be generated for them automatically.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt er automatisch een code gegenereerd in plaats van dat de gebruiker zijn "voorkeurscouponcode" invoert.

en: With this enabled, instead of using the default WordPress "subscriber" user role, new affiliate users will be assigned to the custom "coupon affiliate" user role (or the custom role defined below) instead.
nl_NL: Als je dit inschakelt, worden nieuwe affiliate gebruikers in plaats van de standaard WordPress "abonnee" gebruikersrol, toegewezen aan de aangepaste "coupon affiliate" gebruikersrol (of de aangepaste rol die hieronder wordt gedefinieerd).

en: With this enabled, it will permanently save and use the commission rate that was set at the time the order is created, even if you update the rates below.
nl_NL: Als je dit inschakelt, wordt het commissietarief dat is ingesteld op het moment dat de bestelling wordt aangemaakt permanent opgeslagen en gebruikt, zelfs als je de onderstaande tarieven bijwerkt.

en: With this enabled, logged out users can view the registration form (with some extra fields). When submitted it will create a new account for them, and submit the affiliate application.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen uitgelogde gebruikers het registratieformulier (met enkele extra velden) bekijken. Als ze het indienen, wordt er een nieuwe account voor ze aangemaakt en wordt de affiliate-aanvraag verzonden.

en: With this enabled, multiple template coupons will be available and the affiliate will be able to choose which type they want via the registration form.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, zijn er meerdere sjablooncoupons beschikbaar en kan de affiliate via het registratieformulier kiezen welk type ze willen.

en: With this enabled, some of the fields on the form will be displayed in 2 columns, such as first and last name.
nl_NL: Als je dit inschakelt, worden sommige velden op het formulier in 2 kolommen weergegeven, zoals voor- en achternaam.

en: With this enabled, the affiliate can only request a payout if they have attached an invoice (PDF file).
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kan de affiliate alleen een uitbetaling aanvragen als hij een factuur (PDF-bestand) heeft bijgevoegd.

en: With this enabled, the first ever payout request by an affiliate will require manual approval. After they have at-least 1 completed payout, all future payouts can be paid automatically.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, moet het allereerste uitbetalingsverzoek van een affiliate handmatig worden goedgekeurd. Nadat ze ten minste 1 uitbetaling hebben voltooid, kunnen alle toekomstige uitbetalingen automatisch worden uitbetaald.

en: With this enabled, the first name and last name fields will be required.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, zijn de velden voor de voornaam en achternaam verplicht.

en: With this enabled, the link will be hidden for users that are not assigned to a coupon.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt de link verborgen voor gebruikers die niet zijn toegewezen aan een coupon.

en: With this enabled, the new user account created will be assigned to the default "Subscriber" role (or the custom role defined below) initially, and only when their affiliate application is accepted will they be assigned to the "coupon affiliate" user role instead.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt de nieuwe gebruikersaccount in eerste instantie toegewezen aan de standaard "Abonnee" rol (of de aangepaste rol die hieronder is gedefinieerd) en pas als hun affiliate aanvraag is geaccepteerd, worden ze toegewezen aan de "coupon affiliate" gebruikersrol.

en: With this enabled, the pending user role will be removed from the affiliate when the application is accepted.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt de wachtende gebruikersrol verwijderd van de affiliate als de aanvraag is geaccepteerd.

en: With this enabled, the username field will be hidden, and the email address will be used as their username instead.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt het veld gebruikersnaam verborgen en wordt in plaats daarvan het e-mailadres gebruikt als gebruikersnaam.

en: With this enabled, when adding a new domain, affiliates will be able to select a "campaign" to assign that domains referrals to.
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, kunnen affiliates bij het toevoegen van een nieuw domein een "campagne" selecteren om de verwijzingen van dat domein aan toe te wijzen.

en: With this enabled, when the "Affiliate" tab is clicked, instead of redirecting to the normal affiliate dashboard page, it will show the affiliate dashboard as a page/section within "My Account".
nl_NL: Als dit is ingeschakeld, wordt het affiliate dashboard getoond als een pagina/sectie binnen "Mijn account", in plaats van dat er wordt doorverwezen naar de normale affiliate dashboardpagina als er op het tabblad "Affiliate" wordt geklikt.

en: With this enabled, you will be able assign a user role to a template coupon, so when someone registers via that template option, they will also be assigned to this user role.
nl_NL: Als je dit inschakelt, kun je een gebruikersrol toewijzen aan een sjablooncoupon, zodat wanneer iemand zich registreert via die sjabloonoptie, hij ook wordt toegewezen aan deze gebruikersrol.

en: With this feature, you can enable an option to prevent ALL affiliate coupons and referral links from working UNLESS the customer was directly linked by the approved domain that is assigned to that coupon.
nl_NL: Met deze functie kun je een optie inschakelen om te voorkomen dat ALLE affiliate coupons en doorverwijzingslinks werken ALS de klant direct is doorgelinkt via het goedgekeurde domein dat aan die coupon is toegewezen.

en: WooCommerce Subscriptions Settings
nl_NL: Instellingen WooCommerce Abonnementen

en: WooCommerce Template
nl_NL: WooCommerce-sjabloon

en: WooCommerce Template (styled)
nl_NL: WooCommerce sjabloon (gestyled)

en: WooCommerce coupons list
nl_NL: WooCommerce coupons lijst

en: WooCommerce – Integration Guide
nl_NL: WooCommerce - Integratiegids

en: WordPress Font Library
nl_NL: WordPress lettertypenbibliotheek

en: Would you like to set the new signup promo page as the default registration page?
nl_NL: Wil je de nieuwe aanmeldingspromo pagina instellen als de standaard aanmeldingspagina?

en: Year (optional):
nl_NL: Jaar (optioneel):

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, you can view the dashboard for each of your affiliates' coupons by going to the <a href="%s" target="_blank">coupons page</a> and click the "Dashboard" link.
nl_NL: Ja, je kunt het dashboard bekijken voor de coupons van al je filialen door naar de <a href="%s" target="_blank">coupons pagina</a> te gaan en op de link "Dashboard" te klikken.

en: You are all set! Store credit payouts can now be added to the users wallet automatically in one-click. They can spend this credit when visiting the cart/checkout.
nl_NL: Je bent er helemaal klaar voor! Store credit uitbetalingen worden nu automatisch met één klik toegevoegd aan de portemonnee van de gebruiker. Ze kunnen dit tegoed uitgeven bij een bezoek aan de winkelwagen/kassa.

en: You are all set! Store credit payouts will now be added to the users "%s" wallet automatically in one-click.
nl_NL: Je bent er helemaal klaar voor! Store credit uitbetalingen worden nu automatisch met één klik toegevoegd aan de "%s" portemonnee van de gebruiker.

en: You are already registered as an %s.
nl_NL: Je bent al geregistreerd als affiliate.

en: You are sending too many of requests in a short time and have been temporarily timed out.
nl_NL: Je verstuurt te veel aanvragen in korte tijd en bent tijdelijk getimed.

en: You can <a href="%s" target="_blank">edit your template coupon</a> if you want to change the default affiliate coupon settings.
nl_NL: Je kunt <a href="%s" target="_blank">je sjablooncoupon bewerken</a> als je de standaardinstellingen voor affiliate coupons wilt wijzigen.

en: You can adjust the horizontal and vertical margins to move the text around. The alignment of the text is centered.
nl_NL: Je kunt de horizontale en verticale marges aanpassen om de tekst te verplaatsen. De uitlijning van de tekst is gecentreerd.

en: You can also show the logged in affiliates default link anywhere using the shortcode: [couponaffiliates-referral-url]
nl_NL: Je kunt de standaardlink van de ingelogde affiliates ook overal laten zien met de shortcode: [couponaffiliates-referral-url]

en: You can also view a full list of the coupons, with the assigned user, pending payments, and unique affiliate dashboard links for each coupon (to view yourself) on the WooCommerce
nl_NL: Je kunt ook een volledige lijst van de coupons bekijken, met de toegewezen gebruiker, uitstaande betalingen en unieke affiliate dashboard links voor elke coupon (om zelf te bekijken) op de WooCommerce website

en: You can apply additional strict fraud prevention with direct link tracking.
nl_NL: Je kunt extra strenge fraudepreventie toepassen met directe linktracking.

en: You can assign a group to an %s when adding or editing an %s.
nl_NL: Je kunt een groep toewijzen aan een %s wanneer je een %s toevoegt of bewerkt.

en: You can change the Registration Page in "Registration Settings" tab:
nl_NL: Je kunt de registratiepagina wijzigen op het tabblad "Registratie-instellingen":

en: You can change the primary font used in the affiliate portal in the %s.
nl_NL: Je kunt het primaire lettertype dat wordt gebruikt in de partnerportal wijzigen in de %s.

en: You can create groups here:
nl_NL: Je kunt hier groepen maken:

en: You can customise the affiliate portal more, including layout and colors, later on the settings page.
nl_NL: Je kunt het affiliate portaal later meer aanpassen, inclusief lay-out en kleuren, op de instellingenpagina.

en: You can customise the colors of the affiliate portal in the %s.
nl_NL: Je kunt de kleuren van het affiliate portaal aanpassen in de %s.

en: You can customise the content of the generated page template by modifying the fields below.
nl_NL: Je kunt de inhoud van de gegenereerde paginasjabloon aanpassen door de onderstaande velden te wijzigen.

en: You can customise the form and add your own custom fields via the below settings.
nl_NL: Je kunt het formulier aanpassen en je eigen aangepaste velden toevoegen via de onderstaande instellingen.

en: You can customize the plugin to meet your requirements on
nl_NL: Je kunt de plugin aanpassen aan jouw wensen op

en: You can download MailPoet here:
nl_NL: Je kunt MailPoet hier downloaden:

en: You can easily pay your affiliates via a variety of different payout methods including one-click Stripe, PayPal, or Store Credit, along with manual Bank Transfer payouts, or any custom manual payout method of your own. You can even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis, collect invoices, generate PDF statements, and more. <a href="%s" target="_blank">%s</a>
nl_NL: Je kunt je affiliates eenvoudig uitbetalen via verschillende uitbetalingsmethoden, waaronder Stripe, PayPal of Store Credit met één klik, samen met handmatige uitbetalingen via bankoverschrijving of een aangepaste handmatige uitbetalingsmethode van jezelf. Je kunt zelfs uitbetalingen automatiseren zodat ze automatisch worden uitbetaald op geplande basis, facturen verzamelen, PDF-overzichten genereren en nog veel meer. <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: You can enable line graphs in the "Pro Settings" tab. This will show some nice line graphs on the statistics tab of the affiliate dashboard.
nl_NL: Je kunt lijngrafieken inschakelen op het tabblad "Pro Instellingen". Hierdoor worden mooie lijngrafieken weergegeven op het tabblad Statistieken van het affiliate dashboard.

en: You can enable referral URLs, and customise the settings for these, in the "Referral Links" tab on the settings tab.
nl_NL: Je kunt doorverwijzings-URL's inschakelen en de instellingen hiervoor aanpassen op het tabblad "Verwijzingskoppelingen" op het tabblad Instellingen.

en: You can enable the "Scheduled Payouts" feature, which will schedule payout requests to be submitted on a regular basis.
nl_NL: Je kunt de functie "Geplande uitbetalingen" inschakelen, waarmee je regelmatig uitbetalingsverzoeken kunt plannen.

en: You can get your API URL from your ActiveCampaign dashboard: Account > Settings > Developer
nl_NL: Je kunt je API URL opvragen via je ActiveCampaign dashboard: Account > Instellingen > Ontwikkelaar

en: You can get your API key from here:
nl_NL: Je kunt je API-sleutel hier opvragen:

en: You can get your Audience ID from here:
nl_NL: Je kunt hier je Audience ID krijgen:

en: You can get your Contact List ID from here:
nl_NL: Je kunt je contactlijst-ID hier vinden:

en: You can get your Form ID from here:
nl_NL: Je kunt je Form ID hier vinden:

en: You can get your List ID from here:
nl_NL: Je kunt je lijst-ID hier vinden:

en: You can get your List ID from your ActiveCampaign dashboard: Contacts > Lists > Click on the list > View the ID in the URL ("listid").
nl_NL: Je kunt je lijst-ID vinden op je ActiveCampaign-dashboard: Contacten > Lijsten > Klik op de lijst > Bekijk de ID in de URL ("listid").

en: You can get your List Token from here:
nl_NL: Je kunt je Lijsttoken hier krijgen:

en: You can get your private API key from here:
nl_NL: Je kunt je privé API-sleutel hier opvragen:

en: You can get your site key and secret key from here:
nl_NL: Je kunt je sitesleutel en geheime sleutel hier opvragen:

en: You can however customise this below if required:
nl_NL: Je kunt dit hieronder echter naar wens aanpassen:

en: You can manage the user roles/groups that are assigned to the template coupons in the "Registrations" settings tab of the Coupon Affiliates settings.
nl_NL: Je kunt de gebruikersrollen/groepen die zijn toegewezen aan de sjablooncoupons beheren op het tabblad "Registraties" van de instellingen voor Coupon Affiliates.

en: You can manually create an affiliate by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.<br/><br/>You can add either an existing or new user. Alternatively, you can also link users to your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration page</a> to submit an affiliate application. When an affiliate user is added, this will automatically create the affiliate coupon, assign the user to it, and send them a link to the affiliate dashboard. <a href="%s" target="_blank">Learn more about affiliate registration.</a>
nl_NL: Je kunt handmatig een affiliate aanmaken door <a href="%s" target="_blank">hier te klikken</a>.<br/><br/>Je kunt een bestaande of nieuwe gebruiker toevoegen. Je kunt gebruikers ook doorlinken naar je <a href="%s" target="_blank">affiliate registratiepagina</a> om een affiliate-aanvraag in te dienen. Wanneer een affiliate gebruiker wordt toegevoegd, wordt automatisch de affiliate coupon aangemaakt, de gebruiker toegewezen en een link naar het affiliate dashboard gestuurd. <a href="%s" target="_blank">Lees meer over affiliate registratie.</a>

en: You can now give access to the MLA Dashboard for specific affiliate users. To do this, edit the user and enable "MLA Dashboard Access".
nl_NL: Je kunt nu specifieke aangesloten gebruikers toegang geven tot het MLA Dashboard. Om dit te doen bewerk je de gebruiker en schakel je "MLA Dashboard Toegang" in.

en: You can set fixed commission amounts (either per order, or per product), alongside percentage of the total order. You can set all 3 of these for a combined total if required.
nl_NL: Je kunt vaste commissiebedragen instellen (per bestelling of per product), naast een percentage van de totale bestelling. Je kunt deze alle 3 instellen voor een gecombineerd totaal als dat nodig is.

en: You can set the global commission rates for all coupons in the <a href="%s">plugin settings</a> page.
nl_NL: Je kunt de globale commissiepercentages voor alle coupons instellen in de <a href="%s">plugin-instellingen</a> pagina.

en: You can set your custom commission rates in the "commission" tab of the
nl_NL: Je kunt je aangepaste commissiepercentages instellen op het tabblad "commissie" van de

en: You can then customise the the page further after it is generated, by editing the page itself.
nl_NL: Je kunt de pagina dan verder aanpassen nadat hij is gegenereerd, door de pagina zelf te bewerken.

en: You can track and manage payouts on the
nl_NL: Je kunt uitbetalingen bijhouden en beheren op de

en: You can update the tier 1 affiliate (who invited this user). All other tiers will be updated automatically based on that affiliates network.
nl_NL: Je kunt de affiliate van niveau 1 (die deze gebruiker heeft uitgenodigd) bijwerken. Alle andere niveaus worden automatisch bijgewerkt op basis van het netwerk van die affiliate.

en: You can use the terms and conditions manager and generation tool to help you easily create your terms and conditions page.
nl_NL: Je kunt de terms and conditions manager en generation tool gebruiken om je te helpen eenvoudig je eigen terms and conditions pagina te maken.

en: You cannot clone instances of %s.
nl_NL: Je kunt geen instanties van %s klonen.

en: You cannot unserialize instances of %s.
nl_NL: Je kunt instanties van %s niet unserialiseren.

en: You currently have no %s!
nl_NL: Je hebt momenteel geen %s!

en: You currently have scheduled payouts enabled. This will automatically submit payout requests for all affiliates with more than
nl_NL: Je hebt momenteel geplande uitbetalingen ingeschakeld. Dit zal automatisch uitbetalingsverzoeken indienen voor alle affiliates met meer dan

en: You do not have permission to access this data.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om toegang te krijgen tot deze gegevens.

en: You don't currently have any sub-affiliates.
nl_NL: Je hebt momenteel geen subfilialen.

en: You don't have any completed commission payments yet.
nl_NL: Je hebt nog geen voltooide commissiebetalingen.

en: You don't have any pending commission payments.
nl_NL: Je hebt geen lopende commissiebetalingen.

en: You have a Pro license! Please deactivate the FREE version and install the PRO version instead to enable the new functionality.
nl_NL: Je hebt een Pro licentie! Deactiveer de GRATIS versie en installeer in plaats daarvan de PRO versie om de nieuwe functionaliteit in te schakelen.

en: You have a pending %s application.
nl_NL: Je hebt een lopende affiliate aanvraag.

en: You have been unsubscribed from affiliate newsletters.
nl_NL: Je bent uitgeschreven voor nieuwsbrieven van partners.

en: You have earned a reward!
nl_NL: Je hebt een beloning verdiend!

en: You have made a new referral sale!
nl_NL: Je hebt een nieuwe doorverwijsverkoop gedaan!

en: You have no %s yet.
nl_NL: Je hebt nog geen %s.

en: You have no pending payout requests.
nl_NL: Je hebt geen uitbetalingsverzoeken in behandeling.

en: You must be logged in to view the MLA dashboard.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om het MLA dashboard te bekijken.

en: You must provide one of the following: IBAN, UK Sort Code + Account Number, US Routing Number + Account Number, or SWIFT Code + Account Number.
nl_NL: Je moet een van de volgende gegevens opgeven: IBAN, UK Sort Code + Rekeningnummer, US Routing Number + Rekeningnummer, of SWIFT Code + Rekeningnummer.

en: You should only disable this if your primary method of tracking referrals is through customers manually applying the affiliates coupon at checkout.
nl_NL: Je moet dit alleen uitschakelen als je primaire methode voor het bijhouden van verwijzingen is dat klanten handmatig de affiliates coupon toepassen bij het afrekenen.

en: You will be able to customise more group settings once it has been added.
nl_NL: Je kunt meer groepsinstellingen aanpassen zodra deze is toegevoegd.

en: You will be able to customise more options in the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> later.
nl_NL: Je kunt later meer opties aanpassen in de <a href="%s" target="_blank">instellingenpagina</a>.

en: You will just need to use the shortcode:
nl_NL: Je hoeft alleen maar de shortcode te gebruiken:

en: You will still be able to review and edit the generated code before approving.
nl_NL: Je kunt de gegenereerde code nog steeds bekijken en bewerken voordat je deze goedkeurt.

en: You're almost ready to launch your affiliate program, and start growing your revenue!
nl_NL: Je bent bijna klaar om je affiliateprogramma te lanceren en je inkomsten te laten groeien!

en: Your %s application for the coupon code "{coupon}" has been submitted. Please check your email.
nl_NL: Je affiliate aanvraag voor de couponcode "{coupon}" is ingediend. Controleer uw e-mail.

en: Your %s application has been submitted.
nl_NL: Je affiliate aanvraag is ingediend.

en: Your Account
nl_NL: Je account

en: Your Affiliate Program signup promo page has been created. You can update it or view it below.
nl_NL: De actiepagina voor het aanmelden voor je Affiliateprogramma is aangemaakt. Je kunt hem hieronder bijwerken of bekijken.

en: Your Commission
nl_NL: Jouw Commissie

en: Your Coupon
nl_NL: Jouw coupon

en: Your PRO license is not active. Access to some PRO features may now be limited. Please <a href='%s'>active your license</a>, or <a href='%s'>upgrade again</a> to enable PRO features.
nl_NL: Je PRO licentie is niet actief. Toegang tot sommige PRO functies kan nu beperkt zijn. Activeer je licentie of upgrade opnieuw om PRO functies mogelijk te maken.

en: Your Website
nl_NL: Jouw website

en: Your affiliate network:
nl_NL: Je partnernetwerk:

en: Your affiliate portal will be located at:
nl_NL: Je affiliate portal bevindt zich op:

en: Your affiliate statistics need to be refreshed and recalculated. Please visit your full affiliate dashboard to complete this process.
nl_NL: Je affiliate statistieken moeten ververst en herberekend worden. Ga naar je volledige affiliate dashboard om dit proces te voltooien.

en: Your affiliate users can manage and manually submit their own payout by visiting the "Payouts" tab on their affiliate dashboard.
nl_NL: Je affiliate gebruikers kunnen hun eigen uitbetaling beheren en handmatig indienen door naar het tabblad "Uitbetalingen" op hun affiliate dashboard te gaan.

en: Your application has been submitted successfully.
nl_NL: Je aanvraag is succesvol ingediend.

en: Your latest invites:
nl_NL: Je laatste uitnodigingen:

en: Your referred order #{id} has been cancelled.
nl_NL: Je doorverwezen bestelling #{id} is geannuleerd.

en: Your sub-affiliate coupons:
nl_NL: Je sub-affiliate coupons:

en: Your users can become super-affiliates and invite other affiliates to be a part of their network. They will then earn extra commission from all their referrals.
nl_NL: Je gebruikers kunnen super-affiliates worden en andere affiliates uitnodigen om deel uit te maken van hun netwerk. Ze verdienen dan extra commissie van al hun verwijzingen.

en: [Admin] Only the affiliate user for this coupon can setup their Stripe account connection.
nl_NL: [Admin] Alleen de affiliate gebruiker voor deze coupon kan zijn Stripe account verbinding instellen.

en: [Admin] You can edit the account details for this user in the admin area: %s
nl_NL: [Admin] Je kunt de accountgegevens voor deze gebruiker bewerken in het admingebied: %s

en: [Live] API Publishable Key
nl_NL: [Live] API publiceerbare sleutel

en: [Live] API Secret Key
nl_NL: [Live] API geheime sleutel

en: [Live] Client ID
nl_NL: [Live] Klant-ID

en: [Live] Client Secret
nl_NL: [Live] Klantgeheim

en: [Live] Profile ID
nl_NL: [Live] Profiel ID

en: [Test] API Publishable Key
nl_NL: [Test] API publiceerbare sleutel

en: [Test] API Secret Key
nl_NL: [Test] API geheime sleutel

en: [Test] Client ID
nl_NL: [Test] Klant-ID

en: [Test] Client Secret
nl_NL: [Test] Klantgeheim

en: [Test] Profile ID
nl_NL: [Test] Profiel ID

en: [Warning] You have this option enabled: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion. (See 'Debug' Settings)
nl_NL: [Waarschuwing] Je hebt deze optie ingeschakeld: Plugin-opties en aangepaste databasetabellen verwijderen bij het verwijderen van de plugin. (Zie 'Debug' instellingen)

en: a discount
nl_NL: korting

en: admin page
nl_NL: beheerpagina

en: affiliates
nl_NL: filialen

en: always on
nl_NL: altijd aan

en: and add or edit a coupon, then assign users under the "coupon affiliates" tab
nl_NL: en een coupon toevoegen of bewerken, wijs dan gebruikers toe onder het tabblad "couponpartners

en: and view the group ID here:
nl_NL: en bekijk de groeps-ID hier:

en: as a template and enter the exact name of it below.
nl_NL: als sjabloon en voer hieronder de exacte naam ervan in.

en: as normal in WooCommerce. You can then assign affiliate users to these coupons (see below) to make them an affiliate.
nl_NL: zoals normaal in WooCommerce. Je kunt dan affiliate gebruikers toewijzen aan deze coupons (zie hieronder) om ze een affiliate te maken.

en: at
nl_NL: op

en: by more than
nl_NL: met meer dan

en: campaign
nl_NL: campagne

en: click "edit" on the coupon, then go to "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
nl_NL: klik op "bewerken" op de coupon en ga dan naar het tabblad "Coupon Affiliates & Commissie" gegevensinstellingen.

en: click here
nl_NL: klik hier

en: commission earned
nl_NL: verdiende commissie

en: coupon list page
nl_NL: coupon lijst pagina

en: coupons management page
nl_NL: pagina voor beheer van coupons

en: custom
nl_NL: aangepaste

en: debug settings tab
nl_NL: tabblad foutopsporingsinstellingen

en: discount
nl_NL: korting

en: draft
nl_NL: ontwerp

en: edit a coupon and assign users under the "coupon affiliates" tab
nl_NL: een coupon bewerken en gebruikers toewijzen onder het tabblad "couponpartners

en: exchangeratesapi.io
nl_NL: wisselaar-atesapi.io

en: for a solution.
nl_NL: voor een oplossing.

en: free shipping
nl_NL: gratis verzending

en: free shipping discount
nl_NL: korting gratis verzending

en: funds have been added back to your Stripe account, and to the affiliates unpaid commission total.
nl_NL: het geld is teruggestort op je Stripe account en op het niet-betaalde commissietotaal van de affiliates.

en: has been paid into your connected Stripe account.
nl_NL: is betaald op je gekoppelde Stripe account.

en: has been paid to
nl_NL: is betaald aan

en: has been reversed.
nl_NL: is teruggedraaid.

en: jQuery is required to load the affiliate dashboard. It looks like you have a performance tool that is disabling jQuery from loading. Please exclude this page from your optimisations, or <a href='%s' target='_blank'>see here for other solutions</a>.
nl_NL: jQuery is nodig om het affiliate dashboard te laden. Het lijkt erop dat je een prestatieprogramma hebt dat het laden van jQuery uitschakelt. Sluit deze pagina uit van je optimalisaties, of <a href='%s' target='_blank'>zie hier voor andere oplossingen</a>.

en: left
nl_NL: links

en: or
nl_NL: of

en: payout
nl_NL: uitbetaling

en: plugin "Payouts" settings
nl_NL: plugin "Uitbetalingen" instellingen

en: recipients selected.
nl_NL: ontvangers geselecteerd.

en: sent
nl_NL: verzonden

en: settings page
nl_NL: instellingenpagina

en: store credit was removed from user
nl_NL: winkeltegoed is verwijderd van gebruiker

en: store credit was successfully paid to user
nl_NL: winkeltegoed is succesvol uitbetaald aan gebruiker

en: than
nl_NL: dan

en: to
nl_NL: naar

en: to fully translate this plugin.
nl_NL: om deze plugin volledig te vertalen.

en: to show a list of all the payouts.
nl_NL: om een lijst van alle uitbetalingen te tonen.

en: to show a list of the products purchased (and quantities).
nl_NL: om een lijst met gekochte producten (en hoeveelheden) weer te geven.

en: to show the account username.
nl_NL: om de gebruikersnaam van de account weer te geven.

en: to show the admin URL to manage payouts.
nl_NL: om de admin URL te tonen om uitbetalingen te beheren.

en: to show the admin URL.
nl_NL: om de admin URL te tonen.

en: to show the affiliate dashboard URL.
nl_NL: om de URL van het affiliate dashboard te tonen.

en: to show the affiliate registration "How did you hear about us?" field value.
nl_NL: om de waarde van het veld "Hoe hebt u over ons gehoord?" voor de partnerregistratie te tonen.

en: to show the affiliate registration "How will you promote us?" field value.
nl_NL: om de waarde van het veld "Hoe ga je ons promoten?" van de partnerregistratie te tonen.

en: to show the affiliate registration "Website" field value.
nl_NL: om de waarde van het veld "Website" van de partnerregistratie weer te geven.

en: to show the affiliate registration custom field values.
nl_NL: om de aangepaste veldwaarden van de partnerregistratie te tonen.

en: to show the affiliates default referral URL.
nl_NL: om de standaard verwijzings-URL van de filialen te tonen.

en: to show the amount.
nl_NL: om het bedrag weer te geven.

en: to show the coupon code.
nl_NL: om de couponcode te tonen.

en: to show the custom message entered when admins accept/decline affiliate registrations.
nl_NL: om het aangepaste bericht te tonen dat wordt ingevoerd wanneer admins affiliate registraties accepteren/afwijzen.

en: to show the domain.
nl_NL: om het domein te tonen.

en: to show the fixed MLA commission earned.
nl_NL: om de verdiende vaste MLA-commissie weer te geven.

en: to show the invite referral UR (with hyperlink) for the registration form.
nl_NL: om de uitnodigingsverwijzing UR (met hyperlink) voor het registratieformulier weer te geven.

en: to show the invite referral URL without hyperlink (to create your own link/button).
nl_NL: om de URL van de uitnodigingsverwijzing te tonen zonder hyperlink (om je eigen link/knop te maken).

en: to show the number.
nl_NL: om het nummer te tonen.

en: to show the order ID.
nl_NL: om de ID van de bestelling weer te geven.

en: to show the order status.
nl_NL: om de bestelstatus weer te geven.

en: to show the password reset URL.
nl_NL: om de URL voor het resetten van het wachtwoord te tonen.

en: to show the payout method.
nl_NL: om de uitbetalingsmethode te tonen.

en: to show the percentage MLA commission earned.
nl_NL: om het verdiende percentage MLA-commissie weer te geven.

en: to show the users commission earned on that order.
nl_NL: om de commissie te tonen die de gebruiker voor die bestelling heeft verdiend.

en: to show the users display name.
nl_NL: om de weergavenaam van de gebruiker te tonen.

en: to show the users email address.
nl_NL: om het e-mailadres van de gebruiker te tonen.

en: to the sub-affiliate username.
nl_NL: naar de gebruikersnaam van de subpartner.

en: total sales
nl_NL: totale verkopen

en: total usage
nl_NL: totaal gebruik

en: unpaid commission
nl_NL: onbetaalde commissie

en: unpaid commission, and also meet any other requirements such as payment threshold, and payout details.
nl_NL: onbetaalde commissie, en ook voldoen aan alle andere vereisten zoals betalingsdrempel en uitbetalingsdetails.

en: was updated
nl_NL: werd bijgewerkt

en: where product ID is
nl_NL: waarbij product ID is

en: with the settings you want the gift coupons to include, and enter the name here. The new gift coupons generated will copy all the settings from this template.
nl_NL: met de instellingen die je wilt dat de cadeaubonnen bevatten en voer hier de naam in. De nieuwe cadeaubonnen die worden gegenereerd zullen alle instellingen van deze sjabloon kopiëren.

en: you have no pending %s registrations.
nl_NL: je hebt geen hangende partnerregistraties.

en: {number} New Payout Requests
nl_NL: {aantal} Nieuwe uitbetalingsverzoeken

en: • Paid: Successfully paid to affiliate.
nl_NL: - Betaald: Succesvol betaald aan affiliate.

en: • Pending: Payout requests currently awaiting approval.
nl_NL: - In behandeling: Uitbetalingsverzoeken die momenteel op goedkeuring wachten.

en: • Unpaid: Earned from completed orders but not yet paid.
nl_NL: - Onbetaald: Verdiend aan afgeronde bestellingen, maar nog niet betaald.

en: ✓ This page is currently set as the default registration Page.
nl_NL: ✓ Deze pagina is momenteel ingesteld als de standaard registratiepagina.
